Přejít na obsah

Jak vypadá Vaše plocha?


Zoltar

Recommended Posts

zde se můžete pochlubit jak vypadá Vaše plocha ;) přecejen plocha je to první, co člověk uvidí vždycky po nastartování PC, a tak by měla i nějak vypadat. vkládejte screeny, komentujte a hodnoťte, odkazy a komenty na různý miniaplikace, zajímavý ikony či wallpapery jsou vítány. doufám že tohle vlákno nechcípne hned druhej den. enjoy ;)

 

jako zakládající dávám odkaz na screen svý plochy, zatím tam toho moc nemám, protože jsem nedávno reinstaloval systém, ale ono se to moc nezmění, preferuju jednoduchost a přehlednost: http://img843.imageshack.us/img843/7743/plocha1.jpg (hořejší lišta klasickej rocketdock, hodiny v pravo jsou Horloger clock, vlevo gadgety GPU Observer a All CPU meter. tapetu s tankem jsem našel na stránce http://www.1zoom.net/Army/Tanks/t2/1/ , za což děkuju uživateli Mantavirus1TPLZ, kterej tady o tom založil samotný vlákno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád jednoduchost,gadgety jsem používal,ale nějak jsem z nich vyrostl..kamarád co je na nanotechnlogiích má 15ku monitor jeste mensi ikonky ale totalka zapraskany monitor v tom s eproste neda vyznat..tak sem mu presunul jednu slozku,kdyz jsem mu to pravoval..za deset minut za mnou dosel ze mu chybi jedna slozka kam ze se ku... podela :Smile-playing:

 

fc16109372cbb2c654ef4b71dd3576b8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád jednoduchost,gadgety jsem používal,ale nějak jsem z nich vyrostl..kamarád co je na nanotechnlogiích má 15ku monitor jeste mensi ikonky ale totalka zapraskany monitor v tom s eproste neda vyznat..tak sem mu presunul jednu slozku,kdyz jsem mu to pravoval..za deset minut za mnou dosel ze mu chybi jedna slozka kam ze se ku... podela :Smile-playing:

 

fc16109372cbb2c654ef4b71dd3576b8.png

Hele přetáhni tu ikonu WoWp na tu mojí plochu, rád bych si taky zapařil :Smile_veryhappy: :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nic nepřicházíš,wowp zapnu jen když mne naserou tanky..a když mne naserou letadla jdu na forum..pak se ****** i tady a nasrane vypínám netbook :Smile-angry:

Tak víš co, rád bych si -když se na tankách naštvu- zahrát letadla, abych se na nich naštval ještě více a následně zjistil, že tanky nejsou vlastně tak špatné :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak víš co, rád bych si -když se na tankách naštvu- zahrát letadla, abych se na nich naštval ještě více a následně zjistil, že tanky nejsou vlastně tak špatné :Smile_veryhappy:

 

jelikož a protože létám na myšce,oblíbil jsem si spíše me110 ono je ehci rusit pozemni cile a klickovat pred neprateli nez se snazit nekoho sundat..jinak staci se podivat do sekce WoWP a vsechny nadaavky co tam jsou jsou pravdive:D:Dje to brak pro hardcore hrace,mysli ze War Thunder natrhne WG poradne kaďák...a sakra to sem neměl říkat,to za budou jenom losty :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož a protože létám na myšce,oblíbil jsem si spíše me110 ono je ehci rusit pozemni cile a klickovat pred neprateli nez se snazit nekoho sundat..jinak staci se podivat do sekce WoWP a vsechny nadaavky co tam jsou jsou pravdive:D:Dje to brak pro hardcore hrace,mysli ze War Thunder natrhne WG poradne kaďák...a sakra to sem neměl říkat,to za budou jenom losty :Smile_sad:

Aháááá, tak proto stále prohrávám :Smile_veryhappy:

Ale ono je to fuk, letadla budou jen taková přestupná stanice pro mě. Já se spíše těším na lodě, ikdyž se proslýchá, že je dají dohromady s letadlama :Smile_sceptic:

Nemam moc náladu kosit lehké lodičky a ještě odrážet dotěrná letadýlka :Smile-bajan2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád jednoduchost,gadgety jsem používal,ale nějak jsem z nich vyrostl..kamarád co je na nanotechnlogiích má 15ku monitor jeste mensi ikonky ale totalka zapraskany monitor v tom s eproste neda vyznat..tak sem mu presunul jednu slozku,kdyz jsem mu to pravoval..za deset minut za mnou dosel ze mu chybi jedna slozka kam ze se ku... podela :Smile-playing:

 

fc16109372cbb2c654ef4b71dd3576b8.png

 

... mam tu samou tapetu na ploše v práci 8) ...

Edit: .. a je luxusní ...

 

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woow, kvetule, já bych asi z takto čisté plochy zmagořil, u mě být čistá nemusí, ale musí být uhledně rozdělená :)

Jinak, todle je HD tapeta ne?

 

Na svým ntb mám ráda čistou plochu, v práci to mám rozdělené dle programů :-)

 

Rozlišení té tapety je 800x600, ale hodně se mi líbí :-)http://img24.eu/v-ilc3at4d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...