Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Prošvihl jsi nějaký glith, ale nepodařilo se mi zpětně dohledat jaký... :-D

Hlavně, že pořád to zamrzává při odchodu od ponku (občas) a od kamen (vždycky)...

 

Nakonec to narolovat nebyl takový opruz...  Jen ta třetí hvězda mohla být něco užitečnějšího (neviditelné pole mi generuje čínské brnění)... A potřebuji dosbírat zátky aby se projevila jeho plná síla... Zatím jsem ani ne na polovině...

 

Teď to ještě narolovat i pro Waisika... :-) 

ScreenShot94.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký, já mam smůlu, zkoušim i energozbroj, aby měl každej kus efekt odlehčení zbraní, to bude asi snadnější, než mít danou zbraň odlehčenou.

 

Aristocrat Explosive je fajn, je to defacto náhrada explosivní dvouranky, skoro stejný poškození, ale u dvouranky je nepřednost při střelbě od boku a rychlejší opotřebování. Nicméně mě tohle nějak netáhne, když se mi dostane do ruky, odzkoušim, ale zatim nehodlam měnit Anti-armor Explosive Handmade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aristocrat (při 29 000 zátkách) dá +50% DMG... Two shot dá jenom +25% DMG... On ten název trochu klame, ale ten "druhý projektil" není plnohodnotný...

Byl 100%, ale v patchi 1.0.5.10 (což už je hoooodně dávno) to nerfli na těch 25%... (V tom patchi nerfli i explosive ze 100% na 20%)

 

Snímek obrazovky 2021-07-11 045030.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, valstně, já vim, že to nerfli, ale asi sem ten Aristocrat Explosive Minigun porovnával s videem z patche před nerfnutím.

 

Pominu přesný výpočty a různý vlivy ve hře, tak se dá říct:

 

Aristocrat Explosive má navíc 50%(aristokrat)+20%(exploze)

Two Shot Explosive má navíc 25%(dvouranka)+20%(exploze)+20%(exploze 2. projektilu)

 

Takže by to měla bejt totální náhrada.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ... Nyní můžeš legendárky vyrábět a nebo přerolovat efekty... Potřebuješ k tomu legendární moduly od cikánky (to je ten prodejce co prodával hvězdičkové zbraně za scripty) a legendární jádra, ty padají z veřejných eventů... Pak na ponku normálně upravíš na zbrani kolik chceš hvězd... Ale co ti padne je random...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Mafian2771989 napsal:

Víš co, Sašo?! Di do pr****! :-D

Chce to hrát celou noc:-) Včera na mě vyběhli na Univerzitě dva legendární ghůlové . Ještě se mi to tam nestalo. A na poslední zásoby + jádra za odměnu konečně padla explozivní aristokratka.

Ovšem taky 2x údržba servru, to jsem taky za jednu noc nezažil. Jdu si rozkapat voči:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já blbec vyplejtval přes 200 leg. jader na ten svůj minigun, aby mi padl v odlehčenej verzi (což se nepovedlo) (z 22 liber na 6.něco), přitom stačilo nějakejch 50 leg. jader na to, aby všech 5 kusů energozbroje odlehčovalo zbraně... výsledkem je, že to odlehčení je ještě větší... navíc za míň leg. jader a funguje pro všechny zbraně :facepalm:

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...