Jump to content
Sign in to follow this  
huskyB12_CZ

AW - Pomoc pro WOTkaře

Recommended Posts

před 2 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Taky sem na něj koukal a jestli to je malej Wilk a má zelený, tak s ním bude sranda. Ale já mám Termixe, čili další prémiový TD na 8 u mě nedává smysl.

Nejspíš koupím tu sedmu, protože je agilnější a jak sem psal, ten herní mě bavil ...

Zásadní rozdíl je v penetraci AP, ale když se light hraje stylem "lstivej parchant", tak je to skoro jedno :)

Překvapivě má 8 horší armor, ale to je u LT úplně jedno :) Její výhoda je naopak opatření proti raketám ...

Tu osmičku mám v inventáři na vyzkoušení, rozhodnu se, až se svezu ...

Dík

Wilk je kolák a ASCOLD má pásy.

Tady máš porovnání věží ASCOLDa

3 zásobník dobíjí průběžně, 9 nabíjí najednou po vystřílení

ScreenShot0404.jpg

ScreenShot0405.jpg

WWO Wilk - nemá HEAT, ale místo nich naváděné střely PŘTS

ScreenShot0406.jpg

O víkendu jsem si si založil nový účet.

Po odehrání 23 bitev jsem měl AFV 5 tieru, po odehrání 38 bitev TD 6 tieru (odexpené za volné expy) a mám dost volňásků. na to, abych si koupil i další 6.

Kredity a volné expy mám za odjetí Spec. Ops. a za nějaké ty další ocenění. Jsem zvědav, jak dlouho mě to bude trvat na Sphinxe. :Smile_harp:

Víc toho asi řeknou screnshoty:

ScreenShot0001.jpg

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0006.jpg

ScreenShot0007.jpg

ScreenShot0008.jpg

ScreenShot0004.jpg

Dnes jsem dojezdil T7 a pořídil si T8.

Tak trochu statistiky:

odehráno 178 her, bez premia, bez boostů, insignií a taky modulů a retrofitů (potřebuju kredity na další úroveň, tak hraju bez toho). Velká část expů a kreditů pochází z odměn za odjetí úkolů a s nimi spojených prémií ve Spec. Ops.

Čili, pokud někdo začíná a kromě těch úkolů by koupil premium, boosty a insignie, což jde několika způsoby, tak tu T8 může mít za cca 100 - 120 her.

Uvidím, za jak dlouho se dostanu na T10.

ScreenShot0011.jpg

ScreenShot0012.jpg

Doplnění:

V AW je "plná hra" teprve tehdy, když máte první vozidlo tieru 9. Tehdy vás to teprve pustí do dalších částí. Tj. Spec. Ops. T9-10 a klanového obsahu (pokud jste v klannu). K tomu se samozřejmě váží i bonusy.

Je tedy nejvýše žádoucí, dostat se na T9 co nejrychleji.

Tak jako v jakékoli činnosti je třeba mít cíl - u mě Sphinx a T9 MBT. V dalším kroku T15.

Pak stanovit cestu, tj. linii u příslušného prodejce - Já jel dvě linie od dvou prodejců, TD a AFV. Ty TD nedoporučím začátečníkům, jsou kolové, ale mě to otevřelo lepší nabiják kterej upotřebím až teď (-13% času). Jsou tam snadnější linie.

Největší množství XP jsem nedostal hraním, ale plněním úkolů ve Spec. Ops. (proto i ta druhá linie AFV) Je tedy dobré se tomuhle věnovat a najít si, co za co dostanu bonusem.

Starat se o velitele, u mě Sabrina, a o retrofity se dá průběžně, ale retrofity budu expit za voné ex , tj. reputaci.

Prostě, je to o tom, myslet, a najít si věci. které pomohou, na to se dá zeptat, poshánět se. 

Jak je psáno nahoře, jel jsem to v úplném základu bez ničeho, tím je do velké míry odstraněnu, to, že to hraju dlouho. Většinu času jsem se vyskytoval na posledních příčkách hodnocení z bitvy. Každý, kdo si pořídí premium, případně bude k tomu ještě používat boosty a insignie na tom bude s expením daleko lépe než já. To ovšem stojí peníze, ale zase to může odexpit za polovinu co já.

Tím to mám za uzavřené, dál už expím s premiem a boosty i insigniemi. Tedy těmi, které jsem dostal za přihlášení a co mě vypadlo z beden.