Přejít na obsah

Odpadlíci [ODPAD]


Recommended Posts

Shield%20v.2.8.2.jpgOdpadlíci Shield%20v.2.8.2.jpg

[ODPAD]

 

 

Ludum est fun ad nos et non obligationes (Hra je pro nás zábava a ne povinnost)

 

O nás:

 

Jsme zatím malý klan hráčů World of Tanks, jehož zakládající jádro tvoří zejména bývalí členové klanu CSOB. Naším cílem není dobýt a ovládnout rozsáhlá území na globální mapě, ale hlavně si dobře zahrát a s kámošema se trochu odreagovat od starostí všedního dne. Občas se i nějaký ten goldík hodí, takže pokud bude chuť a čas, nějakého menšího dobrodružství na globální mapě se nijak nezříkáme.

 

 

Co nabízime:

 

Dobrý kolektiv,přátelskou atmosféru,hraní v četách nebo rotách,předávání zkušeností a rad členy kteří prošli i CWčky v naší tréninkové škole tankisty. Soutěže o zajímavé ceny.

 

Co požadujeme:

 

Teamspeak 3, zapojovat se do dění v klanu , číst pravidelně forum , být komunikativní,slušní a mit smysl pro recesi (Náš klan tag).

 

 

Na výši tieru tanku,efficienty ratingu a věku u přijetí do našeho spolku(klanu) nezáleží, mi si vás dokážeme zaučit sami.

 

 

Pokud se ti naše požadavky líbí a jsi li přesně takový jaký požadujeme kontaktuj nás na těchto stánkách:

 

http://odpadliciwot.webnode.cz/

http://worldoftanks....t_order_by=role

nebo na emailu: [email protected]

 

nebo můžete přímo ve hře kontaktovat naše vedení : westhope , edward179,andrejlolo či whitysek_cz

 

či přímo napsat našim náborářům : George352 , romanzachar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Nábor stále aktivní!!!

 

Požadavky:

 

Pro klan Odpadlíci ( ODPAD)

 

Minimálně tier 6,chut hrát s partou lidiček a mít teamspeak 3

 

Pro klan Odpadlíci - odpadlické hřiště (ODPAT)

 

ano čtete správně je to náš druhý klan

 

tady stačí chut hrát a mít teamspeak 3

 

 

Dále hledáme zkušené hráče na pozici instruktor výcviku v hodnosti polních velitelů pro oba dva klany.

Požadavky: ochota se věnovat novým hráčům obou klanů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příběh jednoho našeho člena

 

(psáno životem)

 

 


  •  

Moja cesta k Wot

 

icon_post_target.gifod Kokohum » 19 led 2013, 23:18

Musím, proste musím. To, akou ťažkou cestou som musel prejsť, aby som si znova zahral WoT je neuveriteľné. Ani ja tomu neverím. A musím sa s tým zdôveriť icon_e_biggrin.gif

Ešte ku konca roka som si hral WoT na NB, síce na minimálnej grafike, ale hral. Potom som prišiel o NB a hovorím si, no a čo, veď mám ešte PC, nainštalujem a hrám, ale pdr icon_e_ugeek.gif

Mal som starší pc, procesor Intel, staršia doska, vstavaná grafika a Vista. Vždy po stiahnutí hry a spustení inštalácie mi nabehlo biele okno a inštalácia zamrzla. Dlho som sa trápil, čo s tým. Tak som preinštaloval na Windows 7. Tam sa mi hra dala nainštalovať, ale pri načítaní vozidiel hra zamrzla, aj som to riešil na fóre, problém bol v tej stavanej grafike. Tak si hovorím, že mám ešte druhý NB, že naištalujem tam, tiež Vista. Som nainstaloval, aj spustil, ale fps také nízke, že keď som vystrelil tak som to zaznamenal až po niekoľkých sekundách.Takže zase nič, odinštalácia a následne zlyhanie grafiky v NB, od vtedy mi stále vypisuje hardvérovú chybu.O niekoľko dní na to mi odišiel wifi router. Hvorím si čo, nič iné mi neostáva, len kúpiť do pc nové črevá. Tak som si v utorok objednal novú dosku AMD, procesor AMD X3 3,3 GHz, grafiku AMD HD 5450. V utorok večer volá chlap, že mu neprišiel email o objednávke a až neskoro to zistil v systéme, že tam "visí" moja objednávka, takže to bude až vo štvrtok. Čakám na telefón, mobil zrazu zvoní, dvíham a chlap: Zabudli mi to preposlať z BA, takže v piatok. No fasa. Tak v piatok nastal konečne deň "D" icon_rolleyes.gif a moja predstava bola že večer sadnem za PC a drvím celý víkend, heh, prd... icon_redface.gif

Prehadzujem črevá a pozerám, že konektor zo zdroja nesedí. idem do obchodu, kúpim redukciu, prídem domov a zistím, že mi nedali redukciu, ale predlžovák. Tak idem zase do obchodu aby mi to vymenili. Zistili že iný kábel nemajú. Technik našťastie našiel z nejakého repasu. Zase celý šťastný prchám domov. Zapojím, pasuje, supeeeer. Idem zapojiť dvd mechaniku a skoro ma jeblo. Staré rozhranie ATA, tak zase zháňanie mechaniky. Podarilo sa mi za hodinu kúpiť novú mechaniku. Odbehol som, kúpil, som, prídem domov, nahodím do šachty, zapojím kábel SATA do novučkej mechaniky, idem zapojiť napájanie a fakt ma skoro jeblo icon_twisted.gif . Zase konektor, ktorý na zdroji nemám. Takže zase do obchodu pre kábel. Konečne prídem domov, poskladám všetko, zapojím, zapnem do siete a moje očička sa rozjasnili. Išlo to, nejaký čas mi trvalo kým som rozchodil novú dosku, musel som bohužiaľ preinštalovať zas vistu. V ten večer mimochodom ešte 3x. Keď to už konečne všetko šlapalo, stiahnem inštaláciu Wot, idem ju spustiť a čo zase nevidím. Sku...né biele okno a zase nič. Tak asi budem musieť zase preinštalovať windows 7. Ale to už sa mi nechcelo, bolo 4 ráno. O ôsmej vstávam nabudený, púšťam pc, spúšťam inštaláciu, ktorá prebehla kupodivu OK. Opäť som stiahol inštaláciu WoT, spúšťam a skoro som sa p...l, inštalácia sa spustila a po stiahnutí 30mb sa to zastavilo, kukám ako debil icon_e_surprised.gif že čo to, pozerám, net padol. Volám na podporu T com: skolaboval modem, jeeeeeeeeeeeeeeeblo ma skoro. Tak som odniesol na reklamáciu s malou dušičkou, že určite budú mať náhradný do času vybavenia reklamácie. Čo myslíte, mali? Ale h...o. Volám na centrálu, mi chlapík radí nech skúsim iný T com. No jasné že ani tam nemali. Tak som obehal všetky elektra, ale čumeli ako na debila keď som chcel modem. Znová zúfalý volám na centrálu. Zisťujeme že v susednom meste majú. prášim tam ostošesť. Po ceste stretávam policajtov, ktorý šli oproti mne, ešte sa na ich usmievam ako ko..t, jak som prešiel okolo nich, spustili majáky, otočili sa a jasné že zamnou. Debil, debil, debil, svetla som nezapol. Prídem do toho T comu, a ženská už vedela o mne. začalo ho hľadať a pýtala odomňa na reklamáciu ten pôvodný modem. Jasné že som ho nemal, lebo som ho nechal na reklamáciu v mojom meste, vzdialenom 40 km.. Tak som sa pekne musel otočiť, ísť pre neho, stornovať reklamáciu a zase naspäť. Svetlá som už nezabudol zapnúť. Zase vypísanie tlačiva, odovzdanie a pome domov, bo som bol už vážne nasratý. Prídem domov, zapojím router a hodinu a pol som sa snažil ho pripojiť na net, nakoniec opäť volám na podporu a zisťujem že zadávam nesprávne prihlasovacie údaje. Chlapík mi dal tie správne. Konečne som si stiahol hru, spustil inštaláciu a HRA SA V POHODE SPUSTILA a ja môžem po mesiaci konečne drviť. Až nato, že je preťažený server a zhadzuje to. Jo, a mimochodom, pred mesiacom mi na mojom Renaulte 1,9 DTi odišli v priebehu týždňa 2 strekovače, turbo a čerpadlo a dnes sa mi začal mobil sám od seba vypínať... No verili by ste tomu?

Ale hlavné je, že WoT mi konečne funguje icon_mrgreen.gif

 

 

děkuji tomuto členu za příspěvěk který postnul u nás na klanovém foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

1.výročí klanu ODPAD

 

 

Dne 11.4.2012 byl založen klan Odpadlíci (ODPAD).

 

Malá historie klanu:

 

Dne 6.4. 2012 se dělala čistka v klanu Czechoslovak armoured brigade (CSOB),kdy bylo vyhozeno mnoho hrajicích nováčku klanu. V ten den přišel aikonek za nynějším velitelem klanu westhope s návrhem založit klan. Nejdříve se dotyčný nesouhlasil,ale po druhé vlně vyhazování kdy byli vyhozeni i členové klanu kteří byli aktivní méně kvůli pracovní vytíženosti dal klanu CSOB vale a to dne 9.4.2012 v ten den se rozhodlo i o názvu klanu (Odpadlíci). Prozatímní útočiště jsme našli na TS3 redakce Worldofwars.cz. První tag klanu byl (*O*D* ). mezitím jsme kontaktovali hráče kteří byli vyhozeni a pomaličku je přetahovali k nám do klanu který ještě nebyl oficiálně založen a existoval vlastně v našich hlavách. Zde aikonek podal návrh kontaktovat cairona5 který v té době měl vlastní webové stránky a teamspeak které se dali použít pro potřeby klanu. A konečně přišel velký den D 11.4.2012 a to oficiální založení klanu . A zároven nastal problém náš první klantag nešel uložit. A hle přišel náš buřič whitysek_cz a podal návrh co použít prvních 5 písmen z názvu klanu? Byli jsme u toho tři a strašně jsme se tomu zasmáli já,whitysek a cooper17 a náš klantag byl hotov (ODPAD). Když jsme toto přednesli pak aikonkovi vypadlo z něj "Odpadky se valí wotkem" což se stalo v té době vyhlášenou hláškou, která byla odpovědí na narážky někerých zaostalých jedinců z české komunity.

 

O dva dny později přišel aikonek s tím že by měl machra který by nám udělal klanový znak a ThomasEnderson volky nevolky byl donucen poslat nějaké návrhy z kterých se vybíralo tak dlouho až se nakonec vybral znak který máme dodnes a jsme s ním spokojeni, akorát mě mrzí že jsme ještě nenašli odvahu ho ukázat na klanových válkách.

 

Zároven jsme se začali dohadovat o klanovém prohlášení což by symbolizovalo náš klanový herní projev : Ludum est fun ad nos et non obligationes (Hra je pro nás zábava a ne povinnost) Hlavní nápad na toto oznámení padlo od aikonka který prohlašoval že jsme spolek který hraje jen pro zábavu. Použít latinu byl nápad všech zúčastněných na té poradě bohužel si nepamatuju kdo tam vlastně všechno byl (ach ta moje hlava děravá :lol: )

 

Během následujícího roku se k nám přidala spousta dobrých i nedobrých hráčů,někteří vydrželi. Jiní zase odešli po různých neshodách nebo za lepší nabídkou či že si chtějí zahrát clanwary.

 

A tak fungujeme více méně dodnes.

 

A co bych vám jako Clan Leader do budoucnosti popřál?

 

Mnoho úspěchů ve hře i v reálném životě, berte tu hru jako zábavu u které se můžete pobavit s internetovými kamarády s klanu. A do budoucnosti bych si přál aby náš klan vydržel další rok a pokud to půjde jsme se aspon na chvíli objevili na globální mapě jako CW team s kterým je nutno počítat.

 

S pozdravem váš clan leader westhope

 

PS:

 

Zakladatelé klanu:

 

nápad vytvoření klanu : aikonek

vynaložení prostředků na klan : westhope

forum a TS3 : cairon5

clantag: whitysek_cz

clanové logo: tvorba: ThomasEnderson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...