Přejít na obsah

AW - Upozornění


pítt64

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zdravím všechny hráče a hlavně  co hrají PvE.  Dovolil bych tyto hráče upozornit na možnost

si zahrát mimo hru AW též moderní tanky v konzolové verzi WoT. Bitvy probíhaj na velkých

mapách- veteráni WoT tyto mapy znají ze staré verze WoT. Hraje se 15 lidí proti 15 botum, 

výdělky bez premka  cca 20-30 000 kreditu, zkušenosti 500-600. Například abyste si 

vyzkoumali tank T-72 budete potřebovat přes 1 500 000 zkušenosti.  Než se dostanete

k tanku T-72 , musíte vyexpit T-44 , potřeba 300 bitev, T-54- více jak 300 bitev atd. 

V příštím týdnu bude ke koupi  prémiový tank Chieftain T95/59- za cenu  kolem 600 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, spartan 19 napsal:

Zdravím všechny hráče a hlavně  co hrají PvE.  Dovolil bych tyto hráče upozornit na možnost

si zahrát mimo hru AW též moderní tanky v konzolové verzi WoT. Bitvy probíhaj na velkých

mapách- veteráni WoT tyto mapy znají ze staré verze WoT. Hraje se 15 lidí proti 15 botum, 

výdělky bez premka  cca 20-30 000 kreditu, zkušenosti 500-600. Například abyste si 

vyzkoumali tank T-72 budete potřebovat přes 1 500 000 zkušenosti.  Než se dostanete

k tanku T-72 , musíte vyexpit T-44 , potřeba 300 bitev, T-54- více jak 300 bitev atd. 

V příštím týdnu bude ke koupi  prémiový tank Chieftain T95/59- za cenu  kolem 600 kc

Ses dneska špatně vyspal. V této sekci a pozvánka do wotka :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, arnost905 napsal:

Ses dneska špatně vyspal. V této sekci a pozvánka do wotka :-D

 

Jj., někdo se ani neprobudil a už píše. Asi náměsíčnej nebo pod vlivem, těžká kocovina či i jinej matroš. Jiné vysvětlení nevidím. :beer-drinking-smiley:

A to ....15 lidí proti 15 botum... je taky úžasný. :facepalm:  My v AW hrajeme maximálně v 5 hráčích proti minimálně 30 bootům, občas i 65. + proti vrtulníkům, letadlům, drónům, věžičkám, pěchotě, laserům, minometum, atd.

 

K výdělkům ve WoT se netřeba vyjadřovat. Většina znás zná ty prodělky na vyšších tierech WoT. To v AW není. V AW čím vyšší tier, tím víc kreditů i expů a všeho ostatního.

 

T55 je v AW tier 2, Chieftain Mk.2 je v AW tank 3 tieru ze stromu. T72 je spousta modifikací, začínaj na tieru 5. Atd.

 

A k tomu postupu:

23 bitev na tier 5

38 bitev na tier 6

178 bitev na tier 8

400 bitev na tier 9

532 bitev na tier 10

Atd, atd.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pítt64 napsal:

Ale tady to byla moje chyba :arta:

Ale svět se nezbořil, a já si kvůli tomu neznečistil kaliko. :-P Jen jsem popohnal k činosti šedou kůru mozkovou, abych přišel na to, kde se stala chyba. Ono prej v našem věku se ten mozek má prohánět, bo se tím oddaluje návštěvu strejdy Němce. 

Akorát nevím, zda nezačínám dětinštět. V létě jsem plácal bábovičky na písku, houpal se na houpačce, atd. když jsem hlídal vnoučata. :secret:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...