Přejít na obsah

RUST - Nefunkční server


variola

Recommended Posts

  1. Už dvakrát mě to vykoplo na Time Out (16:46, 17:00). Normálně to nehlásím, dělá mě to i na jiných serverech, ale teď mě to nechce vrátit, což se mě normálně nestává.

    Chvíli to psalo "Connection Attempt Failed", pak dlouho trvá "Connect", než se rozhýbe to loadování. Stalo se mě to tuším dvakrát také o víkendu, ale v pohodě jsem se hned vrátil zpět.

  2. Nasetoval jsem teleport, je nastaven na max 2. Funkční - vyzkoušeno.
  3. Ukazatel na helinu funkční, po připojení mě zrovna jedna létala nad hlavou a po čase zmizla rudá ikona.
  4. Rozhazování do ohně, do pece nefunkční. Vůbec to neukazuje možnost vypnout/zapnout.
    • Možná nejsou nastavená práva, jestli to dopře pochopil (viz verze 2.0) furnacesplitter.use
    • config to asi nemá a přijde mě, že to není úplně ono, pokusím se to najít
    • ukázka
  5. Autodoors funkční.
  6. Stack nestackuje, jak psal Aaron.
  7. Obecně se mě to víc seká, což jsem čekal, trpím na paměť a mody něco sežerou.
  8. Remover Tool vypadá funkční.

Ve chvíli, kdy na mě ze sudu vypadli tyčky, některé dlouhé, některé krátké, jsem si řekl, jestli jsme to fakt nepřehnali...

V sudech je teď tuna věcí a mě to vadí  :down: Zejména proto, že jsem najednou měl v batohu tunu kravin, které jsem pak musel vyházet. Bylo toho jak sra... a v bordelu na zemi pak ani nejde nic najít.

Zahoďme teleport, po úvaze ho již nepotřebuji, ale tohle prosím odinstalovat nebo překonfigurovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...