Přejít na obsah

AW - PTS = Global server?


l1012

Recommended Posts

Asi takto:

TS pro Evropský region

PTS pro ruský region

Jsou testovací servery, kde se převážně testuje hra než se pustí na hlavní bojový server po novu "Globální server"

Po mé zkuženosti, PTS nejede pořád a hlavně výsledky které na něm odehraješ se ti do Tvého účtu na GS nepřevedou.

Dříve hra běžela na regionálních bojových serverech. Dnes kromě asi Číny, je bojový server jeden, ten Globální.

Stručná odpověď, stačí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, l1012 said:

Zdravím,

asi se zeptám jako blbec. Ale PTS je test Global serveru, nebo klasický testovací server jako u jiných her? 

Díky.

To čo ty vidíš v EU game center ako Test server by mal byť práve Globálny test server:

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230949-Global-Server-PTS-Now-Available

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, RoboZilina napsal:

To čo ty vidíš v EU game center ako Test server by mal byť práve Globálny test server:

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?230949-Global-Server-PTS-Now-Available

Vlastně ano, i Globální testovací serverj je dnes společný pro oba regiony. Jen v klientech (game centrech) se jinak jmenují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, l1012 napsal:

Jen tak pro zajímavost k tomu FPS.

WoT 50+ FPS

WT  45+ FPS

AW -20 FPS

Čím to asi bude? :wacko::down:;-)

zeby tou kalkulackou, na ktere to hrajes? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám stále FPS 59-60 a to pred upgrade PC a aj po Upgrade. Kamarát vypol V-Sync v hre a nakoplo to FPS na nehorázne číslo , ale nestabilné - liatalo to hore-dole a dochádzalo k poruchám a defektom pri vykreslovaní.

Terazky mám RX580 s podporou Free Sync a aj monitor čo to podporuje (AOC) bol v akcii v Datacompe. Všetko mi ide na MAX. Aj tak je FPS 59-60. Na čo aj viac ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Stoner88 napsal:

Ja mám stále FPS 59-60 a to pred upgrade PC a aj po Upgrade. Kamarát vypol V-Sync v hre a nakoplo to FPS na nehorázne číslo , ale nestabilné - liatalo to hore-dole a dochádzalo k poruchám a defektom pri vykreslovaní.

Terazky mám RX580 s podporou Free Sync a aj monitor čo to podporuje (AOC) bol v akcii v Datacompe. Všetko mi ide na MAX. Aj tak je FPS 59-60. Na čo aj viac ?

 

To je tou zapnutou Vertikální synchronizací. Uzamkne to na 60 FPS. Když ji vypneš, budeš mít víc, ale může pak docházet k takovému nepříjemnému rozkladu obrazu při pohybech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta vertikalni synchronizace nastaví výkon na maximální vertikální kmitočet vykreslování monitoru. Takže 60Hz při 60Hz monitoru a max 144Hz při 144Hz monitoru. Syn v těch samopalových hrách 144Hz cení hodně. Mně mých 60Hz v AW zatím stačí, hučí míň větráky GPU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...