Přejít na obsah

AW - Pomoc pro WOTkaře


huskyB12_CZ

Recommended Posts

před 2 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Taky sem na něj koukal a jestli to je malej Wilk a má zelený, tak s ním bude sranda. Ale já mám Termixe, čili další prémiový TD na 8 u mě nedává smysl.

Nejspíš koupím tu sedmu, protože je agilnější a jak sem psal, ten herní mě bavil ...

Zásadní rozdíl je v penetraci AP, ale když se light hraje stylem "lstivej parchant", tak je to skoro jedno :)

Překvapivě má 8 horší armor, ale to je u LT úplně jedno :) Její výhoda je naopak opatření proti raketám ...

Tu osmičku mám v inventáři na vyzkoušení, rozhodnu se, až se svezu ...

Dík

Wilk je kolák a ASCOLD má pásy.

 

Tady máš porovnání věží ASCOLDa

3 zásobník dobíjí průběžně, 9 nabíjí najednou po vystřílení

ScreenShot0404.jpg

ScreenShot0405.jpg

 

WWO Wilk - nemá HEAT, ale místo nich naváděné střely PŘTS

 

 

ScreenShot0406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

O víkendu jsem si si založil nový účet.

Po odehrání 23 bitev jsem měl AFV 5 tieru, po odehrání 38 bitev TD 6 tieru (odexpené za volné expy) a mám dost volňásků. na to, abych si koupil i další 6.

Kredity a volné expy mám za odjetí Spec. Ops. a za nějaké ty další ocenění. Jsem zvědav, jak dlouho mě to bude trvat na Sphinxe. :Smile_harp:

Víc toho asi řeknou screnshoty:

 

ScreenShot0001.jpg

ScreenShot0002.jpg

ScreenShot0006.jpg

ScreenShot0007.jpg

ScreenShot0008.jpg

ScreenShot0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

 Dnes jsem dojezdil T7 a pořídil si T8.

Tak trochu statistiky:

odehráno 178 her, bez premia, bez boostů, insignií a taky modulů a retrofitů (potřebuju kredity na další úroveň, tak hraju bez toho). Velká část expů a kreditů pochází z odměn za odjetí úkolů a s nimi spojených prémií ve Spec. Ops.

Čili, pokud někdo začíná a kromě těch úkolů by koupil premium, boosty a insignie, což jde několika způsoby, tak tu T8 může mít za cca 100 - 120 her.

Uvidím, za jak dlouho se dostanu na T10.

 

ScreenShot0011.jpg

ScreenShot0012.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Doplnění:

V AW je "plná hra" teprve tehdy, když máte první vozidlo tieru 9. Tehdy vás to teprve pustí do dalších částí. Tj. Spec. Ops. T9-10 a klanového obsahu (pokud jste v klannu). K tomu se samozřejmě váží i bonusy.

Je tedy nejvýše žádoucí, dostat se na T9 co nejrychleji.

Tak jako v jakékoli činnosti je třeba mít cíl - u mě Sphinx a T9 MBT. V dalším kroku T15.

Pak stanovit cestu, tj. linii u příslušného prodejce - Já jel dvě linie od dvou prodejců, TD a AFV. Ty TD nedoporučím začátečníkům, jsou kolové, ale mě to otevřelo lepší nabiják kterej upotřebím až teď (-13% času). Jsou tam snadnější linie.

Největší množství XP jsem nedostal hraním, ale plněním úkolů ve Spec. Ops. (proto i ta druhá linie AFV) Je tedy dobré se tomuhle věnovat a najít si, co za co dostanu bonusem.

Starat se o velitele, u mě Sabrina, a o retrofity se dá průběžně, ale retrofity budu expit za voné ex , tj. reputaci.

 

Prostě, je to o tom, myslet, a najít si věci. které pomohou, na to se dá zeptat, poshánět se. 

 

Jak je psáno nahoře, jel jsem to v úplném základu bez ničeho, tím je do velké míry odstraněnu, to, že to hraju dlouho. Většinu času jsem se vyskytoval na posledních příčkách hodnocení z bitvy. Každý, kdo si pořídí premium, případně bude k tomu ještě používat boosty a insignie na tom bude s expením daleko lépe než já. To ovšem stojí peníze, ale zase to může odexpit za polovinu co já.

 

Tím to mám za uzavřené, dál už expím s premiem a boosty i insigniemi. Tedy těmi, které jsem dostal za přihlášení a co mě vypadlo z beden.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Základní rozníl AW aa WOT:

V AW neplatíte munici, pouze spotřeebáky a opravu, případně oživení v PvE.

Máte neomezenou garáž a čím víc máte tanků, tím se vám zvedá koeficient expů.

Výměna retrofitů i velitelů je zdarma a nepotřebujete platit místo v kasárnách (posádka nejde měnit a odexpenou ji máte za pár her).

Ale hlavně, čím vyšší tier hrajete, tím vyšší je výdělek kreditů i expů máte.

Příklad, klanové Extrémní Spec. Ops. - 15k reputace (volných expů), 134k expů techniky, 5 987 750 kretitů, 134k expů do velitele, 148k expů do posádky.

 

ScreenShot0050.thumb.jpg.6e11b1baca692033011e0f32aba8d05c.jpg

 

Může to být ještě i daleko víc, pokud je event na kredity, to může být 30 - 100%, máte zapnutý premium účet, boosty v obou slotech, insignie, prémiový tank a velitel s bonusem výdělku, expů.

Za tuhle hru jsem slyšel i o 22M ze tuhle kapitolu/hru.

 

A ani ty booty, insignie, goldy nejsou nedostupné, z denního přihlášení, z beden, občasných dárků na My.loot, soutěží (i to se dá, těch lidí se tohohle účastní málo), a hlavně náhrad za techniku co už máte, jde především o prémiáky a pronájem z beden. Plus nějaké další možnosti, prodej, Batl Patch a tak.

 

Kdo začíná, tak by měl věnovat pozornost i odměnám za "metály", tam odměny jsou zajímavé a dostupné jen hraním, 20 her zase není tolik za 3M a 5k +15k + 30k volných expů

Těch Spec. Ops už je slušná řádka (staré Spec. Ops. jsou střídavě zapínané u víkendech)  pro začátečníka tam je spousta milonú kreditů a statisíce volných expů.:

 

ScreenShot0207.thumb.jpg.e09a0bf9dab7c5ad6355be68a048f03b.jpg

 

Tak asi tak ve skratce. AW se dá hrát bez vložení jediné koruny. Nejste tím nijak zvlášť znevýhodněni.

 

Jen ještě přidám. Spec Ops denní bonus 4x (resetuje se po 3 dnech), prémium účet, prámiák tank T8.

 

ScreenShot0208.thumb.jpg.38d81e28788b4a793767c92fc3b1f256.jpg

 

První bitva dne 2x PvE Hard, premium účet, premiák tank T8:

 

ScreenShot0209.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jedno co hrajete, zda AW nebo WOT, všude potkáte vyžírače killů, dmg, capers.

Jak na ně v AW? Ve WOT, pokud tam neudělali změnu, se dělí mezi nastřílenou dmg, naspotovanou dmg a detrack. Součet nepřesáhne Hp tanku na kterém to uděláte.

V AW je to jinak, tady se ty hodnoty sčítají. Tank má např. 4000Hp, vy je plně odstřílíte, někdo jiný ho ale předtím sám nasvěcuje, Tj. 4000 asistované dmg jemu, a někdo mu po spotnutí ustřelil pásy a drží ho na nich, tak dostane taky 4000 asistované dmg. Dohromady 1200dmg. Za nastřílenou a asistovanou dmg dostnete stejně v hodnocení.

 

Pokud potřbujete killy nebo dmg, jsou vyžírači k vzteku. Poku vám jde o výsledek, tak s nima můžete vydrbat, pokud víte to co jsem teď napsal.

Ve výzvě mám dělat asistovnou dmg. Tedy jdu do bitvy a střílím jen pásy, dmg udělám jen omylem. Tohle je výsledek:

 

ScreenShot0211.thumb.jpg.2e9e2458eb3d61f7ab3feb48275c9b40.jpg

 

Pobavilo měto, a ta arta mě překvapila. :689460668_Vstiek-removebg-preview:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
před 4 hodinami, sejba napsal:

jak se dostanu k této tabulce ?nikdy nevím po hře jak jsem na to vuči ostatním. 

Jen si povzdechnu. Jak to chceš efektivně hrát, když nevíš pořádně, jak to dopadlo a co za to jsi dostal.

 

Tak ti to vysvětlím, i když už nehraju.

Tahle tabulka se ti objeví po bitvě:

Nahoře máš lištu a na ní je první "Osobní shrnutí", to je tenhle screen. Pak je tam "Přehled", ten je pouze pro PvP a GO, koho jsi poškodil, killnul, a kdo to udělal tobě.  Pak je tam "Tým" = výsledková tabulka, tedy to po čem jsi se ptal, co tam postnul Pitt, počet killů, asistencí, dmg, první spotnutí, asistovaná dmg, metály, baseexpe (zakladní expy).

"Detaily", na levé straně všechny možné úspěchy, na pravé, co za ně dostáváš.

Tahle tabulka se ti objeví po bitvě, nejde tam listovat na předcházející bitvu, ale máš tam na levé straně možnost pozvat do týmu. Pokud chceš listovat, tak si to musíš z garáže spustit buď z infa, tj. ikonka "i" vlevo nahoře, kde je ti ukaží aktuálně odehrané bitvy od spuštění hry. Nebo potom z profilu, volba "Historie".

 

ScreenShot0301.jpg

 

Pak je to taky, pokud taky o tom, pokud plníš nějaké úkoly, abys věděl, co je co je jen kill, co eliminace, co asistence. Mám ti to taky rozepisovat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 2. 2022 at 15:09, Iosifek napsal:

Jen si povzdechnu. Jak to chceš efektivně hrát, když nevíš pořádně, jak to dopadlo a co za to jsi dostal.

 

Tak ti to vysvětlím, i když už nehraju.

Tahle tabulka se ti objeví po bitvě:

Nahoře máš lištu a na ní je první "Osobní shrnutí", to je tenhle screen. Pak je tam "Přehled", ten je pouze pro PvP a GO, koho jsi poškodil, killnul, a kdo to udělal tobě.  Pak je tam "Tým" = výsledková tabulka, tedy to po čem jsi se ptal, co tam postnul Pitt, počet killů, asistencí, dmg, první spotnutí, asistovaná dmg, metály, baseexpe (zakladní expy).

"Detaily", na levé straně všechny možné úspěchy, na pravé, co za ně dostáváš.

Tahle tabulka se ti objeví po bitvě, nejde tam listovat na předcházející bitvu, ale máš tam na levé straně možnost pozvat do týmu. Pokud chceš listovat, tak si to musíš z garáže spustit buď z infa, tj. ikonka "i" vlevo nahoře, kde je ti ukaží aktuálně odehrané bitvy od spuštění hry. Nebo potom z profilu, volba "Historie".

 

ScreenShot0301.jpg

 

Pak je to taky, pokud taky o tom, pokud plníš nějaké úkoly, abys věděl, co je co je jen kill, co eliminace, co asistence. Mám ti to taky rozepisovat?

 

Jo dík , já si nahoře té lišty nevšiml ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 2 hodinami, sejba napsal:

Mám další otázku prosím, jak dostanu ty pajdrláky do BVP nebo v bitvě ven , nebo je to podle tieru ? nebo jak to funguje , A 

Panduláici patří mezi doplňkové vlastnosti techniky:

a) nejprve musí mít daná technika možnost je mět, a to je případ od případu, různé

b) musíš mít v některých případech odemčený (odexpený) modul), nebo ho i zvolený (to zjistíš ve stromu techniky, případně přes ikonku Modifikace v garáži)

c) v garáži klikneš na ikonu vedle munice, viz obrázek, a vybereš si, co tam chceš mít, pěchotu (rakeťáky, snipera, minomet), nebo APS, HARD KILL, značkování a pod. (pokud tedy to ta technika umožňuje)

d) v bitvě to pak spouštíš klávesou "E". Pro pěchotu platí, že ji vysazuješ nejakou dobu, cca 5s, musíš mít za sebou místo, jinak nevyběhne (blbne to někdy, hlavně jim vadí spadlé stromy a další věci, tak musíš popojet)

 

Některé případy techniky:

MBT T10 Mekava může mít jen minometčíka, LT Pl-1 - jen 1 snipera, T8 LT Dragum můžemít celou pěchotu, T10 AS21 má 5 rakťˇáků nebo 2 snipery, 2 minomeťáky, atd.

 

 

Pěchota.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnění:

V garáži máš filtr techniky která se ti zobrazuje, tak to můžeš využít. Je tam i filtr vozidel s pěchotou. To ti řekne která vozidla mají pěchotu a která ne. Tedy pokud je vlastníš.

Už si nepamatuju, zda je tenhle filtr i v celkovým seznamu techniky. U prodejců ve stromu malá ikonka vlevo dole, v kroužku jsou tam dva tanky proti sobě, jeden jen obrys a druhej bílej. Tam si můžeš prohlídnout specifikace tanků co nemáš, i pémiáků, (pravým myšítkem) a nebo se s ním třeba projet na Alabinu (polygon).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

To PVP hrají děti nebo nebo lidé po lobotomii? To je snad horší jak votko , říkám si zahraju na nižších tierech když na těch višších je čekání jak prase a neznám tam mapy , proč ty mapy nejsou v PVE ať si je člověk naučí? Nechápu vývojáře že ve všech hrách , proč vůbec neposlouchají hráče nebo aspoň nenaslouchají . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, sejba napsal:

To PVP hrají děti nebo nebo lidé po lobotomii? To je snad horší jak votko , říkám si zahraju na nižších tierech když na těch višších je čekání jak prase a neznám tam mapy , proč ty mapy nejsou v PVE ať si je člověk naučí? Nechápu vývojáře že ve všech hrách , proč vůbec neposlouchají hráče nebo aspoň nenaslouchají . 

a) v PvP pokud se do určitého časového limitu nenajdou hráči, tak jsou oba týmy doplněny o booty. T1-2 je to celodenně, u ostatních je to určitě od 23.00h do 09.00h

- poznáš to snadno, v bitvě zmáčkneš a držíš Ctrl (aktivace kurzoru), najedeš si v seznamu hráčů (pokud ho nemáš zakázaný v nastavení) na jméno hráče/hráčů. U hráče ti vyjede nabídka, kde ho můžeš přidat jako přítele nebo reportovat, kdežto u boota nic, boota nemůžeš reportovat, ani ho pozvat na chat :-)

b) pokud se chceš seznámit s mapami, tak máš možnost si založit tréningovou hru/bitvu, vybrat si konkrétní mapu z PvP, GO.  Tam tě to pustí samotného na jak dlouho chceš. Můžeš se tam kochat panoramaty. PvE a Spec. Ops. tam nejsou, i když jsou mnohdy založeny na těchhle mapách taky. To se týká především Spec. Ops. Karibská krize, Kavkazký konflikt a dalších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 4. 2022 at 18:13, sejba napsal:

To PVP hrají děti nebo nebo lidé po lobotomii? To je snad horší jak votko , říkám si zahraju na nižších tierech když na těch višších je čekání jak prase a neznám tam mapy , proč ty mapy nejsou v PVE ať si je člověk naučí? Nechápu vývojáře že ve všech hrách , proč vůbec neposlouchají hráče nebo aspoň nenaslouchají . 

tierech když na těch višších ???? :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...