Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Před hodinou, Aaron Goldstein napsal:

Slimáku sorry, ale já neumím hrát v týmu bez TSka... Já nevím kam jdeš, proč tam jdeš, co tam budem dělat etc... Prostě bez TS to v týmu neumím....

V pohodě, já to zapnul jen aby přiskakovaly expy a peníze. 

 

Pokud by měl někdo zájem, mám tohle - 

 

image.thumb.png.3dd56de1b3a47f4d96b15a2c2ac20c03.png

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ne, neee! Proč, já se na to vy... potentovanej buben, ono to nemohlo bejt prostě nějaký kladivo nebo halapartna :Smile-angry:

 

spacer.png

 

 

před 12 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Měl náskok... A docela velký.... 

 

Mimochodem ode dneška jsem s Raiderama "neighborly" (soused).... Ještě jeden rank a bude mašinka na náboje... :-)

 

To mně chybí ještě 3/4 tuby...

 

A na stealth sem si vytřídil jinou lepší zbraň (i na úkor degenerace kvůli mutaci)

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk si od tebe zaskočí něco koupit protože to je ve výzvě... Říká, koupím nějakou kravinku za pár zátek... A on tam má nejlevnější věc skoro za 300.... Mělo to ale alespoň dvě hvězdy tak jsem to narval do mašiny za posledních 15 scriptů co zbývalo do limitu....

 

Tak to mi můžeš pustit tu lever action ... Ať jí vyzkouším... Když máš tu gaussku... :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevypadalo to, že bys ji chtěl...

 

  

před 1 minutou, Aaron Goldstein napsal:

Brokovnice nepoužívám obecně.... Ale tu leverku bych vyzkoušel když jsi tvrdil, že je lepší než lovecká... No co už.... 


Lepší byla, akorát se víc poškozovala... já potřeboval prachy a druhou zbraň na .45 sem nepotřeboval...

Upraveno uživatelem Mafian2771989
UPDATE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brokovnice nepoužívám obecně.... Ale tu leverku bych vyzkoušel když jsi tvrdil, že je lepší než lovecká... No co už.... 

 

 

před 9 minutami, Mafian2771989 napsal:

akorát se víc poškozovala... 

To ta combatka taky.... Dokonce tak moc, že jí mám na stěně a chodím zpátky s tou handmade..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...