Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 14 minutami, Mafian2771989 napsal:

Třebas na golfáku. Jak je ten blok chatek, kde je regál s hračkama.

Našel jsem tam jen žvýkací bonbóny a to nebylo ono. Ale u jedno z obchodníků v tom golfovém hotelu jsem našel žvýkačky. Drahé jak prase - 12 zátek, ale praštil jsem se přes kapsu a úkol splněný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám u Settlerů nejvyšší level... Koupil jsem ten Turbo-Fert fertilizer collector... Generuje to Turbo-Fert fertilizer granáty (z ničeho jako třeba čistička a nebo komunista)... Ten granát okamžitě obnoví u rostlin úrodu....

 

(generuje to 1 granát za 4,8 minuty... kolik je maximum než se to musí vybrat později upřesním)

 

Edit: Takže to vygeneruje jeden granát... Pak je to nutné vybrat aby vygeneroval další....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30 000 zátek a 5000 zlatých prutů je strop. který navýšit nejde... (Nebo alespoň jsem nikde nenašel jak...)

 

800 váhy bedny jde částečně obejít zakoupením členství "1st Fallout" (což je určitá obdoba prémiového účtu) za 15 € měsíčně... Tím získáte (mimo jiné) šrotovač, který ukládá šrot v neomezeném množství... (pouze šrot)... Tím tedy máte veškerý šrot ve šrotovači (a nikoliv v bedně ) což samozřejmě významně ovlivní kolik toho můžete do bedny nacpat... Pokud "1st Fallout" přestanete platit, tak už šrotovač přestane fungovat a nebude ukládat další šrot, ale ten nasbíraný vám v něm zůstane a můžete ho postupně spotřebovat na stavbu nebo výrobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...