Přejít na obsah

Division 2


John_ice

Recommended Posts

Záleží na jaké nastavení hraješ jedničku? Dramatický nárůst požadavků bych asi nečekal, pokud nebudeš chtít hrát na Ultra. Je teda fakt, že proti jedničce to vypadá hodně na otevřené prostory, takže asi to bude náročnější. Moc toho zatím vidět nebylo, takže uvidíme.

 

Jestli to bude jako s uzavřenou Betou u jedničky, tak tam jsem se dostal zakoupením pre-order verze. Předpokládám, že tady to bude něco podobného. Docela se to vyplatí koupit, protože dávají lepší cenu v kombinaci se season passem. To se ještě uvidí...každopádně se těším. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak jsem se nemýlil...59,99...

ale docela s tím teda vyjebali...standart a nic víc, jen pre-order = beta nic víc. To jak slibovali, že rok to bude veškeré DLC a pass budou zdarma, tak jedině za 99,99 popřípadě i více... ty jo, no nikdo nic nedostane zadarmo, jen kecy. Jen jestli do roku vyjdou nějaké pass a DCL, aby to nevyšlo jen 1x a to by bylo potom nejdražší pass s DLC.

No půl roku před tím a kupovat si to? babo raď...

Division hraji vlastně stále a stále nechápu lid v PvP, kde to tam vraždí jako by se nic nechumelilo a ani 1vs4 je neodradí a pozabíjí je tam všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Taky mam pristup na close betu.

Uvidim jak to pujde, ale pravda , ze se mi nechce davat cca 60 E

Division 1 jsem koupil gold edici  za cca 600 Kc, samozrejme az  po nejakem case od vydani.

Tak to mozna udelam to same i s Division 2, pockam az to vyladi.

Jednicka byla ze zacatku pry strasna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no za mě hra asi nemá cenu 60eček,ale potvrdili co psali, nechali to být a něco poupravili. Podle mě bude super DZ...max 12 lidí v sektoru a jsou 3 a tomu jedna z nich bude hard, kde člověk nebude vědět vůbec nic. Mě se to líbilo, já si to určitě koupím. u D1 jsem přišel až po roce a držela mě cca 2 roky, jen lidi dost ubylo a proto beru, že čím dřív koupit tím víc lidí a tím více zábavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...