Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

I k němu se pak jde dostat.... Já šel se Settlerama a už mám i u Raiderů úroveň Cooperative... Jsou tam Daily questy pro obě frakce a za to získáváš u nich reputaci... A jde zvyšovat obě.... Není to tak, že když se ti bude u jedněch zvyšovat, tak u druhých by se ti snižovala... Jen samozřejmě za ten Vault 79 jsi na úrovni Friendly... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě nechci nikomu radit jaké má nosit perky... Protože to stejně závisí od stylu hraní... Ale pojďme si vyměnit tipy jaké by měl mít člověk perky, které stačí nasadit jenom v nějaké konkrétní situaci... Navíc s velkým chystaným "Update 20" by měli přidat možnost ukládat sady perků... Nevím kolik jich ale bude moct mít uložených... I tak to přehazovaní bude jednodušší...

 

OPRAVA ZBRANÍ - určitě Weapon Artisan (Intelligence) na 3* protože opraví zbraň na 200 % CND

OPRAVA BRNĚNÍ - Fix It Good (Intelligence) na 3* - opět oprava na 200 % CND

                            - White Knight (Agility) na 3* - oprava brnění stojí méně materiálu... (stojí za úvahu zda ho nenosit stále protože zároveň snižuje rychlost poškozování...)

VÝROBA ČEHOKOLIV - Super Duper (Luck) na 3* - dává 30 % šanci, že vyrobenou věc vyrobí dvakrát...

VÝROBA MUNICE - Ammosmith (Agility) na 2* - zvyšuje množství vyrobené munice o 80% (+ samozřejmě ten Super Duper)

 

Slimákovi se omlouvám, ale jak to počeštili opravdu nevím... Budeš si to muset dohledat...

 

Máte někdo nějaké další tipy a návrhy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

 Slimákovi se omlouvám, ale jak to počeštili opravdu nevím... Budeš si to muset dohledat...

 

V pohodě, já se s tím poperu :-)

 

Mě by zajímaly i perky a vlastnosti, abych měl co největší DMG u zbraní. Používám nábojové (opakovačky a samonabíjecí, ne full auto). Když jsem koukal na vaše obrázky, máte u nich větší DMG než já, i když je mám v podobné konfiguraci.

Z perků mám všechny 3 Riflemany na 3 hvězdičkách, ale jestli není ještě něco čím bych to podpořil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dělá jednak legendární vlastnost a pak také jak je zbraň sestavená.... Na poškození má největší vliv receiver (závěr)... Hardened receiver přidává asi největší poškození.... Pak nezapomenout na perforating magazin (zásobník) který vlastně dává průbojnou munici... 

 

Z perků dávám do úvahy

"Tank killer"

"Tenderizer"

"Tormentor"

 

A pak perky které zvyšují DMG za určitých okolností...

"Covert operative" -  z krytu

"Mister Sandman" - v noci zbraně s tlumičem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle by asi taky mohl přidat DMG - https://fallout.fandom.com/wiki/Bloody_Mess_(perk)

 

Fallout 76

Effects

 

5% bonus damage means enemies may explode into a gory red paste.0004a0bb

10% bonus damage means enemies may explode into a gory red paste.001d2453

15% bonus damage means enemies may explode into a gory red paste.001d2454

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Aaron Goldstein napsal:

Tak mám za sebou první odpal atomovky (a tím dokončenou main quest line)... Gratulace a dárkové koše přijímám ve svém CAMPu... :-)

Gratuluji :-)

 

Mi se to ještě nepovedlo, nějak jsem zatím nepřišel na to jak to funguje, no spíš jsem se ani moc nesnažil na to přijít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to (jako postup) jednoduché... Průběh už tolik ne protože je tam mraky robotů, sem tam assaultron a hromada věžiček.... Vlezeš do sila vystřílíš ho, (plus jsou tam takové hovadinky jako spravit reaktor, zničit mainframe, opravit mainframe, chránit 5 šéfů sekce, etc... ) a nakonec je tam panel... načteš nuclear card, zadáš kód, a dáš odpal.... Ono ti to otevře mapu abys určil kam to hodit a to je vše... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jediné s čím jsem trochu zápasil byla ta oprava reaktoru (jak musíš spravovat ty trubky)... Protože je na limitovaná časem... To jsem napoprvé neudělal (jednak jsem hledal ty poškozené trubky a druhak hlídal kde vykoukne jaká věžička.... A tak jsem to vtipně zjednodušil tím, že jsem napřed všechno vystřílel včetně věžiček a až pak dal tu opravu... Takže mi to spawnulo jenom asi tři obyčejné obranné roboty a to se dalo v pohodě.... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to jsem taky už dělal, pak jsem ještě musel hlídat nějaké roboty co připravovali raketu na odpal (nebo tak něco), ale k odpalu nedošlo, tak nevím kde jsem co udělal špatně.

Asi mi nejspíš chyběly ty odpalovací kódy.

 

EDIT: takže ten úkol ("Stávám se smrtí") mám ve stavu - Odpal jadernou střelu z jakéhokoliv sila (Vyžaduje se dešifrovaný spouštěcí kód)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mafian2771989 napsal:

Hele, ten váš čínskej stealth obleček... ste neviditelní i v pohybu ve dřepu?

JJ... jakmile jsi skrčený tak jseš neviditelný... V pohybu i za útoku.... Ale ve Fallout 76 je kupodivu občas slušná AI a nepřátelé útočí na slepo na místo odkud střílíš.... 

 

Za mě má tři mínusy.... Vlastně spíš tak dva a půl....

- nemá legendární efekty (neexistuje v žádné legendární variantě)...

- nejde modovat

 

- nejde skinovat (i když se asi do budoucna s nějakým skinem počítá, protože položka tam na to je... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...