Přejít na obsah

Pivní dýchánky v Praze


paramel

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jen abych zase nelhal a něco si nedokazoval ale to víš jen ty, bo nikdo z přítomných nevěděl o tom nic. 

 

Tak hlavně, že si pamatuješ celej večer do puntíku a vždycky jsi byl v situaci, kdy tě musel slyšet i někdo další, ne jen já... A když to vezmu kolem a kolem, šlo o kravinu, ale evidentně tě ta hláška vytáčí, tak se rád omlouvám. 

 

Co se týče 19.2., klidně taky, ale dorazil bych později. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nerad sliboval, protože se mi tam může promítnout spousta aspektů. Mám noční, ze které se vracím až někdy ve 14:00, pak holku vyzvednout ze školky, pak až přijde manželka z práce, tak chrupka. Po probuzení musí být manželka v dobré míře. To je podmíněno tím, jak se k ní budu chovat celý týden a jak velkým množstvím (a v jaké nominální hodnotě) darů ji zahrnu. Pokud nebude množství darů odpovídající mé absenci při pátečním domácím večeru, bude mi oznámeno, že se mi nikam nechce, nemám žízeň a vůbec "kam by ses hnal, když máš doma mě". 

Shrnuto a podrženo, udělám pro to maximum, ale neslibuji. Od kolika mají otevřeno u Swarowského? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...