Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 10 hodinami, Mafian2771989 napsal:

No do pytle, ta Leverka se poškozuje brutálně snad i obyčejná... a mně se tak líbí... takže přitvrdíme

 

Tak kolik nabídneš za tu Mutantskou Explozivní? :-)

Mám u sebe kolem 18 tis, tak si řekni kolik

 

Stejnak nechápu, kde pořad ty kvéry bereš, mi padají samé nesmysly :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, robertík napsal:

Jestli to nepadá s ohledem na level postavy.

Jako myslíš že ten krtek co to prodává, tam má nějaké podpultovky pro vysoké levely ? 

O tom co mi padá s potvor to ani nemluvím, téměř všechny 3 hvězdičkové zbraně nakupuji u krtka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Slimak napsal:

Jako myslíš že ten krtek co to prodává, tam má nějaké podpultovky pro vysoké levely ? 

O tom co mi padá s potvor to ani nemluvím, téměř všechny 3 hvězdičkové zbraně nakupuji u krtka

Já jsem myslel z potvor. U krtka jsem koupil zatím jen jednou a nemohl jsem si jako ucho stěžovat. A myslím si, že nějakej systém generování v té hře je. Vtipnej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Slimak napsal:

Mám u sebe kolem 18 tis, tak si řekni kolik

 

Stejnak nechápu, kde pořad ty kvéry bereš, mi padají samé nesmysly :-)

 

Většinou z obchodu s ostatníma a pak Krtkopotkan... málokdy mi vypadne něco z legendárů, co bych chtěl... ale to je taky tim, že už mam hodně specifickej výběr.

 

Tu explozivní mutant Leverku ti nabídnu za 7500 zátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlooooooouhém hledání jsem konečně narazil na plánek na Fixer... Sice za 4 500 zátek, ale čert to vem... Protože mají přidat do hry (nebo už možná přidali - už nevím v jakém update to má nebo mělo být...), že pokud budeš umět vyrobit Fixer, tak ti budou padat i legendární Fixery z "běžných" legendárních potvor a nebo od krtkopotkana... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej... pořídil sem si tohle a kvůli tomu sem musel dát pryč imunitní perk, abych mohl nasadit Tank killer-a ... takže taková explozivní antiarmorka s Tank killer perkem a průraznym zásobníkem už se trochu blíží tej expl. dvourance... už ji vlastně nechci, vim, že by se dvouranný expl. AKčko poškozovalo moc na můj vkus.

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mam dvourannou expl. combat broknu, která se neopotřebovává... takže je to bug? Díky tomu nevim, jestli si ji nechat, nebo se ji zbavit.

 

Bloodied... zase, tak schválně, za kolik se mi podaří prodat tuhle „blbost“, začnu na 9 000 z. :-D

 

spacer.png

Upraveno uživatelem Mafian2771989
UPDATE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem se nechal zlákat češtinou a rozjel novou postavu kvůli příběhu... Protože život na nízkém levelu je tristní a nebezpečný, tak jsem to vzal nejkratší cestou k čínskému brnění... Dostal jsem se k němu dokonce už na levelu 24, takže jsem musel level čekat abych si mohl vyrobit a použít (minimum je level 25)... Musím zdůraznit, že bez pomoci Robertíka a Waisika bych to nedokázal, protože některými oblastmi bych neměl šanci projít a nebo některé nepřátele udolat....

 

Poté co jsem na osadníkách vydyndal čínské brnění jsem se přidal(pro změnu) k Meg a Vault 79 dobil s ní a lidmi z kráteru... Musím přiznat, že nájezdnická linie boje o Vault 79 mi přišla zajímavější a zábavnější... Navíc mám čínské brnění a u nájezdníků přitom jsem o hodně blíž k automatu na munici... 

 

Mimochodem... Na češtině zapracovali a začínají jí učesávat aby to nebylo tak kostrbaté.... Takže Spálení jsou už Čmoudi (což mi přijde trefnější)... Ruční puška je Kalašnikov... Pákovou puška bude (v další aktualizaci) už Winchester.... A některé ty monology, dialogy, či zprávy jsou docela zábavné (o což jsme my neagličtináři byli v originálu ochuzeni...)... Takže tak jak jsem byl k té češtině skeptický a hrál raději bez ní, tak teď si to docela užívám... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...