Přejít na obsah

Hustě Unikátní Grupa Opičáků a jejich Bojoví Akademici [HUGO] & [BAGO]


Recommended Posts

  • 1 month later...

Dnes jsem po delší úvaze z klanu odešel. Vzhledem k faktu, že je na tomto fóru hafo členů z tohoto klanu, tak by se to tak jako tak prokeclo. Tak raději stručně vysvětlím proč jsem odešel. Nechci totiž vrhat na HUGO špatný stín, případnýma konspiračkama.

Odešel jsem sám. Opičáci se rozhodli jít určitým směrem evoluce a je to tak u nového klanu přirozené a v pořádku. Navíc si to většina členů tak přeje. Já tím směrem nechtěl jít a tak jsem odešel.

To je všechno :biggrin: .

Klan budu případným zájemcům stále doporučovat, páč je plný super lidí a hráčů. Tak ať se daří opičáci, bylo to s Vámi super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem po delší úvaze z klanu odešel. Vzhledem k faktu, že je na tomto fóru hafo členů z tohoto klanu, tak by se to tak jako tak prokeclo. Tak raději stručně vysvětlím proč jsem odešel. Nechci totiž vrhat na HUGO špatný stín, případnýma konspiračkama.

Odešel jsem sám. Opičáči se rozhodli jít určitým směrem evoluce a je to tak u nového klanu přirozené a v pořádku. Navíc si to většina členů tak přeje. Já tím směrem nechtěl jít a tak jsem odešel.

To je všechno :biggrin: .

Klan budu případným zájemcům stále doporučovat, páč je plný super lidí a hráčů. Tak ať se daří opičáci, bylo to s Vámi super!

škoda,a ať se nadále daří ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem po delší úvaze z klanu odešel. Vzhledem k faktu, že je na tomto fóru hafo členů z tohoto klanu, tak by se to tak jako tak prokeclo. Tak raději stručně vysvětlím proč jsem odešel. Nechci totiž vrhat na HUGO špatný stín, případnýma konspiračkama.

Odešel jsem sám. Opičáci se rozhodli jít určitým směrem evoluce a je to tak u nového klanu přirozené a v pořádku. Navíc si to většina členů tak přeje. Já tím směrem nechtěl jít a tak jsem odešel.

To je všechno :biggrin: .

Klan budu případným zájemcům stále doporučovat, páč je plný super lidí a hráčů. Tak ať se daří opičáci, bylo to s Vámi super!

 

Švejku, držíme palce ve tvém dalším působení a hlavně životě.

 

PS : mail na mě máš a kdyby jsi měl zase napsanou nějakou kapitolu, dej vědět. Rád si počtu a zasměju se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velevážené opice i neopice

 

Opět bychom rádi přinesli několik novinek z dění v obou opičích tlupách. 

 

Za HUGO můžeme říci, že vrcholí naše příprava na druhou klanovou kampaň na globální mapě a máme tak skvělý, dokonalý a tajný plán, že ho :

 

za 1) Nemůžeme prozradit

za 2) Je tak moc zajímavý, že jeho prozrazení by mělo katastrofální následky

za 3) Je tak tajný, že ho pořádně neví ani nikdo z nás

 

Jak vidíte, připravujeme se velice pečlivě

 

Za BAGO mohu říci, že Makakdemická obec se velice slušně rozrůstá a z jejich řad vzešlo již několik nových polních velitelů, kteří se snaží opice v Akademii podrobovat pravidelné a úspěšné výuce. A věříme že i BAGO se zapojí do nadcházející kampaně.

 

Za celkovou tlupu mohu potvrdit, že stále přibíráme do obou divizí a naší snahou je sdružovat aktivní a akční hráče. Pokud máte zájem, neváhejte a vstupte do stínu palem a následujte vůni banánů :D A kdo má i schopnosti velitelské, je u nás vítán o to více :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem neopicím

 

Dnes Vám přinášíme další zajímavosti z našeho klanu, abychom informovali, co se děje v opičí džungli. 

 

Nová kampaň CW

 

Jak už jsem psal, obě naše tlupy se připravují na kampaň. v HUGO je toto samozřejmostí a hodláme navázat na úspěchy z první kampaně, kdy se nám dařilo velice dlouho bojovat a aktivně konkurovat silným klanům na území Evropy. Stejně tak se do bojů vrhne i BAGO, kde se díky příjmu členů již tvoří aktivní jádro, pravidelně trénující v rámci rot.

charge-of-the-monkey-brigade-monkeys-in-

 

Vnitroklanové aktivity

 

Vzhledem k tomu, že naší snahou je aktivita a snaha se bavit jakýmkoliv způsobem, pořádáme i vlastní klanové soutěže a turnaje. Rád bych zmínil několik z nich

 

1. Výroční HUBAGO turnaj o půlroční prémiový účet

 

Akce, jenž je zaštiťována skupinkou opičáků, pouštějících chlup ve prospěch tlupy. ( zkráceně sponzoři ). Díky velkému zájmu se utvořil velký bitevní pavouk, kde se postupně utkávají dvojice opičáků ve vzájemném turnaji na HT 8.tieru v ulicích Himmelhergotsdorfu a vždy na dva vítězné souboje poměřují své síly. Nyní je již ukončeno první kolo, před koncem je už i druhé kolo a čeká nás ještě mnoho soubojů, než budeme znát vítěze. Zde jedna zpráva hodnotící výsledky soubojů :

 

Bitevní zápisky opičáka Dadyna.
Byl krásný vlahý večer. Dadynova zásoba banánů se tenčila. Rozhodl se v hodině D zabrat soupeřovu kokosovou plantáž. Smyrda jeho záměr odhalil a svým válečný skřekem se snažil vnést strach do řad nepřítele. Napětí se dalo krájet. Hodina D udeřila a Dadyn vyrazil, boj začal. Duněni se neslo celým městem. Po urputných a tuhých bojích se najednou rozhostilo ticho. Jen v dáli byl slyšet Dadynův nářek jak ho pálila jeho červaná zadel, kterou mu Smyrda pěkně nakopal.

 

73671786_af1ebd3c1c.jpg

 

Politicko pisatelská soutěž

 

V rámci volebního víkendu jsme se rozhodli i trochu zabrousit do "politiky". Na zmírnění frustrace jsme spustili veselou soutěž s proklamací nové opičí strany, která se bude pokoušet získat v dalších volbách své příznivce a voliče. Formou návrhů a debat může každá opice vynaložit snahu získat nějaké Ministerské křeslo v klasickém rozsahu. Následně po získání musí očekávat možné protinávrhy oponentů a bude záležet, zda jeho program bude tak kvalitní a nadčasový, aby odolal konkurenci. Na konci listopadu nás čeká vyhodnocení stavu vlády. zde ukázky programů některých ministerstev :

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu
Nominace :
TOMARIERO
Plán :
1. Zajištění exportu banánů z naší banánové republiky
a) Zajištění příhodných klimatických podmínek pro pěstování banánů v koordinaci s ministerstvem zemědělství, kterých dosáhneme zvětšením globálního oteplování, které podpoříme ze začátku povinným jezením fazolí, hrachu či čočky.
b) Pro případ neúspěchu bodu a), stavba skleníků které budou stavět naši lidští otroci za mrzkou mzdu
c) V koordinaci s ministerstvem obrany napadnutí některého z afrických států a vytvoření zámořské kolonie pro pěstování banánů
d) Po splnění některého z předchozích bodů lobovat za vznik Rady pro vzájemnou banánovou pomoc (RVBP) s naším vedoucím postavením za námi diktované ceny.

2. Nastavení směnných tax.
Směnné taxy budou nastaveny v koordinaci s naším ministerstvem tunelářství (Dadynův pelech) a bude na ně uvaleno 77% clo které půjde z 99% do kapes vládních členů a z 1% do státního rozpočtu na rozvoj blahobytu našeho banánistánu

3. Zajištění strategického materiálu:
a) V případě splnění hlavního bodu ministerstva (export banánů) pod pohrůžkou zastavení exportu banánů zajištění přísunu surovin zdarma (za banány se bude platit měnou zavedenou ministerstvem tunelářství (pracovní jednotka 1 Tunel)
b) V koordnici s ministerstvem obrany obsazení francie podle plánu našich slovenských bratří: http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Slovensko-francouzsk%C3%A1_v%C3%A1lka, kde budeme čerpat zásoby vína a otrokyň (otrokyně budou zajištěny pro členy vlády po předchozí inspekci provedené mým ministerstvem). Co se týká diamantů či zlata jejich přísun bude zajištěn již při dobytí některého afrického státu (JAR). Zbraně budou zajištěny našemi továrnami a to konkrétně značky Dudenkopf. Doutníky budou zajištěny taktéž v koordinaci s ministerstvem obrany při dobytí Kuby (dtto rum a banány)

Heslo ministerstva: Bez práce nejsou banány (neplatí pro členy vlády)

 

monkey-politics-700x424.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S velkou radostí a slávou oznamujeme, že včera večer se udála památná událost, jenž bude navždy zaznamenána v Kronice Velké Opice.


 


V jeden den a jeden večer se poprvé společně vrhli opičáci z obou tlup na globální mapu. Nejenom, že se HUGO tlupě podařilo úspěšně vylodit. Ono se stalo i něco jiného.


 


MAKAKDEMICI ( BAGO ) JSOU HNED PO SVÉM PRVNÍM ÚTOKU NA PLÁŽ ÚSPĚŠNĚ VYLODĚNI NA GLOBÁLNÍ MAPĚ. 


 


the_monkeys_trophy_lg.jpg


 


Volejme sláva, tři dny se radujme a přežerme se banány !!!


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...