Přejít na obsah

Pivní dýchánky v Praze


paramel

Recommended Posts

Tak tohle máte u mě.

 

Jsem šel odvolat tu rezervačku a že prý ať si dám symbolicky alespoň jednu zelenou, když už je to na ty tankisty nachlazený. A já, protože mám silně vyvinutou slabou vůli, si dal. A pak ještě, abych neurazil. No tak když už jsem tady, tak mi dej ještě jednu. A ještě jednu. A pak ještě jendu. A dašlí. A nos to sem %&. Abich tedy se tady, kdž sem tady ...đ][#{{\ ty volééééééé, jedéééééééééém a pak se zase, to je jedno. Stejmě se vracým večer do Mordoru.

 

Pak ráno těžko, hlava třeští. A do toho přednáška o škodlivosti alkoholu a roli otce v moderní rodině. Přednášející manželka nebyla sto pochopit argumenty protistrany, že to bylo v zájmu všech tankistů, abychom si nepokazili reputaci a měli se kam vracet. Spousta dotazů. Jako proč to chlastám, proč si neumím říct dost, proč jsem ji označoval za Saurona atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
V 26. 2. 2018 at 7:10, strakapoud napsal:

Tak tohle máte u mě.

 

Jsem šel odvolat tu rezervačku a že prý ať si dám symbolicky alespoň jednu zelenou, když už je to na ty tankisty nachlazený. A já, protože mám silně vyvinutou slabou vůli, si dal. A pak ještě, abych neurazil. No tak když už jsem tady, tak mi dej ještě jednu. A ještě jednu. A pak ještě jendu. A dašlí. A nos to sem %&. Abich tedy se tady, kdž sem tady ...đ][#{{\ ty volééééééé, jedéééééééééém a pak se zase, to je jedno. Stejmě se vracým večer do Mordoru.

 

Pak ráno těžko, hlava třeští. A do toho přednáška o škodlivosti alkoholu a roli otce v moderní rodině. Přednášející manželka nebyla sto pochopit argumenty protistrany, že to bylo v zájmu všech tankistů, abychom si nepokazili reputaci a měli se kam vracet. Spousta dotazů. Jako proč to chlastám, proč si neumím říct dost, proč jsem ji označoval za Saurona atd...

 

Noo... málem jsem se.. pomočil smíchy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Já se obávám, že žena už ten souboj s démonem alkoholu vzdala. Přece jenom, když si mě brala, myslela si, že mě přemění k obrazu svému, ale já se nedal. Na druhou stranu, já si v den svatby také myslel, že ona zůstane taková jaká je. Skromná, milá a vstřícná. Tak nějak nám to oběma nevyšlo, ale už jsme se s tím naučili žít a klape nám to. 

 

Srazík bych ale viděl až po Novém roce. Akorát na štědrý den máme v hospodě tekutého kapříka, ale to je jen přes poledne. Nemůžu se přece na vánoce zlískat jako mužik. Teď jsou víkendy našláplé. V sobotu ve Vrchlabí turnaj v kuželkách a další sobotu na hřišti vyrábím bílou klobásu. To je dost náročná činnost. Na ruce, nohy, játra....

 

 

Pokud má někdo ze známých tankánů zájem o kvalitní vánoční bílou klobásu, tak se stavte na hřišti SK Střešovice (na horní umělce). Něco určo zbyde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
V 10. 10. 2019 at 11:23, strakapoud napsal:

No já musím počkat, až budu slaměnej a to moc neumím naplánovat. Žena mi takhle v pátek odpol řekne, že ráno odjíždějí s dětma za babičkou a já jen čumím jako puck. 

Ale jakmile bude něco plánovaného, ihned se ozvu. 

 

Tak co dneska? Řekla, nebo neřekla? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...