Přejít na obsah

AW - Postřehy z PTS - Test serveru


pítt64

Recommended Posts

Zdarec,dal som do kopy asi 12 hier 10 tier a poviem ten -Špec.op.extreme som neprešiel ani raz,tri krát som bol v týme z celkom ostrieľaným Ruským tymom,skúšali sme to rôznymi variantami,najlepšie mať aj artynu a ta musí tiež riadne kmitať,prvé dni sa zasekávala munícia,nešlo vystreliť iba guľomet a pritom nebola zaznamenaná žiadna závada...ale to su prkotiny,mne sa osobne ta nová verzia páči a keď to máte v HD tak to je pekné,inak veľa pechoty a ti tam rozptyľujú hru,ale to tam má byť,pre mňa nezvyk,pretože hrám oveľa menej.Keď sa AW niekomu zunovala ,tak si dajte prestávku ako ja ,aspoň 2-3 mesiace a potom si dajte PT a začínate zase dobru hru,potom záleží s kým to hrate a doporučujem dať si vlajky ako ja -jednu Slovensku,alebo Česku a jednu Rusku,to vám zaručí pokoj a úctu od Ruských hráčov,dokonca sa nestane ,že vás vytlačia,alebo blokujú v hre a pokiaľ viete aj trochu po Rusky,tak verte skvelá hra.

P.s.inak človek tu stravy celu večnosť na hru a to odradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Aaron Goldstein changed the title to AW - Postřehy z PTS - Test serveru
V 10. 2. 2020 at 16:45, peterramis napsal:

... a začínate zase dobru hru,potom záleží s kým to hrate a doporučujem dať si vlajky ako ja -jednu Slovensku,alebo Česku a jednu Rusku,to vám zaručí pokoj a úctu od Ruských hráčov,dokonca sa nestane ,že vás vytlačia,alebo blokujú v hre a pokiaľ viete aj trochu po Rusky,tak verte skvelá hra.

P.s.inak človek tu stravy celu večnosť na hru a to odradí...

No účest na test serveru je velice slabá...bude to způsobeno honěním se za koinama na herním...

Peter s těmi vlajkami si měl asi štěstí na rozumné hráče :-) ale když je to štěstí nepotřebuji vozit ruskou vlajku. Když máš smolíka můžeš mít na tanku cokoliv a hraješ s idiotama, kteří neví co mají dělat a rvou se jen za kilama. Respek a úctu jak píšeš má v této hře tak možná 15% hráčů a to asi přeháním. A není to jen o Rusech.

Zrovna včera na 2 speciálce si jeden "matinel" vzal M8 MGM a jezdil s tím jako s těžákem v první lajně. Na první kepu byl bez munice houby nastřílel páč z blízka to stím nejde potom přes minutu nabíjel vyjel z úkrytu dostal 2 kousky a skončil. Tak co na to říct. Snad jen to, že Rus to nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, pítt64 napsal:

No účest na test serveru je velice slabá...bude to způsobeno honěním se za koinama na herním...

Peter s těmi vlajkami si měl asi štěstí na rozumné hráče :-) ale když je to štěstí nepotřebuji vozit ruskou vlajku. Když máš smolíka můžeš mít na tanku cokoliv a hraješ s idiotama, kteří neví co mají dělat a rvou se jen za kilama. Respek a úctu jak píšeš má v této hře tak možná 15% hráčů a to asi přeháním. A není to jen o Rusech.

Zrovna včera na 2 speciálce si jeden "matinel" vzal M8 MGM a jezdil s tím jako s těžákem v první lajně. Na první kepu byl bez munice houby nastřílel páč z blízka to stím nejde potom přes minutu nabíjel vyjel z úkrytu dostal 2 kousky a skončil. Tak co na to říct. Snad jen to, že Rus to nebyl.

Máš pravdu,je to o ľuďoch s tými vlajkami,len som to skúsil a mal som aj to šťastie,že boli o.k.,v každom prípade mám skôr úctu pred ľuďmi tu na tomto fóre,rád by som poradil,ale niekedy to prestrelím...Tak nech sa darí priatelia:good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...