Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 10 hodinami, Mafian2771989 napsal:

Na klasickej stránce s perkama je nahoře lišta na sloty pro leg. perky.

 

Asi hodinu sem si hrál s perk kartičkama:

 

 

Tam jsem se taky doklikal, spíš jak to funguje se získáním těch legendary kartiček, abych si je mohl vyexpit na max.

 

Jinak už je vydaná CZ kde je vše nové přeloženo. Pěkně na tom makají :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, waisik napsal:

vybereš si legendary kartu, první je zadarmo, další level karty je za 50, další za 100 a poslední za 150. Body získáš prodejem nepotřebných kartiček co máš, jednohvězdičková je za 2, dvou je za 4 atd

 

Moc díky za info.

Teď přes týden nemám moc čas a jsem rád že splním denní výzvy. Ale o víkendu k tomu sednu a trochu to poladím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 9. 2020 at 15:35, Aaron Goldstein napsal:

Tak jsem se nechal zlákat češtinou a rozjel novou postavu kvůli příběhu... Protože život na nízkém levelu je tristní a nebezpečný, tak jsem to vzal nejkratší cestou k čínskému brnění... Dostal jsem se k němu dokonce už na levelu 24, takže jsem musel level čekat abych si mohl vyrobit a použít (minimum je level 25)... Musím zdůraznit, že bez pomoci Robertíka a Waisika bych to nedokázal, protože některými oblastmi bych neměl šanci projít a nebo některé nepřátele udolat....

 

Poté co jsem na osadníkách vydyndal čínské brnění jsem se přidal(pro změnu) k Meg a Vault 79 dobil s ní a lidmi z kráteru... Musím přiznat, že nájezdnická linie boje o Vault 79 mi přišla zajímavější a zábavnější... Navíc mám čínské brnění a u nájezdníků přitom jsem o hodně blíž k automatu na munici... 

 

Mimochodem... Na češtině zapracovali a začínají jí učesávat aby to nebylo tak kostrbaté.... Takže Spálení jsou už Čmoudi (což mi přijde trefnější)... Ruční puška je Kalašnikov... Pákovou puška bude (v další aktualizaci) už Winchester.... A některé ty monology, dialogy, či zprávy jsou docela zábavné (o což jsme my neagličtináři byli v originálu ochuzeni...)... Takže tak jak jsem byl k té češtině skeptický a hrál raději bez ní, tak teď si to docela užívám... :-)

 

Prosím, prosím nešel by sem hodit stručnej návod jak se dostat k tomu čínskýmu armoru. Rád bych si ho pořídil tak ať nemusím zbytečně bloudit. Děkuji. :smiley_laptop:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosáhnout 20 lvl spustit u správcové quest (nepamatuju si české názvy) Overseer, Overseen, potom pro Settlery Trade Secrets a hned po tom zase pro Settlery Invisible Ties a za něj je jako odměna to čínské brnění...

 

Pro spuštění Overseer, Overseen musí být splněné quest The New Arrivals a oba podquesty Strange Bedfellows a Here to Stay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 9. 2020 at 18:24, Aaron Goldstein napsal:

Dosáhnout 20 lvl spustit u správcové quest (nepamatuju si české názvy) Overseer, Overseen, potom pro Settlery Trade Secrets a hned po tom zase pro Settlery Invisible Ties a za něj je jako odměna to čínské brnění...

 

Pro spuštění Overseer, Overseen musí být splněné quest The New Arrivals a oba podquesty Strange Bedfellows a Here to Stay

Díky ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět děkuji za jednoduchý návod na získání čínského stealth brnění. Verdikt: moc se mi líbí páč se nemusím bát že na mě něco čeho jsem si nevšiml bafne ?. Vzhledem k tomu že energozbroj žere baterky jak divá tak radši nosím čínský. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám tu malý datamining ze hry...

 

Vypadá to, že od 20 - 26.10, bude k vyzkoušení zdarma Fallout 1st...

 

 

Citovat

 

Limitovaná nabídka FO1st

Nárokuj si to, abys získal dočasný přístup k některým vzrušujícím funkcím, které jsou součástí Fallout 1st!

Tato nabídka zahrnuje přístup do Scrapboxu, stanu na přežití a umožňuje ti také získat Mechanikovu tapetu a podlahu!

- Nezahrnuje vlastnictví soukromého světa. -

- Nabídka běží od 20. do 26. října. Přesný čas se může lišit v závislosti na lokalitě. 

 

 

zdroj: https://discord.com/channels/524890331725168660/550432395535581190

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2020 at 19:14, Aaron Goldstein napsal:

Mám tu malý datamining ze hry...

 

Vypadá to, že od 20 - 26.10, bude k vyzkoušení zdarma Fallout 1st...

 

Jenom malý dotaz, pořídil jsem si Scrap box a všechnu veteš do něj naházel. Až ta akce skončí, zmizí i s obsahem a nebo mi zůstane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jen nápad...

Dej tomu třeba měsíc a někam si znamenej, co a kolik z těch 120 různých věcí v automatu někdo koupil.... A zjistíš že ti možná bude stačit ta mašina jedna nebo dvě.... A uvědom si, že to, co ti zbytečně leží několik měsíců v automatu ti celou tu dobu zabírá také místo v bedně.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...