Přejít na obsah

AW - Pomoc pro WOTkaře


huskyB12_CZ

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
před 9 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

100 ? Jako vážně ? Nějakým omylem mám asi dva kousky :)

Ne 100, ale z Arabské bedny je to 100 na tank a za každý modul, těch je pět, taky 100 dílů. Tedy 600 dílů celkem.

Samotný tank je ti k ničemu. není vybavený.

ScreenShot0122.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se s K1A1 jezdilo vcelku dobře. Jel jsem jen random bitvy, bez vybavení, a když si člověk zvykl na tu lenost, tak mě to s tím tankem bavilo. S tím vylepšeným vybavením to musí být super stroj. Docela ti závidím, že ti ten tank vypadnul z bedny. Já ho měl totiž jen půjčený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Najlvin napsal:

Mně se s K1A1 jezdilo vcelku dobře. Jel jsem jen random bitvy, bez vybavení, a když si člověk zvykl na tu lenost, tak mě to s tím tankem bavilo. S tím vylepšeným vybavením to musí být super stroj. Docela ti závidím, že ti ten tank vypadnul z bedny. Já ho měl totiž jen půjčený :-)

Koukal sem, že máš na to video na rouře, ale čučel sem na jiný. Je to tak, jak říkáš, strašnej lenochod :) Byl sem v PVE v osmičkách na veterána a celkem se chytal (opatrná hra, žádný yolo), v PVP sem shořel (doslova) jak papír. Nedal sem mu žádný retofity, ale až se budu nudit, něčím ho vylepším a dám mu ještě šanci ;)

Otázka mimo, jak si proboha přišel k lišce jako domácímu zviřátku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava, dostal nabíjení, otáčení věže a vylepšenej filtr oleje a už se to dá hrát. Na pancíř se dá spolehnout (eliminované poškození 14.125) a má velmi dobrou depresi děla. Jasně, bylo to PVE proti lidem to může bejt jinak ...

Proti WGéčku, klobouk dolů, páč vyhraný tanky tam herní měnu nesypou :)

ScreenShot0008.jpg

ScreenShot0009.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Včera sem si pořídil velkýho Leoše. Problém je, že volný expy sem nasypal do Armaty. Leoš nemá v základu obranu proti raketám a kolevá Hifek a Bredlíků je velmi obtížně hratelnej i v PVE. Dotaz zní: Má smysl mu zatím jako retrofit dát ten vylepšenej systém PTŘS (nebo jak se to menuje) ? Vozil sem to na ruskejch tédéčkách a v popisu je, že to vylepšuje řízení raket, ale taky pomáhá s odkloněním nepřátelskej raket. Bude to fungovat nebo ne ?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Včera sem si pořídil velkýho Leoše. Problém je, že volný expy sem nasypal do Armaty. Leoš nemá v základu obranu proti raketám a kolevá Hifek a Bredlíků je velmi obtížně hratelnej i v PVE. Dotaz zní: Má smysl mu zatím jako retrofit dát ten vylepšenej systém PTŘS (nebo jak se to menuje) ? Vozil sem to na ruskejch tédéčkách a v popisu je, že to vylepšuje řízení raket, ale taky pomáhá s odkloněním nepřátelskej raket. Bude to fungovat nebo ne ?

Dík

Leoš T10 má 6 ks APS nabíjí po 10s.

T15 má 4 ks raket v zásobníku, vypouští je po 1s.

Pomůže ti to proti 1 raketě. A co ty další 3?

Retrofit by měl asi fungovat i jako elektronický APS, s tím, že se nedobíjí a funguje furt.

Nevím, používám to jen u rakeťáků.

Ale určitě vím, že Leoš je druhosledovej a trpí tím, že boti míří neomylně na weakspoty. Stejně jako u XM1A3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, huskyB12_CZ napsal:

A víš proč ? Páč to sou lstvý parchanti :)

Zkusím to, ale stejně mam za to, že ten retrofit taky není 100%, je tam nějaký procento úspěšnosti 37% ???

Tak to budeš muset být lstivější a vetší parchant než oni a tví spojenci. :Smile_veryhappy:

A tak nezapomeň, že boti míří na vanu nebo na kroužek, nebo na střed (jako autoaim). Ideální je, nechat jim přeorat nějakou dunu nebo vrak, když jim ukážeš jen kousek věže. A agro taky říká, po kom střílí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takže,

AW hraju půl roku a je čas na rekapitulaci z mýho pohledu, třeba to bude někomu k užitku ...

Prakticky celou dobu hraju na prémiovým účtu, ačkoliv sem ho nikdy nekoupil, dycinky vyhrál ...

Mám 7 desítek, jednu prémiovou ...

V garáži mám 70+ tanků ...

Nemám vůbec žádnej problém s herní měnou ani se zlatem, bedny který vyhraju to všechno sypou ...

Ve hře sem strávil 15 dnů a 11 hodin :facepalm:

Obecně se dá říct, že tanky se líp hejbou, trefujou a RNG neničí hru jako ve wotku, artiny mi nepijou kref :)

AW je rozhodně víc user-friendly než wotko, graficky je na tom wotko líp, ale na vomalovánky sem už kapku starej ...

Díky tomuhle webu sem potkal partičku lidí, se kterejma mě sakra baví hrát a když bloudim, ukážou mi cestu ...

Klobouk himlhergot dolů před Pítem, kerej mi hru počeštil, anglicky bych to taky dal, ale v rodnym jazyce je to prostě lepší !

 

Začátečníkovi bych v tuhle chvíli doporučil tanky vod Sola, kolevá toho, že se rychle dostaneš na "vysoký" tiery a strom má spoustu zkratek do jinejch vobchodníků

Ruskej vobchodník (Marat) má tanky, který nic neuměj skvěle, ale taky nemaj zásadní trable, ruský MBT sou prostě výborně vyvážený ...

Sophie stojí za to zkusit kolevá Leošům, tank kerej když víš jak hrát, je hodně nepříjemnej soupeř ... 

Číňan má heviny těžký na hraní, sou rychlý, ale musíš znát svůj tank, nic ti nevodpustí. Jako jedinej vobchodník má housky, hraju je jenom kolevá misím (mám jenom jednu) a pro někoho to může bejt relax ...

 

Zbytečně složitej mi připadá systém velitelů, páč nikdy nemám v bitvě velitele, kerej umí to, co zrovna potřebuju :Smile_teethhappy:  Pijou mi kref pravidla pro povýšení.

 

Zvláštní je, že jako klasickej wotkař sem chtěl hrát především PVP, ale jak šel čas, něco se změnilo, v tuhle chvíli mám nejvíc bitev v PVE, následujou Globsy (to mě ve wotku nebavilo vůbec) a PVP hraju nejmíň ...

 

Prachy sem jako každá prvnička pustil za prémiový tanky v představě, že bez prémiových vehiklů to nepude. Je to nesmysl, AW se dá v pohodě hrát bez těhle věcí, za celou dobu sem snad nebyl v mínusu za bitvu, tohle prostě není wotko, kde za mizernou bitvu s desítkou přijdeš klidně o 50K kreditů. Když bych to měl zpětně hodnotit, nelituju peněz za Mardera a Altaye, Abrams je šit. Na stírací los sem pořídil Terminátora Reapra i když sem toužil po Sfinze :) Mimochodem, tenhle systém "prodeje" prémiovýho obsahu mi nesedí, kdybych chtěl sázet, nehraju tanky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Problém zvaný velitelé.

V různých návodech se můžete dočíst, že ten a ten velitel je pro ten a ten druh tanku. Za tím stojí my.com, když totiž prezentuje nové velitele, tak píší. "Vhodný pro MBT a a určitý typ hry." Celé je to blbost.

Velitele je třeba volit dle toho, co s ním chci hrát. Jakou herní taktiku budu volit. Popřípadě, jaký úkol mám splnit. 

Mám v PvE naspotovat 10k dmg? Vezmu si velitele s dohledem, např. Sannu, MBT a pojedu do první lajny. Tím všechny přespotuju. Z druhý nebo třetí lajny to na AFV nenaspotuju.

Mám zabít x členů posádky? Vezmu si velitele na ničení posádek (Viktor, Andrej) a buď T10 Challiho se zelenou municí, nebo Wilka se zelenejma.

Mám zapálit tank? Sabrina, Viktor a opět Challi nebo Wilk. Nebo něco s velkou ráží (XM1A3 a 140mm) a červená munice. Sanna, byť byste ho měli předělaného na zapalování, tak vám nepomůže. Abyste tank zapálili, tak nejdřív musíte poškodit modul (nádrž, motor, munici) a Sanna na poškození modulů nic nemá.

 

Velitelé mají dvoje dovednosti. Základní vlastnosti velitele, které jsou dané dle dosažené úrovně, a % se zlepšují i když přeskakujete prázdná pole u perků. Z nich se potom počítají další věci. Např. poškození modulů je nějaká základní šance + úroveň velitele + perk + munice.

Druhé dovednosti jsou perky, volitelné po dosažení úrovně v té křížovce. Jsou dvoje, v absolutní hodnotě, např. dohled, a podmíněné (např. při spotnutí se na 30s prodloužen dohled o 40m) Sabrina má základní perk na poškození modulů 40% a pokud je na plukovníkovi tak 50%. Což znamená, že pokud je základní šance při zásahu na poškození modů 10%, tak jí to přidá 50% z těch 10%, což je 15% výsledných. To stačí na to, aby s vlastnostmi munice modul zničila (červená barva modulu). Jiný velitel za stejných podmínek ale bez toho perku modul jen poškodí (žlutá barva). Taky je to podmíněno municí, HEAT a zelená mají +200% šanci na zapálení, tak se to pak s prkem velitele nasčítá.

 

Jak vybírat perky?

Každý velitel má jiný výběr a preferované vlastnosti. když si je prostudujete, tak pak budete vybírat s určitým zaměřením. Jde o to, co je pro vás, váš herní styl prioritní. Taky jde o to, zda ta schopnost není něčím penalizovaná. Např s Ofélií vám na Challim bude otáčení podvozku při rychlosti větší než 40km/h k ničemu. A s Obj. 490 si sakra rozmyslíte, než mu dáte rychlejší nabíjení na úkor 10% hp.

Sannu mám na dohled a hru na spot systém.

Anderej je camper pro TD.

Sabrina je univerzál, se snadno dostupnými perky které se moc nepoužívají, ale jsou občas potřeba - ramování, pobyt pod vodou, capování.

Ofélie, na základní perky + zrychlení a otáčení věže + nabíjení bez penalizace. Pominul jsem dohled i když ho má jeden z nejdelších ze všech velitelů neb je za to penalizace cama. To ovšem nemusí vadit MBT.

Alice = 70% munice navíc je lepší než její přítelíček s RPG a hp navíc taky nejsou k zahození. Obzvlášť ve Spec. Ops. Tu munici nevyužije snad jen Challi a další tanky s dlouhým reloadem.

Atd.

Věnovat perkům pár minut i desítek minut se vyplatí, neb s nimi budete jezdit desítky a stovky hodin. Výraznou měrou ovlivňují vlastnosti tanků.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Mám oboje a lépe se mi hraje se STINGRAY 2. U prémiáků je nějaké to procento zkušeností a zeleného navíc. Pokud máš více prémiáků na T8, tak se ti nevyplatí expit do T6, bo nabereš reputaci na násobkách postupným hraním těch prémiáků. Řešíš to prostě ze získané reputace na prémiákách. Rychleji se cvičí velitelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, huskyB12_CZ napsal:

Máte někdo zkušenosti se STINGRAY 2 prémiový vs. herní ? Herní mě bavil, ale proč platit 5500g ?

Co má prémiják navíc kromě kamufláže a zřejmě lepší ekonomiky ?

Nebo vymejšlím kraviny a mám koupit LT105 ?

STINGRAY 2 Black Eagle je jen reskyn. Tak jak píšeš, kromě skynu a výdělků j úplně stejnej jako ten ve stromu.

ASCOLD LT105 má výměnou věž a tím i 2 děla, ale dle mě nic moc. LT nejsou moje parketa, ale moc ho jezdit neuvidíš.

 

PS: Pokud já uvažuju o koupi něčeho, tak je to WWO Wilk, tier 8. Má ho Brus. To je ale TD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem na něj koukal a jestli to je malej Wilk a má zelený, tak s ním bude sranda. Ale já mám Termixe, čili další prémiový TD na 8 u mě nedává smysl.

Nejspíš koupím tu sedmu, protože je agilnější a jak sem psal, ten herní mě bavil ...

Zásadní rozdíl je v penetraci AP, ale když se light hraje stylem "lstivej parchant", tak je to skoro jedno :)

Překvapivě má 8 horší armor, ale to je u LT úplně jedno :) Její výhoda je naopak opatření proti raketám ...

Tu osmičku mám v inventáři na vyzkoušení, rozhodnu se, až se svezu ...

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...