Přejít na obsah

Jak vypadá Vaše plocha?


Zoltar

Recommended Posts

nainstaloval jsem ho, vyhodil jsem ty ošklivý defaultní ikony co tam jsou a chtěl jsem si tam dát svoje, ale pak přestal reagovat, když jsem na něj najel myší. nemohl jsem otevřít ani nastavení.. prostě to nic nedělá.

 

Musíš nahrát svoje ikony do kmenového adresáře RocketDocku, tam kde byly původní ikony.

 

D5WOT3V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mám takový podivný problémek. W7 mají možnost načítat si různá pozadí a já tam mám adresář s obrázky, které se mají po hodině náhodně střídat. Funguje to ale vždy jen nějaký čas a pak se to na jednom ( jakémkoliv ) obrázku zasekne a dál už se obrázky nechtějí měnit. Když kouknu do toho nastavení, tak tam je najednou vybraný pouze ten obrázek, který je právě zobrazený a ostatní nejsou ve výběru. Dám znova všechny vybrat a zase to pár hodin funguje, než to zase vyhodí všechny obrázky z výběru a zůstane stát na jednom. Asi to dělá spuštění nějaké aplikace ale nejsem schopen poznat které. Není nějaký prográmek pro ovládání obrázku na pozadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Předpokládám, že jde o tapetu vytvořenou z tohoto obrázku http://th05.deviantart.net/fs41/PRE/f/2009/043/6/1/Tiger_II__WIP_by_PionierUK.jpg...

 

Tedy si udělej čistý černý obrázek ve velikosti tvého rozlišení a do něj vlož ten obrázek Tigra II... Jako hotová tapeta to asi na netu neexistuje... (jedině, že by ti TheBigRolf poslal tu svou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Přátelé, kamarádi:
Potřebuji radu. Pokud někdo z Vás umí pracovat s Rainmetrem, nebo alespoň není taková lama, jako já, tak jestli byste na to mohli mrknout. Z DeviantArtu jsem si stáhl launcher, který by se mi líbil (pokud bych s ním uměl pracovat). Je to tenhle launcher. Po rozbalení a asociování s Rainmetrem to vypadá pěkně. Na ploše to udělá nenápadný dock, ze kterého se krásně spouští skupiny tlačítek, kde lze ke každému tlačítku přiřadit konkrétní akci. Vypadá to nějak takhle:
 
5eu14h.jpg

 

Je to ta lišta vespod desktopu. Když dám upravit vzhled, tak tam se v poznámkovém bloku (pro Rainmeter jakási obdoba příkazového řádku) přiřadí ke konkrétnímu tlačítku odkaz. Až potud je vše v pohodě. Problém nastal, když jsem chtěl přiřadit tlačítku i konkrétní ikonu. Ten soubor stažený z DeviantArtu evidentně ikony obsahuje, ale vůbec se mi nedaří je propojit s Rainmetrem a to ani přes skin packager, součást to Rainmeteru, která slouží právě pro podobné účely. Pokud jste se s tím už někdo setkal, nebo to dokážete zvládnout, dejte mi vědět. Díky.

 

Btw: pokud to někdo budete stahovat a zkoušet, jestli to jde, tak doporučuji se podívat v tlačítku Office na přednastavený kalkulátor. Docela prča jsou převody z čajových lžiček (USA, nebo Velká Británie) na vany a bazény, palce na jumbojety, nebo kilogramy na slony.

Edit: tak to je jenom odkaz na normální kalkulačku, ale kalkulačka ve Win 10 má tyhle převody normálně v sobě. Poprvé jsem ji použil až z toho docku, tak jsem myslel, že je to nějaká stažená s tím dockem. Ale stejně jsem se u toho zasmál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...