Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Tak sem se plácnul přes kapsu a na zkoušku koupil za 5 000 zátek:

spacer.png

Jako střílí se s tím supr, ale sakra dost se poškozuje, sice je to 35 lvl. ale i tak mi přijde, že je to moc, nejspíš se dvouranky poškozujou více, i když berou jeden projektil. Mam docela obavy z top levlu a nejspíš to dopadne tak, že si necham tu Assaultku.

 

A pak asi vyměnim stávající Furious Expl. Handmade za tohle (ještě překomoruju na ultracitky, bude mít poškození přes 100 v základu) - jako zbraň na velký cíle, když bude potřeba:

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půl hodiny jsem přemýšlel co to je ta temná hmota než mi došlo, že to je otrocky přeložen název skinu... (Mimochodem otrocky přeložit handmade rifle jako ruční pušku  také nepovažuji za šťastné...)

 

Ač anglicky nerozumím a vždy jsem preferoval překlad (a Waisik též), tak v tomto případě to s Waisikem raději hrajeme v originálu...

 

Tam je ta věta nebo název taky možná blbý. ale tím, že tomu nerozumím, tak mi to tak nevadí... :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh... Já jí dal Waisikovi... Ale dám ti kromě zátek hnojivové granáty, fluxy, prostě cokoliv si řekneš a já budu mít... (a půjde to dát, protože třena čínské brnění, batoh, nebo věci z atom shopu dát nejdou...)

 

Ale zkusím se ho zeptat jestli by nevyměnil tu odlehčenou Two shot expl combatku za tu tvojí... Možná pro něj to odlehčení není až tak důležité... Zeptám se ho večer....

 

... a můžu přihodit nějakých 350 ultracitových .308...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Mafian2771989 napsal:

Normálně hráči mezi sebou můžou obchodovat, přijdeš k někomu, dáš pozvat k obchodování a tam vybereš věc a za kolik zátek (při kupování se ti u druhého hráče zobrazí věc se zátkama (cena)).

Aha, to jsem ještě nezkoušel.

 

Hele a ještě jedna věc, ochrání mě energozbroj před radiací na červeném místě po atom. výbuchu? A nebo musím mít ještě něco dalšího?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pure fluxy ve formě stable fluxů padají ze Scorchbeast Queen... (myslím, že to přeložili jako královnu spálených... )

Ale BACHA!!! Prime receiver umí střílet jenom ultracitové náboje... Takže buď potřebuješ mít velký přísun fluxů a vyrábět je a nebo mít někoho, kdo ti je bude za rozumnou cenu vyrábět)...

 

Druhou cestou jak se dostat k fluxům je sbírat raw fluxy z ozářených rostlin v blast zóně (červené místo po atomovém výbuchu) a za pomoci dalších ingrediencí z ozářených zvířat a enemy je pak na chemickém stole rafinovat....

 

Jinak hráči si mohou vyměňovat věci i tak, že je jeden hodí na zem a druhý zvedne.... Na výměnu mi přijde jednodušší jak obchodovací rozhraní....

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...