Přejít na obsah
huskyB12_CZ

AW - Pomoc pro WOTkaře

Recommended Posts

V 28. 11. 2018 at 22:01, huskyB12_CZ napsal:

Rosomák je na 2/3, otázka zní: Nejzábavnější cesta na Type 99A2 ? Anders ? Nebo odemknout obě artiny a putovat přes ně i pro Wilka ?

Dík

Anders. není špatnej.

Artyny se expí pomalu.

A i pak máš další 3 možnosti, jak se dostat na Willka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 9 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

100 ? Jako vážně ? Nějakým omylem mám asi dva kousky :)

Ne 100, ale z Arabské bedny je to 100 na tank a za každý modul, těch je pět, taky 100 dílů. Tedy 600 dílů celkem.

Samotný tank je ti k ničemu. není vybavený.

ScreenShot0122.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně se s K1A1 jezdilo vcelku dobře. Jel jsem jen random bitvy, bez vybavení, a když si člověk zvykl na tu lenost, tak mě to s tím tankem bavilo. S tím vylepšeným vybavením to musí být super stroj. Docela ti závidím, že ti ten tank vypadnul z bedny. Já ho měl totiž jen půjčený :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, Najlvin napsal:

Mně se s K1A1 jezdilo vcelku dobře. Jel jsem jen random bitvy, bez vybavení, a když si člověk zvykl na tu lenost, tak mě to s tím tankem bavilo. S tím vylepšeným vybavením to musí být super stroj. Docela ti závidím, že ti ten tank vypadnul z bedny. Já ho měl totiž jen půjčený :-)

Koukal sem, že máš na to video na rouře, ale čučel sem na jiný. Je to tak, jak říkáš, strašnej lenochod :) Byl sem v PVE v osmičkách na veterána a celkem se chytal (opatrná hra, žádný yolo), v PVP sem shořel (doslova) jak papír. Nedal sem mu žádný retofity, ale až se budu nudit, něčím ho vylepším a dám mu ještě šanci ;)

Otázka mimo, jak si proboha přišel k lišce jako domácímu zviřátku ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak oprava, dostal nabíjení, otáčení věže a vylepšenej filtr oleje a už se to dá hrát. Na pancíř se dá spolehnout (eliminované poškození 14.125) a má velmi dobrou depresi děla. Jasně, bylo to PVE proti lidem to může bejt jinak ...

Proti WGéčku, klobouk dolů, páč vyhraný tanky tam herní měnu nesypou :)

ScreenShot0008.jpg

ScreenShot0009.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se