Přejít na obsah

Zajímavé čtení


Talvi

Recommended Posts

¨Totok mam ted v telefonu:)

_este vic new\
a\
Agen X-Hawk\
Agent JFK\
Alien vs predator\
Anderson\
Asher Neal\
Asimov\
Baldwin_Bill\
Bartos Tomas\
Brin, D\
Brooks Max\
Brosnan John\
Bulycov\
Clarke\
Conan\
Dinoland\
Fabian\
Fabian Robert\
Feist\
Forester_C_S\
Fortschen William R\
Gerrold\
Glukhovsky\
Goodkind\
GoT\
Harrison\
Harrison, H\
Heinlein, RA\
Heitz\
Howard\
Hra o truny\
Jaff\
Kearney\
Keith\
Kopriva\
Kotleta\
Kulhanek\
Ledova spolecnost\
LS de camp\
Mass effect\
Nachazel Petr\
Neff\
Neomillnerova\
norman\
Pohl\
Prochazka\
Ringo John\
rozbalit\
Scalzi John\
Slechta\
Slechta Vladimir\
Stone\
Terry Pratchet\
Tom Clancy\
Turtledove, H\
Warhammer\
Weber David\
Zamboch\
Zelazny, R\
Jak-jsem-vyhral-valku.pdf
1 - Navigator.txt
Turtledove Harry - Krispos z Videssosu 1 - Krispuv vzestup.txt
Galakticka spravedlnost.txt
Horackova-Poznamenana.pdb
Kotleta, Frantisek - Perunova krev 1.txt
Meč pravdy 12 - Ozubí Reguly.txt
Megahustej narez.txt
Warhammer 40.000 - Horovo Kacířství 01 - Abnett, Dan - Horův vzestup.pdb
Weber D. - Honor Harrington 13 - Silici boure.doc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš asi nějaký promo výtisk "Příliš dlouhé swingers párty", nebo fake, normálně je to ucelený příběh od začátku do konce.......

 

 

Néé, myslím to jako, že ty příběhy se sice prolínají a postavy, události etc. souvisí, ale ty děje jsou jasně oddělené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Vyšel nový Kotleta - Lovci......opět nezklamal :-) příběh z Prahy 2050, ale sci-fi to skutečně není....

 

 

podle me to sci-fi je :) nebo spise blizka realita nektery veci. ihmo ke konci je to docela slabsi. Vcera docteno.

 

 

Dnes jsem to dočetl a je to čajíček. Hlášky za každou cenu, bez uzardění jsem přeskakoval pasáže. Slabý až špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Naprosto boží !

 

 

http://www.ivysehrad.cz/kniha/zrzavy-orm/

 

 

A moc rád dodávám- opravdu skvělé překlady, dámy Köllnová- Ehrmannová i Neklanová byly odbornice, ne jak většina dnešních patlalů, co neumí ani česky, natož jiný jazyk. Nojo, narodily se v době, kdy titul dostávali lidé, kteří skutečně něco uměli... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky knize " Žába v mlíku" jsem zjistil, že jinou než klasickou knihu si neužiji. Aby pěkně voněla papírem a dala se pohodlně v posteli položit kam je třeba. V notebooku jsem přečetl asi jen 40 stran, oči jak králík a zážitek žádný. Pak mi tu knihu žena půjčila v knihovně.

Asi jsem staromódní, ale elektronická verze knih, půjde vždy mimo mě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky knize " Žába v mlíku" jsem zjistil, že jinou než klasickou knihu si neužiji. Aby pěkně voněla papírem a dala se pohodlně v posteli položit kam je třeba. V notebooku jsem přečetl asi jen 40 stran, oči jak králík a zážitek žádný. Pak mi tu knihu žena půjčila v knihovně.

Asi jsem staromódní, ale elektronická verze knih, půjde vždy mimo mě....

To nesmíš číst v ntb, ale na čtečce, nebo tabletu. Pak je to jako když máš v ruce knihu. Velikostí i vahou přibližně stejné. Jen ta vůně, tu to nedožene. Já za sebe můžu říct, že na elektronické knihy nedám dopustit. V tabletu mám 12GB knih a to je knihovna jako kráva. A mám to furt s sebou, na dovolené nemám problém si vybrat na co mám zrovna náladu. Navíc mi tam chodí i Epocha a Válka revue, takže pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesmíš číst v ntb, ale na čtečce, nebo tabletu. Pak je to jako když máš v ruce knihu. Velikostí i vahou přibližně stejné. Jen ta vůně, tu to nedožene. Já za sebe můžu říct, že na elektronické knihy nedám dopustit. V tabletu mám 12GB knih a to je knihovna jako kráva. A mám to furt s sebou, na dovolené nemám problém si vybrat na co mám zrovna náladu. Navíc mi tam chodí i Epocha a Válka revue, takže pohoda. 

 

To je taky tak jediná příležitost, kdy e- knihy uznávám- jedeš na dovču nebo dlouhou montáž a ty knížky se mi do báglů cpaly jen těžko, přece jen aerolinky mají váhový limit. Papírový knížce se jinak nic nevyrovná, ten pocit, když ji taháš z regálu anebo se zakrtkuješ pod peřinu... :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...