Přejít na obsah

Jak vypadá Vaše plocha?


Zoltar

Recommended Posts

Znovu dávám odkaz na ty obrázky tanků, vidím, že někomu to nedošlo http://www.uloz.to/xW4HfuG/pozadi-rar

Jinak kanare, proč sem cpeš nějaké tvoje vybrané, nebo předělané?

At si každej vybere podle sebe a nemusí chtít zrovna vojesnké obrázky!

 

:Smile-bajan2: RE úprava: Dej si co chceš ale nepiš sem, že to někomu nedošlo, všichni hold nejsou bohové jako ty :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nepotentočkoval! Na té stránce je mraky obrázků a většina jich není moc kvalitních a to jak po stránce umělecké, jestli to tak mohu nazvat, tak i po stránce naskenovaní. Proto jsem vybral ty "lepší" a upravil je aby měli zhruba stejný rozměr a hlavně neměly tolik mega, jak tam většinou mají. Pozadí má být co do velikosti nejmenší jak to jde ale aby se na to dalo zase koukat. Jestli někdo vyfotí svého psa na 8 Megapixelový foťák a pak si tu fotku o velikosti 10 mega prdne na plochu, tak je to jeho věc ale já bych to tak nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ta mapa Skyrimu, kde jsou všechny lokace a jejich názvy? ta je dost povedená. jo a Format factory nejlepší konvertor, používám ho furt. dal bych ti taky +1, ale dosáh jsem max počtu kladnejch hlasů za den :D

Jo, je to ona včetně všech draků. Řekl jsem si že na mapě prostě musí dračí plémě zhynout :) A ano, je to Format factory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nepotentočkoval! Na té stránce je mraky obrázků a většina jich není moc kvalitních a to jak po stránce umělecké, jestli to tak mohu nazvat, tak i po stránce naskenovaní. Proto jsem vybral ty "lepší" a upravil je aby měli zhruba stejný rozměr a hlavně neměly tolik mega, jak tam většinou mají. Pozadí má být co do velikosti nejmenší jak to jde ale aby se na to dalo zase koukat. Jestli někdo vyfotí svého psa na 8 Megapixelový foťák a pak si tu fotku o velikosti 10 mega prdne na plochu, tak je to jeho věc ale já bych to tak nedělal.

Asi ti dobře neslouží brýle ,,kamaráde". Ta je obrázků, že by si z toho mohl udělat knihu, jestli sis nevšiml. Někoho nemusí zajímat jen válečná fota. Klidně si tam můžeš vybrat z čeho chceš a já vidím v tom tvém raru jen soubor válečných picrures.

 

Takže tlamiču off ,,kámo". :excl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez%20n%C3%A1zvu-1.jpg

 

takhle se mi daří po velikém přemáhání mít uklizeno černou mám tapetu skoro furt monitor mi třeba v noci zbytečně nesvítí aniž by musel padat do spořiče teorie však praví že zelená v natur odstínu je pro oči nejšetrnější

edit: na vše dohlíží holák má přece iq 6000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti dobře neslouží brýle ,,kamaráde". Ta je obrázků, že by si z toho mohl udělat knihu, jestli sis nevšiml. Někoho nemusí zajímat jen válečná fota. Klidně si tam můžeš vybrat z čeho chceš a já vidím v tom tvém raru jen soubor válečných picrures.

 

Takže tlamiču off ,,kámo". :excl:

Nějak nechápu co mi sděluješ. Já udělal výběr tanků a bojových vozidel. Ostatní mě nezajímalo. To je nějaký problém? A všechno jsem upravil protože tam jsou obrázky pro rozumného člověka, jako pozadí nepoužitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych Vám plochu ukázal,ale nevím jak jí sem dát? :Smile_amazed:

1) Zopbrait si celou plochu a dát PrintScreen

2) Otevřít Windows Malování a dát vložit.

3) Uložit jako obrázek

4) uploadnout na web ( já používám www.sdilej.eu )

5) vygenerovat web odkaz obrázku

6) Na horní liště u příspěvku máš funkci Obrázek. Otevřeš a vložíš ten web odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...