Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Výborně... Alespoň se tě zeptám jak funguje to sebrání bodu (například u toho Marsupial je INT -1)... Pokud mám například v INT 3 body a mám tam perkovou kartičku se třema hvězdama, tak tohle mi sníží INT na 2 a už jí nebudu moct použít a nebo to na karty nemá vliv???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ten elektrickej šok je diskutabilní... funguje docela slabě, dokáže zabít  např. Ghula úrovně 9, odolnější nepřátele trošku kopne... pokud má ale člověk zbraň na blízko s perkem Dvojnásobné poškození, pokud je cíl plně zdravý, tak se o to trošku připravuje... poškození sobě samýmu je minimální, ale to můžu říct jen subjektivně (odolnost vůči el. energii)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co nevědí

Jinak séra (a plánky na ně) lze koupit ve vědeckém křídle Winterspring Bunkru... Plánky asi mají všechny hned (ale drahé jak sfiňa) ale séra mají náhodně... Chce se to tam párkrát vrátit jindy (a nebo poskákat server)... 

 

Já mám tříhvězdičkový Hard Bargain (ten obchodovací perk) a za sérum chtějí 3720 zátek a za plánek 18 500 zátek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Mafian2771989 napsal:

funguje docela slabě, dokáže zabít  např. Ghula úrovně 9, odolnější nepřátele trošku kopne... 

Dík za varování.... Tak to se na něj asi vykašlu... Ghůla na 9 levelu nepovažuji za hrozbu ani když se ke mě dostane blízko... Dělal jsem si naděje, že to třeba ne přímo zabije ale alespoň omráčí (zastaví útok) těch potvor co jdou hodně na tělo (milerurk queen, ten poblázněnej beran a tak...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Slimak napsal:

 

Pěkně, doteď jsem nevěděl, že se mutace dají pořídit.

Pořídíš si je pomocí séra.... A bacha... Před aktivovaáním té mutace musíš sundat tu perkovou kartičku Starched Genes... Jinak se sérum použije a mutace se neprojeví.... Pa aktivovaání mutace jí samozřejmě zase nezapomenout nasadit.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Slimak napsal:

potřebuji něco ať mi to radaway nevyléčí,

 

To je právě ten Starched Genes... Musíš ho mít naplno (2 hvězdy) a tím jednak zabrání abys nechytil z radiace nějakou jinou mutaci (protože by mohla být nežádoucí) a druhak zabrání aby ti Radaway nevyléčil ty co už máš....

 

 

Jak je to česky nevím, ale je to perk v "Lucky" (tedy ve štěstí) a má tenhle obrázek

 

starched-genes.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim o tom, že by to bylo omezený. Akortát nevim, co by se stalo, vzít si Herbivore a Carnivore zároveň.

 

Tak prej oboje zároveň nejde a čék může mít až 18 mutací. (celkem je jich 19 a ty dvě zmíněné nelze mít zároveň)

 

A ještě jedna věc, pokud si to sérum dáte znova, tak se zase na 1 hod. potlačí negativní efekty

 

A dočasně (10 min.) Rad-X potlačí pozitivní i negativní všechny mutace.

Upraveno uživatelem Mafian2771989
EDIT: Update
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty automaty hráčů se opravdu oplatí prohlížet... Ale až tak hráčů kolem 200 lvl a vyšší... (nižší lvl jsou nenažraní a nevědí co by za to chtěli).... Koupil jsem si první legendární Handmade Rifle.... (explodující kulky, +10% DMG zvířatům, +15% rychlost přebití)... Za 500 zátek... Já vím, nic moc.... Ale doteď jsem měl jen obyč Handmade, takže je to velký posun...  A za tu cenu super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...