Přejít na obsah

AW - Čínský bot se rozmáhá


73.tankový

Recommended Posts

Ahoj, neustále potkávám hráče převážně z battalionu Ardor kteří mají v PVE mnoho tisíc bitev s prémiovou desítkou, ale mají jen cca 2% vítězství a takřka žádnou DMG, jedná se téměř jistě o podvodný program který jen nasazuje tanky do bitvy za účelem zisku. Mám několik snímků jejich statistik ze kterých je to naprosto jasné. 90% těchto hráčů má v přezdívce CN- (CN-JACKAL, CN-UNDEAD, CN-1PONDO a podobně). Psal jsem i na podporu, ale hráči se stále objevují v bitvách.

BOT02.jpg

BOT03.jpg

BOT04.jpg

BOT05.jpg

BOT06.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Aaron Goldstein changed the title to AW - Čínský bot se rozmáhá
před 17 hodinami, 73.tankový napsal:

Ahoj, neustále potkávám hráče převážně z battalionu Ardor kteří mají v PVE mnoho tisíc bitev s prémiovou desítkou, ale mají jen cca 2% vítězství a takřka žádnou DMG, jedná se téměř jistě o podvodný program který jen nasazuje tanky do bitvy za účelem zisku. Mám několik snímků jejich statistik ze kterých je to naprosto jasné. 90% těchto hráčů má v přezdívce CN- (CN-JACKAL, CN-UNDEAD, CN-1PONDO a podobně). Psal jsem i na podporu, ale hráči se stále objevují v bitvách.

 

 

Co to asi může být lze na základě indícií vydedukovat. A to s dost velkou pravděpodobností.

a) 2% i 7% Win Rate je nesmysl, pokud uvažuješ, že tihle booti doplňují hráče do počtu. Jediná možnost je, že tihle booti hrají zase jen proti bootům bez hráčů.

b) jsou tam různá ocenění z PvP her. Zase, je těžko představitelné, že by je získal boot, ve hře proti hráčům, proti bootům, to ano. Nebo by za něj občas musel hrát hráč, což se mě nezdá.

c) normální boot nemá žádné staty, podle toho je poznáš ve hře. Nemůžeš je reportovat, podívat se na staty, atd.

d) jeden má jen 10. tanky = uměle vytvořený účet - jsou tam tanky z tech. stromu bez návaznosti a staty nemají filtr podle třídy vozidel

 

Jedna z věcí v AW, které hodnotím vysoce kladně, je Al bootů. Booti hrají mnohdy lépe, než spousta hráčů. Za dobu co AW hraju šlo Al smrtně nahoru. My.com na tomhle odvedlo obrovský kus práce.

Ono nejde program jen psát, ale musí se také testovat. Takže tipuji, že tohle jsou bootí testeři. To, že s nimi hraješ, tedy jsou zařazeni mezi hráče, tak to je ostrý test. Spíše tedy vyjímka jejich použití.

Testovat lze spoustu věcí. Mapy, lokace, nastavení úkolů a vlastní AL.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že se jedná o zapnuté boty na normálních účtech, ti boti jedou nonstop v PvE a těží dotyčným battlecoiny.

a) 2% i 7%, jelikož Rusáci to zapnou,když jdou spát a ti boti chytnou vlnu,kde jedou komplet třeba jen oni, to je pak jistá porážka,že?

b)ano na normálním účtu někdo hraje i PvP

c)to přesně potvrzuje,že se jedná o normální účty

d) 10.tier má proto, že si třeba resetoval účet? Rusům se totiž resetovali kompletně i statistiky.

 

Co si pamatuji Ardory, tak šlo o velmi podivný klan, který pravděpodobně používal i cheaty. Nešli prostřelit, mizeli a zhasínali,probíjeli každou ranou přes půl mapy, něco jako BAYAN,akorát tithle se neštítí k cheatům připojit i bota na těžení a statistiky jsou jim šumák.Rusákům nevěřím ani pozdrav. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V něčem s tebou budu souhlasit. Ano, jedná se o externí program ne interní na kterém jede normální Al. Tedy jede pod normálním účtem.

A je možnost, abys měl ve statech PvE jen 10. Pokud PvE jsi, třeba i po tom resetu, nehrál s ničím jiným a expil na PvP nebo za volné expy. Je tam i Leclerc T4, a to je předpokládám už po resetu.

Těžení battlecoinů? To je přitažené za vlasy. To by ten hráč musel být kretén, tak jak jeho boot.

Jeden z výrazných zdrojů coinů je každý víkend bedna s 500 coiny na T8 a T10. (první týdny se to po 24h resetovalo tak byly 4ks/víkend) Ten s těmi 10. to nikdy nehrál a ti ostatní? Je potřeba to kolečko her vyhrát, tak by to Winrate bylo lepší.

To, co mě také zaráží je: Proč, když by někdo chtěl podvádět, tak si nechal veřejně přístupné staty? To nedává smysl.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Resetoval, smázly se staty a za volné expy a kredity,kterých měl mraky nakoupil třeba jen desítky, ty vydělají nejvíce. Točí bitvu za bitvou. Dejme tomu 6 bitev za hodinu, nevím dostane třeba 10 coinů. To je 60 za hodinu, jede mu to třeba celý den. To máš skoro 1500 coinů denně.10500 za týden. Jestli to jede dva měsíce to je 100000 a voilá, má zdarma Objekt 409,že?Navíc hromada kreditů a expů.Otevřený to mají jelikož to jsou primitivní ruští mužici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Amina-opice napsal:

Resetoval, smázly se staty a za volné expy a kredity,kterých měl mraky nakoupil třeba jen desítky, ty vydělají nejvíce. Točí bitvu za bitvou. Dejme tomu 6 bitev za hodinu, nevím dostane třeba 10 coinů. To je 60 za hodinu, jede mu to třeba celý den. To máš skoro 1500 coinů denně.10500 za týden. Jestli to jede dva měsíce to je 100000 a voilá, má zdarma Objekt 409,že?Navíc hromada kreditů a expů.Otevřený to mají jelikož to jsou primitivní ruští mužici.

Postrádám u toho smysl. Na Obj. 490 je třeba 142,5k coinů. Tak 100k je málo. A vůbec to neřeší úkoly na Ofélii. (já jsem zatím vyjezdil a získal cca 246 000 coinů)

A nevím jak rusům, ale nám se při resetu staty nevynulovali.

To co nám tu chybí, tak jsou staty v PvP a GO + denní hodina a typ hry, kdy je potkal. Pokud jsou stejný jako v PvE, tak nazdar hodiny. Takový účet hráče u nedává smysl. Jedině na prodej nebo jako záložní. U boota bych to očekával.

 

O cheatech nemám iluze, ani o IQ některých, zejména ruských hráčů. Ale tohle je moc i na inteligenci houpacího koně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...