Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Teď ještě potřebuju přesvědčit Waisika aby se stal taky mutantem... :-D 

 

Aby jsme mohli používat perk "Strange in Numbers" (česky asi "Podivná čísla") v Charisma... Je to jenom jednohvězdičková karta a zvyšuje o 25% pozitivní účinek mutací, když jste v týmu s někým, kdo má sám taky mutaci...

 

12-strange-in-numbers-jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

Teď ještě potřebuju přesvědčit Waisika aby se stal taky mutantem... :-D 

 

Aby jsme mohli používat perk "Strange in Numbers" (česky asi "Podivná čísla") v Charisma... Je to jenom jednohvězdičková karta a zvyšuje o 25% pozitivní účinek mutací, když jste v týmu s někým, kdo má sám taky mutaci...

 

A to stačí že jste jen v jednom teamu a nebo musíte hrát společně (oba dva být online) aby to fungovalo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte hrát spolu...

On jde udržet tým, když jeden není online???.... Když jsem s Waisikem v týmu a odejde ze hry tak mi to po chvíli napíše, že hráč opustil tým... Pravda je tam určitá prodleva protože když mu to třeba spadne a přihlašuje se znova, tak ho to přihlásí znovu do týmu... A když se odpojíme oba a znovu připojíme tak tým také už neexistuje... 

 

Nepleteš si tým a přátele???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu nabídnout tyhle dva kousky:

spacer.pngspacer.png

 

Hledam superkladivo / kladivo / Grognak halapartnu s max. levlem a s leg. efekty Instigating a zároveň 40% more power attack damage... ale klidně ti to dam jen tak... někdy večer se sejdem ve hře a předáme si to.

 

AKčko sem ti prediktivně upravil, kdyžtak podobně můžu upravit i ten revolver.

Upraveno uživatelem Mafian2771989
EDIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro hráče Falloutu 76 mám malý tweak, který odstraňuje zbytečné kraviny při startu hry...

 

- Odstraní logo Bethesdy (ten nesmysl, co se tváří jako monoskop televize)

- Neotevřou se vám automaticky "novinky"...  (To co musíte vždy napřed zavřít.)... Ale můžete si je normálně prohlédnou pokud chcete (tuším klávesa "T")...

 

V Dokumentech máte složku My Games/Fallout 76... Zde se nachází konfigurační soubory hry Fallout76.ini a Fallout76Prefs.ini... (Do těch radím nezasahovat).... Vytvoříte si prázdný textový soubor a přejmenujete ho na Fallout76Custom.ini... A do něj vložíte:

 

[General]
bSkipSplash=1
sIntroSequence=0
uMainMenuDelayBeforeAllowSkip=0

 

To je vše...

 

(pro ty co by to nezvládli (a nebo jsou líní) jsem vám ho zkopčil na ulož to...)

https://uloz.to/file/bvykRMGr2PM2/fallout76custom-ini
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že týdenní atom shop nedal nic zajímavého a po neblahé zkušenosti s hledáním pytlíku po mrtvole, jsem si pořídil náhrobní kámen... Doufám, že to za těch 500 atomů stálo... (dám vědět...)

 

Edit: Tak je to o dost vyšší jak pytlík, tak to snad bude v trávě nebo v přítmí lépe vidět.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes jsem dosáhl u Settlerů vztahu "Neighborly"... Takže kdo prokoučoval čínské stealth brnění v linii úkolů kolem Vaultu 79, tak na této úrovni se dá u Samuela ve Foundation zakoupit plánek za ty zlaté cihly (jak už jsme o tom tady psali)... Ale dnes vidím konečně cenu a je to pěkná pálka...

 

Brnění - 4000 cihel...

Helma k němu - 1650 cihel...

(Helma neovlivňuje nijak úroveň "neviditelnosti" brnění, ale funguje jako ochrana před jedovatým prostředím (jako třeba plynová maska a nebo ta rouška od Order of Mysteries (Tajemného řádu???)...

 

Já si koupil studnu za 750 cihel... Dává špinavou vodu, ale bez té radiace (jako z pumpy nebo řeky).... Na druhou stranu je tam dlouhá animace a než "načerpáte" jednu špinavou vodu, tak se snad více vyplatí absolvovat tu radiaci, během krátké chvilky nabrat třeba 100 špinavé vody (z toho uděláte 50 převařené vody a to už na chvilku vaření vydrží...) a pak si šlehnout Radaway... Jen aby jste věděli nejen plusy studny, ale i ty mínusy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...