Přejít na obsah

AW - Pár otázek


halk112

Recommended Posts

před 9 hodinami, halk112 napsal:

Byl by zájem o:

fb stranku s informacemi? 

Pravidelné streamování z aw? 

Starání a dávání info sem na forum? 

 

Jiné zájmy? 

 

Pár lidí tady v průběhu času streamovalo. Můžou ti k tomu něco říci pokud chtějí a chodí sem.

CZ/SK komunita má tak cca do 500 hráčů. 1/2 hraje nepravidelně. Tak 1/4 je nováčků.

Sem chodí tak 10% z nich a to většinou jen pro češtinu.

Překlady stále dělá Ashadak. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230382-Co-se-děje-v-AW-(Oficiální-zprávy-Hezky-Česky)/page12

 

To co je třeba, a my.com nedělá, tak to jsou informace o základních principech hry. Spot systém, velitelé, atd. To ale nikde uceleně nenajdeš. Zato najdeš spoustu lidí, kteří si stěžují na neviditelné a mizející tanky. Jakého si dát velitele a tak podobně. Nebo co, jak a kde nastavit.

V podstatě AW chybí výukové programy, nejlépe krátká tématická videa.

 

Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Iosifek napsal:

Pár lidí tady v průběhu času streamovalo. Můžou ti k tomu něco říci pokud chtějí a chodí sem.

CZ/SK komunita má tak cca do 500 hráčů. 1/2 hraje nepravidelně. Tak 1/4 je nováčků.

Sem chodí tak 10% z nich a to většinou jen pro češtinu.

Překlady stále dělá Ashadak. https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230382-Co-se-děje-v-AW-(Oficiální-zprávy-Hezky-Česky)/page12

 

To co je třeba, a my.com nedělá, tak to jsou informace o základních principech hry. Spot systém, velitelé, atd. To ale nikde uceleně nenajdeš. Zato najdeš spoustu lidí, kteří si stěžují na neviditelné a mizející tanky. Jakého si dát velitele a tak podobně. Nebo co, jak a kde nastavit.

V podstatě AW chybí výukové programy, nejlépe krátká tématická videa.

 

Tak asi tak.

K té první části, máš pravdu. Ale myslím, že nejde jen čistě o překlady. Je zbytečné, když to dává Ashadak tam, aby to dělal někdo další( zbytečná ztráta času pro toho druhého).

AW dělá konečně něco pro klany a to si myslím, by konečně mohlo nalákat zpátky staré hráče a přitáhnout i nové hráče( třeba se pletu, kdo ví).

 

A  k té druhé části, vše co tam píšeš by se dalo dělat součástí streamu a případně na základě toho udělat nějaká videa. Halk patří mezi  lepší hráče, tak si myslím, že by dokázal  poradit. ;-)

 

 

Tady jde primárně o to, zda by o něco takového hráči měli zájem, protože dřív byl hlavní streamer pro AW Barb, dál tu byl Skodic, Mario, Amina, pak jsem občas pro zábavu streamovala já nebo dokonce i Ashadak( všechny hráče tu psát nebudu, bylo jich dost různé kvality).

Teď upřímně nevím, jestli se tomu streamu někdo věnuje  a zda dokáže poradit nebo hraje jen pro zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novou fb stránku asi ne. Jsou dvě a na obou není bůh ví co aktivita. Ale třeba se to teď zlepší.

Problém je že "pan majitel" té největší na fb stránky se*e  na AW jak víme "pokud s toho nic nemá  teda" neschválí se ani topic s odkazem třeba tady na forum, a je tam dost cenzura "byla před rokem"  :/ 

Překlady jak psala Květule, chtělo by se to domluvit s Ashadou jestli to může dávat i sem, případně jestli to můžeme kopírovat od něho sem. 2x to překládat je blbost.

Osvědčili se společné akce tady na TS s případným darováním tanku či goldů. Lidi to nalákalo sem na forum a pak se s tím dá pracovat. Je potřeba ale propagace kde to jen jde a mít pevné nervy :D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2018 at 12:50, kvetule napsal:

K té první části, máš pravdu. Ale myslím, že nejde jen čistě o překlady. Je zbytečné, když to dává Ashadak tam, aby to dělal někdo další( zbytečná ztráta času pro toho druhého).

AW dělá konečně něco pro klany a to si myslím, by konečně mohlo nalákat zpátky staré hráče a přitáhnout i nové hráče( třeba se pletu, kdo ví).

 

A  k té druhé části, vše co tam píšeš by se dalo dělat součástí streamu a případně na základě toho udělat nějaká videa. Halk patří mezi  lepší hráče, tak si myslím, že by dokázal  poradit. ;-)

 

 

Tady jde primárně o to, zda by o něco takového hráči měli zájem, protože dřív byl hlavní streamer pro AW Barb, dál tu byl Skodic, Mario, Amina, pak jsem občas pro zábavu streamovala já nebo dokonce i Ashadak( všechny hráče tu psát nebudu, bylo jich dost různé kvality).

Teď upřímně nevím, jestli se tomu streamu někdo věnuje  a zda dokáže poradit nebo hraje jen pro zábavu.

AW nadále dělá pro klany to co dosud. Tedy nic. Velko-hubě oznámený klanový obsah se nekoná. Je jen sotva pro 1% hráčů. V realizovatelném čase dokonce pro 1 promile. Ostatní na to buď nemají techniku, nebo schopnosti, nebo chuť (při těch podmínkách). A stejně je to jen v PvE. Hráči co odešli, chtěli klanový obsah PvP. Ten není a asi hned tak nebude.

AW je přeborník v zahazování a dokonce potlačování potenciálu hry a hráčské základy. A změny nevidět.

Ano, vidím že přicházejí noví hráči, ale zároveň odchází staří, nebo maximálně nahlédnou a zase je 1/2 roku nevidět. Tak je ta bilance vyrovnaná.

 

před 8 hodinami, MegaVydra napsal:

Novou fb stránku asi ne. Jsou dvě a na obou není bůh ví co aktivita. Ale třeba se to teď zlepší.

Problém je že "pan majitel" té největší na fb stránky se*e  na AW jak víme "pokud s toho nic nemá  teda" neschválí se ani topic s odkazem třeba tady na forum, a je tam dost cenzura "byla před rokem"  :/ 

Překlady jak psala Květule, chtělo by se to domluvit s Ashadou jestli to může dávat i sem, případně jestli to můžeme kopírovat od něho sem. 2x to překládat je blbost.

Osvědčili se společné akce tady na TS s případným darováním tanku či goldů. Lidi to nalákalo sem na forum a pak se s tím dá pracovat. Je potřeba ale propagace kde to jen jde a mít pevné nervy :D 

 

 

Jj. pevné nervy ano. Co dokáží někteří vymyslet, nad tím je jeden v úžasu.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsme zase u toho, co jsme tu řešili před časem. Rozhodně by stálo za to udělat nějaký fanouškovský web, kde by se objevovaly překlady oficiálních článků a případně i nějaké zákulisní informace převzáté odjinud, potažmo i nějaké články a návody od zkušených hráčů atd. Facebook je fajn věc, ale osobně bych právě raději viděl plnohodnotný web ve stylu Wotko.cz - i když je mi jasné, že to není jen tak.

 

Co se streamů týče, tak já na svém YouTube kanále dělám streamy z AW několikrát do týdne. Jsem sice naprosto průměrný hráč a chápu, že mnohým z vás to nemá co nabídnout, ale snažím se tím hru alespoň trochu zpropagovat a ukázat ostatním její potenciál. A spousta lidí, co ke mě zavítala na stream, opravdu hru začala hrát. Bohužel, celkově jich ale ke mě moc nechodí. Většinou stream začínám někde na 50 lidech a končím kolem 20 - i když je fakt, že streamuji večer, tak lidi asi chodí spát. Nicméně i tak to ukazuje, jaký zájem o tu hru asi je... Jo, když jsem kdysi dělal streamy z WoT, tak tam bylo klidně 200 lidí :D Ale jinak si nestěžuji. Mně na sledovanosti nesejde. Prostě hraji hru, která mě baví, a při tom streamuji. Schází se tam fajn parta a právě pro tyhle lidi to dělám.

 

Jinak ten Type 90 jsem od My.comu dostal na "zrecenzování", respektive předvedení na streamu. Silent psal, že pokud tam není odpočet pronájmu, tak je na trvalo. A je pravda, že ho mám pořád v garáži, takže to asi tak opravdu bude. Nic jiného jsem ale zatím nedostal. Teď se snažím vyjednat nějaké ceny do soutěže, kterou bych pro ostatní rád udělal. Tak uvidíme, jestli se zadaří :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Najlvin napsal:

A jsme zase u toho, co jsme tu řešili před časem. Rozhodně by stálo za to udělat nějaký fanouškovský web, kde by se objevovaly překlady oficiálních článků a případně i nějaké zákulisní informace převzáté odjinud, potažmo i nějaké články a návody od zkušených hráčů atd. Facebook je fajn věc, ale osobně bych právě raději viděl plnohodnotný web ve stylu Wotko.cz - i když je mi jasné, že to není jen tak.

 

 

 

Druhá fb která je se jmenuje Armored Warfare CZ/SK - novinky, rady, tipy čili tohle by měla být stránka se zkušenými hráči kteří by měli poradit. pokud jsou ještě aktivní a jede to tam.

Takže založit další fb stránku a upoutat pozornost bude velice těžké protože tady není skoro žádná komunita a reklama té hry jako takové taky neexistuje. 

Udělat www není problém ale zase jsme u toho kdo to bude platit... a pokud nebude zájem pro padesát lidí se to nikomu dělat nechce...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iosifek, akymcz76, kvetule umí odpovědět na otázky, zbylé komentáře jsou zbytečné. Otázky jsem napsal, protože mám zájem se věnovat komunitě, podporovat ji a starat se o ni, ale nevím jestli bych to dělal pro někoho a nebo jen pro sebe, tak proto jsem ty otázky napsal :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, halk112 napsal:

Iosifek, akymcz76, kvetule umí odpovědět na otázky, zbylé komentáře jsou zbytečné. Otázky jsem napsal, protože mám zájem se věnovat komunitě, podporovat ji a starat se o ni, ale nevím jestli bych to dělal pro někoho a nebo jen pro sebe, tak proto jsem ty otázky napsal :) 

Co zkusit dělat překlady tady a na fb stránku Armored warfare cz/sk hodit vždy odkaz. Poláci mají ten svůj web gamescon a dělají to tak 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Co zkusit dělat překlady tady a na fb stránku Armored warfare cz/sk hodit vždy odkaz. Poláci mají ten svůj web gamescon a dělají to tak 

Luky a proč dělat překlady 2x? Však jednou už sou na ofiku. ;-)

A Ashadak se rozhodl dělat je tam, tak mi přijde zbytečné ho tahat zase zpátky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 hodinami, akymcz76 napsal:

Souhlasím, prostě sem dávajte odkazy s povolením autora a trochu to tu vyčistěte ať je to přehledné.

 

Stream je moc dobrá věc, jsem pro. Založ si téma, pokud tu není a dávejte sem odkazy kdy a kdo streamuje.

Jj, nějak to domluvíme  a zařídíme:-) 

před 3 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Myslíš na oficiálním fóru kde mám perma ban? ?

Aha, no tak to pardon :-D pro tebe to zkusím nějak domluvit s Ashadakem.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám teda perma ban taky, nevím ani co SS trestá v mém chování, ale určitě je na to hrdý a spokojený sám se sebou. A to mně odepsali jako občas platícího klienta přinášejícího náklady na jejich zbytečné mzdy! Afektované chování mají asi v popisu práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kvetule napsal:

 

Jj, nějak to domluvíme  a zařídíme:-) 

Aha, no tak to pardon :-D pro tebe to zkusím nějak domluvit s Ashadakem.  :-D

Jsi hodná princezno, ale já si to čtu v polštině na stránkách. Jenom mě tak napadlo, že když ash dělá překlady tak by mohl házet odkazy na fb a tady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...