Jump to content

Fallout 76

Recommended Posts

před 2 hodinami, Mafian2771989 napsal:

Poslední dobou mam problémy se přihlásit do hry, trvá to dlouho, nebo to dokonce vyprdne hlášku o frontě na přihlášení... dělá vám to taky?

Tohle jsem zatím nezaznamenal, ale objevují se mi lagy a výpadky zvuku (neslyším třeba přebíjení zbraně, ostatní zvuky ano)

• Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

legendární perky z PTS serveru     změna u měničky nábojů má jít měnit 10x nebo 100x víc, podle množství nábojů zvedne se počet bodů ze 2,000 na 100,000  a prej by

Takhle se musí s podvodníky...    

Vždycky je pro mě Mirelurk Queen otravná, ale tady sem ji snad prvně využil  

Posted Images

• 2 weeks later...

https://fallout.bethesda.net/en/article/7sARlh1E2yHEwVnKrsyqIv/fallout-76-steel-dawn-update-notes-november-24-2020

Jedna poznámka...

Přidali přívěsky na batoh, ale aby batoh měl na ně sloty, tak musíte ten batoh vyrobit nový... Batoh vyrobený před touto aktualizací ty sloty mít nebude...

• 4 weeks later...
před 10 hodinami, Slimak napsal:

Neví někdo co je za jídlo "Pemikam" ? Mám to za úkol sníst, ale nevím kde to vzít.

ESIT: tak už vím, jde to získat jako odměna za plnění úkolů pro skautské vedoucí

Já vím, že Pemikan žvýkali indiáni v knížkách od Maye, ale to se hrou asi moc nesouvisí :-)

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Tak upravuju poptávku po tom Minigunu... musí bejt i odlehčenej (to jediný mi z leg. efektů chybí)

V 10. 3. 2021 at 15:33, Mafian2771989 napsal:

Zdarec, hraje ještě někdo? Momentálně shánim Minigun (*Vampire, *Bashing damage increased by 40%, *90% reduced weight (optimálně, není úplně podmínkou)), kdyby na něj někdo narazil, můžu pak postnout, co místo toho můžu nabídnout.

spacer.png

• 1 month later...