Přejít na obsah

Pivní dýchánky v Praze


paramel

Recommended Posts

Tady se snad jde někdo zítra ožrat či co ?

Já si dám asi jen jedno a pak budu na nealku, neb jak to tak vypadá, tak akorát přijedu z akce a pak zase jedu na další, tj. zůstává mi auto na víkend a nechce se mi jet přes celou Prahu domů parkovat a pak se zase táhnout do hospy a pak zase domů, tři hodinky cestování, to mě neláká... Ale to uvidím zítra, jak to v práci ošéfuju, dnes to na mě vypadlo ... [emoji35]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak možná, ale opravdu MOŽNÁ bych se stavil, ale bylo by to jenom na otočku - tak 3 piva víc ne, uvidím jak to ještě dneska domluvím, třeba se mi podaří se uvolnit, dám vědět zítra ráno

 

Prostě doraz a neser. Tady se nikdo nikoho na nic neptá, tady se jen řeší, jak si to pořádně užít ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koho ukecáváš? Snad ti neni 15, buď trochu samostatnej :-)

už mám někde něco jinýho, snažil sem se to nějak přehodit nebo posunout, nejde to, jediný kdy mám dneska čas tak je teď, a nebo potom od 3, do půl 5, ale kdo tam bude v takovou hodinu? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mám někde něco jinýho, snažil sem se to nějak přehodit nebo posunout, nejde to, jediný kdy mám dneska čas tak je teď, a nebo potom od 3, do půl 5, ale kdo tam bude v takovou hodinu? ;-)

To máš blbý. Květu tam chtěla být dřív, ale nevyšlo to. Já tam dorazim asi kolem 5. Nejspíš se s Květulí srazíme cestou a přijdem najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych rád uvedl, že se nemusí čekat na tramvaj na Hradčanské, ale dá jet metrem až na Petřiny, odkud je to k ÚVN jen dvě zastávky tramvají, nebo hezkou procházkou cca 10 minut. 

To jen tak na okraj.

A já si jdu lehnout po noční, abych se alespoň trochu vyspal před tou trachtací. Dobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V půl páté nabírám Květu na Vysočanské, pokud by měl ještě někdo zájem.....

 

přesně zde

:beer-drinking-smiley: Tak jsem nakonec hodil auto do firmy na parking, páč se začalo chovat nesandartně, trochu si odpočinu tak v 16:45 vyrazím a v 17h jsem na Dělech a asi budu jako dělo :-D

 

Doprovod spíš budu potřebovat potom :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super zase stará dobrá parta s kterou se scházíme už 3 roky....a ta smršť zelených na závěr mě dostala :) - pak jsem se ztratil Paramelovi a spol...a cestoval jsem noční Prahou ještě 2 hodiny.....nakonec mě vysvobodil taxál a odvezl na správnou adresu..... :wallbash:  Teď se léčím pivkem u tanků.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to super zase stará dobrá parta s kterou se scházíme už 3 roky....a ta smršť zelených na závěr mě dostala :) - pak jsem se ztratil Paramelovi a spol...a cestoval jsem noční Prahou ještě 2 hodiny.....nakonec mě vysvobodil taxál a odvezl na správnou adresu..... :wallbash:  Teď se léčím pivkem u tanků.... :-)

Bylo to super, povedený věčírek a dobrá partička lidí ;-) No, mě socka dovezla úspěšně a ta hodinka domů mi docela utekla... Dokonce si i pamatuju, že jsem si četl knížku, akorát už nevím, kam jsem to dočetl a co jsem se dozvěděl :-D Jinak za mě :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...