Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Trošku rychlejší, než lovecká, jinak stejný poškození a na .45 munici, co lze snadno najít... bude následovat testování na stealth zbraň vůči tej dvourannej explozivní Combatce (samosebou Combatka je na poškození / čas lepší, ale sem zvědavej na porovnání v opotřebování a možná ta L.A. odstřelovačka bude dávat ve stealth nějaký nepřátele lvl. 50 na ránu) :-)

 

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě vyjde lépe ta lovecká přerážovaná na .50 cal.... ale já (i když jí mám - dokonce od tebe) jí stejně nějak málo používám, že se mi stále vkrádá zrádná myšlenka, jestli jí vůbec tahat... A s tím killem na ránu je to jak kdy... Prostě RNG jak ve WoTku... :-D Chodím často čistit West - Tec laboratoře... Mám už zaužívaný (dokonce možná až moc, že to hraničí se zautomatizováním) postup... Prvního supermutanta beru (zpravidla) tou sniperkou... Stejný supermutant, na stejném místě, ze stejné vzdálenosti, vždy do hlavy... Někdy jde na ránu... Někdy mu to vezme půlku. někdy dokonce jenom čtvrtinu... Takže si myslím, že RNG je ve hře dost velké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam tu loveckou na .50, v čem jako lepší? V životnosti?

 

Takže dle očekávání Leverka je oproti Loveckej .50 kal. lepší... Lever má menší zpětnej ráz, větší přesnost, vyšší kadenci, rychlejší přebití... má stejný poškození / náboj... má horší životnost.

 

Dává na ránu v zákl. stealth modu i 62 levl Ghuly, kromě některejch Bossů a Legendárů, samosebou se mezi obyč 62 levl objevujou i odolnější, který to vo fous nedá.

 

Dvourannou expl. Combatku sem překomoroval na .38  (náhrada za dvourannou expl. Pipku)

Upraveno uživatelem Mafian2771989
UPDATE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V životnosti určitě... 62 ghuly na 62 dám na ránu taky... Jen u těch supermutantů je to losování RNG nějaké nevyzpytatelné... Protože jak jsem psal tak je to buď čtvrt, nebo půl a nebo jde na ránu... Ten samý supermutant warlord... Na tom samém místě a ze stejné vzdálenosti... 

 

Mimochodem blbější rozhraní na tom konvertoru munice už udělat nemohli... Doufám, že budou lidi dostatečně držkovat a předělají to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá rada k tomu šílenému rozhraní konvertoru munice...

 

Po výměně stiskněte tabulátor a vrátí vás to zpátky přímo na předchozí výměnu... Takže stačí klik, tab, klik, tab a jde to vyměnit celkem rychle....

 

Což nic nemění na tom, že to rozhraní je na dvě věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně.... Mě stejně ale vadí ty "přebytky"... Když budu mít 131 broků, tak mi jich i tak po konverzi 11 zůstane.... A pak mám v bedně hromadu "zbytkové" munice což mě nebaví.... Takže jsem stejně přešel na princip, že munici nesbírám a když něco dostanu jako odměnu za event tak vyměním co jde a zbytek narvu na nádraží do koše.... Naštěstí udělat mnou používanou munici není žádný velký problém a tak jako musím občas opravit zbraň, tak musím občas vyrobit munici.... 

 

Doufejme, že ten stroj na munici od Raiderů bude fungovat lépe.... Ale to ještě chvilku potrvá než se k němu dohrabu.... Zatím jsem "Friendly" a mám cca půlku následujícího levelu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Doufejme, že ten stroj na munici od Raiderů bude fungovat lépe.... Ale to ještě chvilku potrvá než se k němu dohrabu.... Zatím jsem "Friendly" a mám cca půlku následujícího levelu....

 

Někdy nedávno sem to hledal a pokud si dobře pamatuju, za hodinu to vyrobí 200 kusů munice 5.56, pak se to zastaví, páč těch 200 kusů týhle munice je maximální nostnost kontejneru stroje... samosebou u jiný munice to bude jinak a předpokládam, že lepší, páč 5.56 je braná celkem jako vzácná.

 

tadyhle sem to četl: https://fallout.fandom.com/wiki/ArmCo_ammunition_construction_appliance

Upraveno uživatelem Mafian2771989
UPDATE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 7. 2020 at 17:42, Mafian2771989 napsal:

Kladivo, sou dva typy, je jedno jaký, oba sou lepší, než moje požární sekyrka... ještě by to mohla být Grognak halapartna... Musí mít Instigating a 40% more power attack damage... a taky top level... dík.

40% power to má, ale není to instigating... Ale zase to má +10% dmg pokud máš mutaci (což máš).... A není to tedy max level... (což jsem si všimnul až teď :ermm:) Ale třeba to je o něco málo lepší než ta tvoje sekerka... Chceš ho???

 

Screen-Shot5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK... Díky za tip... Vyzkouším... 

 

Jinak doteď jsem tahal tohle...

Screen-Shot6.png

 

 

... teď jsem si pořídil tohle... Ale i když je papírově lepší (i když ne o moc) tak mi pocitově přijde horší.... Takže jsem takový rozpačitý... (a navíc na to nemám barvičku...) ... a taky se o hodně rychleji poškozuje.... 

Screen-Shot7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...