Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 8 hodinami, waisik napsal:

tak v 18:00 sem měl splněný 4 týdenní úkoly, samo že body nikde, aaron může vyprávět, byl u toho

 

Tohle se mi zatím stalo jen u úkolů pro osadníky a raidery, někdy mi to nepřičte reputaci.

 

 

Nepočítal to někdo z vás, jestli při plnění denních a týdenních úkolu se  stihnou všechny odměny než ta akce skončí? A nebo se musí body sbírat i po těch 100 bodech za 10000expů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě mu naskočily už jako splněné... Body samozřejmě nikde...

A taky mě pobavilo jak se jim podařil "upravit" event Hold the Line (nebo jak se ta obrana Fort Defiance jmenuje) kdy místo aby vlna scorchů tam přicházela tak spadne najednou z nebe rovnou před ten reproduktor....

 

Prostě Bugsheda... Jednu věc opraví a tři rozbijí....

 

Jestli se dá postup stihnout jenom výzvama to nevím, ale od 14.7. si budeš moct za 150 atomů koupit postup na další políčko.... Takže předpokládám, že se to stíhat nedá aby hráče donutili buď u toho sedět a nebo utratit nějaké atomy.... (ale to jen spekuluji.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože ta helma od toho čínského oblečku nemá jiné účinky než že funguje jako maska, tak jsme se s Waisikem trochu upravili abychom nevypadali jak mimozešťani....

 

Photo-2020-07-08-105845.png

 

Jinak jedno doporučení.... Obětujte 500 atomů a kupte si toho čínského robota - sběrače.... Dokud ještě je.... Přepněte ho na "proletariat".... Potom sbírá medic věci (stimpaky, Radawaye, Rad-X) a žrádlo (většinou zeleninové a čistou vodu).... Vyplatí se k tomu mutace býložravce (herbivor).... Už nikdy nebudete muset shánět žrádlo a čistou vodu.... Naopak budete přebytky na nádraží prodávat protože nemá cenu sebou tahat 70 stimpaků, 30 Radawaye a 80 čisté vody a podobná množství.... 

 

Sbírat scrap a junk (což dělá obyčejný robot - sběrač) se moc nevyplatí - to víc nasbíráte sami při výpravách... A sbírat zbraně (což dělá ten čínský v režimu "revolucionář) se také moc nevyplatí, protože to jsou vesměs kraviny a 90% je čínský důstojnický meč...

 

Jinak ten čínský robot - sběrač má ty funkce všechny... Tedy jak scrap a junk z běžného sběrače, tak proletáře a revolucionáře za sebe.... IMHO je to dobře investovaných 500 atomů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skočil jsem i ve Watoze z baráku a nebo z majáku a přežil... Mutace a čínský obleček mi dávají proti pádu takovou odolnost, že nevím jestli je odkud skočit aby mě to zabilo...

 

A zjistil jsem, že už nemůžu měnit poukázky Treasure note protože mám 5000 cihliček a to je maximum kolik je možné u sebe mít....

 

(BTW: Pak tam máš taky oživit spojence ve vodě... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se radši dojdu někam mechat zastřelit.... :-D Čínský hadříky nesundám (nemám jiné oblečení a nahý s tebou nikam nejdu, protože ten pytlík bonbonů co máš v kapse mě znervózňuje...)... a navíc si myslím, že víc dělají ty mutace jak ty hadříky... Ptačí kosti totiž zpomalují pád.... Dokonce jsem četl, že se to dá něčím ještě krátkodobě naboostovat, že prakticky stojíš ve vzduchu....

Skauty jsem vzdal... Batoh mám z letiště, mod na batoh mám z Foundation a skin z Atomic Shopu.... A na ty jejich výzvy nějak nemám žádnou motivaci protože nemám ty jejich žetony na co smysluplného použít.... 

 

Když si pořídíš TSko tak s tebou budeme chodit s Waisikem kam jen budeš potřebovat... ;-) Ale bez TS to opravdu v tlupě prostě neumím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...