Přejít na obsah

AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe


leon50

Recommended Posts

Zdravím stává se to také vám, nebo je to jen u mne. Vstoupím do bitvy, jedu s tankem a najednou zůstane stát. Máčkám klávesy W S A D, jak magor a nic občas popojede a zase stojí. Jak má pak jeden bojovat, když to takhle zlobí.

Je to k vzteku, takhle mě hned dostali a nic jsem nezmohl s nepojízdným vozidlem, je to aktualizací nebo čím. Předem díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, leon50 napsal:

Zdravím stává se to také vám, nebo je to jen u mne. Vstoupím do bitvy, jedu s tankem a najednou zůstane stát. Máčkám klávesy W S A D, jak magor a nic občas popojede a zase stojí. Jak má pak jeden bojovat, když to takhle zlobí.

Je to k vzteku, takhle mě hned dostali a nic jsem nezmohl s nepojízdným vozidlem, je to aktualizací nebo čím. Předem díky za odpovědi.

Především bys měl napsat, co hraješ za hru. ;-) (a to i když to máš v rubrice pokec o AW)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Aaron Goldstein changed the title to AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

Mě se hra takto v PvE kouše občas často, je to na vlny, vidám na minimapě pohyb a kíly, ale nejsu ve hře jako takové. Sestřelit jedině celou hru a novým spuštěním hry se většinou v pořádku naloguješ do bitvy. Né ale vždy, bo občas stejná situace jak před sestřelením hry. Další bitvou většinou rychtyk :-DJe to jejich server v akci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, leon50 napsal:

Nu je to děsný, seká se to jak blázen. FPS lítá jak blázen a ty milisekundy taky, safra tak ať s tím něco dělaj. Se nedá řádně hrát.

 

A na čem to hraješ?

Ta hra je hratelná i při ping 180ms - to je na NA servru - žádnej zázrak, ale dá se. Ping je o tvém připojení. (EU server, RU prý cca 55ms)

FPS si do jisté míry nastavíš sám. Záleží na PC a grafice.

Cokoli nad cca 30/35 FPS se nechá hrát

Já mám pimg cca 45ms a FPS cca 40 - 60 - mám stažené rozlišení aby mě to šlo. A většinu věcí na minimum.

A nemám problém. Ano měl jsem tyhle problémy co popisuješ, ale byly způsobeny nedostatkem RAM, což je u mé integrované grafiky zásadní. Přidal sem ji a nemám problém. Mám téměř vše staženo na minimu.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...