Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

V 31. 7. 2020 at 19:55, Aaron Goldstein napsal:

Klidně ti za ní 10 000 dám, ale musíš počkat, až je zase nasyslím.... (momentálně jsem totálně vysypaný... Kupoval jsem mody do excavator suitu... Mám asi 1500...) A nezaručím ti, že k tomu seženu ten zbytek... Pokud se ti nechce čekat, tak jí zkrátka pusť... Já jí stejně chtěl spíš na zkoušku... Jinak jsem sniperku jako takovou už nějak přestal tahat sebou a pověsil jí na stěnu... A lítám jen s jednou zbraní.... 

 

Tu brokovnici ti hlídám, ale ještě jsem na ní nenarazil.... 

 

O tu combatku já osobně zájem nemám... 

 

Kdyžtak si pro ni zaskoč, dam ti ji jen tak, nemam místo a zátek mam 3 zadky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si takhle du pro pár rad. komponent z kreatur do toho lesíku a... tam Wendigo Colossus... a dokonce dvakrát... tak po chvilce střílení sem usoudil, že to nedam, přidal sem se do veř. týmu a zběsile spamoval emotikony Následovat a Pomoc... dlouho nic, ale jeden to pochopil, přišel, hodil se do neviditelnýho modu a spamoval emotikony taky... až se nás tam šešlo víc. :laugh:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, stává se taky někomu, to co mi? Dojdu do nějaké lokality/budovy a najednou slyším jak ghůlové/mutanti/zmutovaní psi umírají. No a když to tam pak procházím, tak už pak vidím jen mrtvoly.

Dost často se mi stává ve West Teku, že když vstoupím do budovy, tak poumírají všichni zmutovaní psi.

 

Taky občas potkám ghůla/mutanta, co nejde zabít. I když člověk střílí, tak nelehne, jen stojí na místě a nehýbe se.

 

 

Tak jenom jestli to je jen u mě a nebo i někoho jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mi se zase stane, např.  3 hvězdičkový ghůl, než stihnu namířit a střelit tak v něm zachrčí, spadne a je mrtvola - prázdná mrtvola :-(

Ono tohle už trvá docela dlouho, se nad tím kluci mohli už trochu zamyslet, než pořád jen přidávat nějaké oblečky a blboviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže rád bych se zbavil tý assaultky Aarone... jenže mam maximum zátek a nedaří se mi někde koupit něco, co by se mi hodilo

 

spacer.png

 

Takže pouštim ji za 5000 zátek, jestli máte zájem, tak dejte vědět, jinak ji dám na prodej do automatu. Prodáno.

Upraveno uživatelem Mafian2771989
UPDATE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...