Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 2 hodinami, Mafian2771989 napsal:

Poslední dobou mam problémy se přihlásit do hry, trvá to dlouho, nebo to dokonce vyprdne hlášku o frontě na přihlášení... dělá vám to taky?

Tohle jsem zatím nezaznamenal, ale objevují se mi lagy a výpadky zvuku (neslyším třeba přebíjení zbraně, ostatní zvuky ano)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

https://fallout.bethesda.net/en/article/7sARlh1E2yHEwVnKrsyqIv/fallout-76-steel-dawn-update-notes-november-24-2020

Jedna poznámka...

Přidali přívěsky na batoh, ale aby batoh měl na ně sloty, tak musíte ten batoh vyrobit nový... Batoh vyrobený před touto aktualizací ty sloty mít nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
před 10 hodinami, Slimak napsal:

Neví někdo co je za jídlo "Pemikam" ? Mám to za úkol sníst, ale nevím kde to vzít.

 

ESIT: tak už vím, jde to získat jako odměna za plnění úkolů pro skautské vedoucí

Já vím, že Pemikan žvýkali indiáni v knížkách od Maye, ale to se hrou asi moc nesouvisí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Tak upravuju poptávku po tom Minigunu... musí bejt i odlehčenej (to jediný mi z leg. efektů chybí)

 

V 10. 3. 2021 at 15:33, Mafian2771989 napsal:

Zdarec, hraje ještě někdo? Momentálně shánim Minigun (*Vampire, *Bashing damage increased by 40%, *90% reduced weight (optimálně, není úplně podmínkou)), kdyby na něj někdo narazil, můžu pak postnout, co místo toho můžu nabídnout.

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jsem debil!!!

 

Z nějakého nepochopitelného důvodu jsem pojal přesvědčení, že Fixer je lepší jak Kalach... Protože já mám obě ruce gramlavé a levé, tak se rollování ujal Waisik...

Jako první vytočil Fixer Two shot, explosive (a cosi)... Ten si nechal on... Na další roll vytočil mutanta, explosive, což dává cca stejné poškození, protože efekt "mutace" navyšuje poškození o 5% za každou mutaci až do výše 25%... Ten dal mě....

 

A já ráno při brouzdání po netu zjistím, že Kalach je lepší... 

 

Nezbývá mi než doufat, že Waisik bude mít štastnou ruku i nadále... Jinak naším cílem je aristokrat, explosivní, protože aristokrat dává při 29 000 zátek +50% damage a to žádný jiný efekt nedá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...