Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

Je to v linii úkolů pro Foundation (tedy pro stranu Settlerů)... Přišla až teď s tím velkým updatem "Wastenlanders"... Tady je jak tu linii začít... https://www.ign.com/wikis/fallout-76/Wastelanders_Walkthrough_and_Main_Quests Tak se podívej kde jsi v té linii zůstal viset... (pokud jsi jí vůbec začal...) Hned za tím úkolem "Secret Trade" co je tam uveden jako poslední následuje právě ten "Invisible Ties" a za něj je ten obleček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím (nechci tě strašit), že v tom případě už se k tomu questu nedostaneš.... Někdy se vyplatí být na té straně těch hodných... :-D Ale prý pokud si zdvihneš reputaci u settlerů (pomoci denních úkolů) na úroveň "Neighborly" a výš, tak ti plánek prodá Samuel (ve Foundation) za ty zlaté cihly... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem stará konzerva... nebaví mě lasery a plazmy... ani luky a kuše... Jsem pro klasické zbraně...

Takže střídám (kvůli nábojům ) combat rifle (.45 cal ) a handmade rifle (5,56 mm ) ... S tlumičem... 

Na dálku hunting rifle přerážovanou na .50 cal.... S tlumičem...

A díky tomu oblečku jsem ještě nenarazil na nic, co by nešlo ustřílet.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, AKčko je dobrý, akorát bych rád nějaký s legendárním efektem (mam jen Furious, nejradši bych měl kombo Furious a Bullets explosive a nebo aspoň Two Shot a Bullets explosive, ale nedaří se sehnat)... Myslim si, že nejnebezbečnější ze všeho je ve hře * * * Legendarní Wendigo Colossus . Když sem to prvně nedávno potkal, po chvíli sem si říkal, kam se hrabe * * * Legendarní Scorched Beast Queen :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám klasické zbraně, v podobné sestavě jako Aaron, mám pak ještě broknu a pistoli na takovou tu malou havěť

A s tou bojovou puškou .45 jsem teď dal zářivého párače lvl 91 tak na 10 ran. Než se chlapec otočil mým směrem tak už ležel

 

Ještě jen dotaz, kde se dají sehnat ty zlaté cihly s kterými se platí? vím jen že se daji nakoupit 1000 zátek za 50 zlata, ale jinak jsem na ně nikde nenarazil (kromě questu s V79) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za denní úkoly pro Foundation a nebo Kráter dostáváš "Treasury note" (vypadá to trochu jako papírový dolar)... Ty jdou vyměnit v "Gold press machine" za "Gold bullion"... V Kráteru nevím, ale ve Foundation stojí ta mašina kousek od Samuela (a od výtahu)... A tam za jeden "note" dostaneš 10 bullionů...

 

maxresdefault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2020 at 14:03, Slimak napsal:

kde se dají sehnat ty zlaté cihly s kterými se platí? 

Ještě jsem zjistil (a ověřil), že se dají koupit (prý jen jednou týdně) ve Waywardu...

 

Vlezeš do tý knajpy...

Photo-2020-06-04-005908.png

 

... vyjdeš do patra...

Photo-2020-06-04-005937.png

 

... a promluvíš s chlápkem jménem Smiley...

Photo-2020-06-04-010105.png

 

... jedna z možností konverzace je jestli máš zájem o bulliony... Když jí potvrdíš tak ti nabídne možnost koupit od 50 cihel za 1000 zátek až po 300 cihel za 6000 zátek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil 3 mutace...

 

Grounded - přidává 100 energy resistanci ... (ale snižuje o 50% poškození energetickými zbraněmi, což mi nevadí, protože je nepoužívám...)

Healing factor - přidává 300% regeneraci zdraví mimo boj ... (ale snižuje efekt chemikálií o 55%...)

Scaly skin - přidává 50 energy resistance a 50 damage resistance ... (ale snižuje na polovinu počet maximálních AP bodů)

 

Chce to ale perk Starched Genes na 2, stupni...  Pak jednak zabraňuje abyste dostali z radiace nějakou jinou mutaci a zároveň zabraňuje abyste si ty stávající mutace nevyléčili Radawayem...

 

Ty negativní účinky lze navíc potlačit perkem Class Freak který negativní účinky potlačuje podle stupně (25%. 50%. 75%)...

 

Ještě uvažuji o mutaci Electrically Charged - Když vás někdo napadne zblízka (meele) tak je šance, že dostane elektrický výboj... Negativním účinkem je že výboj částečně zasáhne i vás, ale při slušné energy resistanci (díky brnění a mutacím) vám vlastně neublíží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...