Přejít na obsah

Fallout 76


iTutik

Recommended Posts

před 3 hodinami, Miruno napsal:

Hrál jsem, aktuálně elektrikařím v RUSTu a časově víc nedávám. Ale kdybych to zase pustil, tak klidně zajdu někam umřít :) 

Dal bych asi vědět, kdybych to zase pustil, ale moc to teď nevidím. Nick mám stejný jako tady

Chápu, já nikdy žádnou survival hru pořádně nehrál. A jakožto dlouholetý fanoušek Falloutu jsem si vybral právě tuto a nemám moc chuť zkoušet jinou i když věřím, že Rust je jiné kafe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, iTutik napsal:

Chápu, já nikdy žádnou survival hru pořádně nehrál. A jakožto dlouholetý fanoušek Falloutu jsem si vybral právě tuto a nemám moc chuť zkoušet jinou i když věřím, že Rust je jiné kafe. 

No my hrajeme jen PvE, takže survival je to jen dokud neseženu luk, aby mě nesežral medvěd nebo vlk :-D

I ve FO jsme spíš umírali na potvory než na lidské účastníky

 

před 26 minutami, Slimak napsal:

Dlouho jsme nebyli na golfu :-D

Třeba na golfu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Aaron Goldstein napsal:

 Ale jestli jste to dlouho neměli puštěné, tak ono se to nasbírá... :-)

JJ, to bude tím.

 

Prosím tě Aarone, pokud to teď hraješ, jsou tam nějaké zásadní změny? Hrál jsem to naposledy snad někdy v lednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Po přidání Wastenlandu (a zapojení Waisika) jsem to nějak znovu začal hrát... Je tu někdo kdo by se chtěl přidat k hraní s TSkem???

(Zahlédl jsem koutkem oka například Slimáka online)... 

 

Bez TS jsem to myslím jednou zkoušel s Mirunem (už si to moc nepamatuju... ) a nějak mě to nebralo... Nevím kam jde, proč tam jde, co tam chce dělat... Prostě bez komunikace to je jak hraní s kterýmkoliv náhodným hráčem na mapě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Aaron Goldstein napsal:

 

(Zahlédl jsem koutkem oka například Slimáka online)... 

 

Ahoj Aarone, dobře jsi zahlédl :-)

Dost jsem teď hrál ARK, ale poslední dobou mi blbne připojení (je dost nestabilní) a v tom ARKu to má celkem fatální následky. Ve F76 mi to až tak nevadí a taky jsem se chtěl kouknout, co tam je nového. Rozjel jsem si novou postavu, tak teprve uvidím, jak u toho dlouho vydržím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dostal jsem plánek jako odměnu za quest "Invisible Ties"... Jmenuje se to "Chinese stealth armor" (pro ty co to nepoznali, nebo neznají... )... 

 

Má to 140 damage resistance, 140 energy resistance a 1000 radiation resistance... A při skrčení generuje neviditelné pole... 

 

Nevýhodou je, že to má jen přilbu a brnění jako celek a nemá to mody... A asi ani možnost legendárních vlastností... Ale dám v tom sám celkem v pohodě i scorchbeasta protože mě vlastně nevidí a jen na slepo útočí na místo odkud se střílí... A díky té obrovské radiation resistance to vykreje ty jeho radiační útoky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...