Přejít na obsah

AW - AWRU Novinky


Svojen_CZ

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Zdravím po delší odmlce, mám toho teď opravdu moc a do konce měsíce se to asi nezmění.. Nicméně aspoň něco málo - dnešní novinka na RU serveru.

PS: Nepamatuji si jak jsou přesně přeložené dané vlastnosti posádky v češtině, kterou asi většina z Vás používá. Takže abych nikoho nepletl, nechal jsem je v ruštině

 

awru novinka a.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Atonius napsal:

Zdravím po delší odmlce, mám toho teď opravdu moc a do konce měsíce se to asi nezmění.. Nicméně aspoň něco málo - dnešní novinka na RU serveru.

PS: Nepamatuji si jak jsou přesně přeložené dané vlastnosti posádky v češtině, kterou asi většina z Vás používá. Takže abych nikoho nepletl, nechal jsem je v ruštině

 

awru novinka a.PNG

Dík za info. přiznám se, že v těchto vedrech nehraji. Odstěhoval jsem se na chalupu a jsem tam bez internetu. Jinak pokud jste na RU serveru nehráli déle jak 31 dnů, tak si vyberte dárek.  https://aw.mail.ru/promo/28/?_1lr=0-2659523_0

 

zabrat.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, akymcz76 napsal:

A já zas naopak hraju, nic jiného se nedá v těch vedrech dělat.

 

Je mi jasné, že je teď přes léto úbytek hráčů, proto ani nezapínám boosty ani premka. 

 

Nic pořádně neexpím, šetřím si to na podzim, kde se určitě ta naše parta znova sejde :-)

Já se k počítači pomalu nedostanu. Hodně času přes léto trávím na stavbě domu, nebo něco kutím na chalupě. Jak píšeš na podzim to snad s časem bude lepší a sejdeme se v bitvě. AW zůstane moje srdcovka, ale pokouším se mimo jiné hrát Escape from Tarkov. Tarkovu předpovídám velkou herní budoucnost, pokud to nedojebou jako mycomáci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změny, ono je to pokaždé stejné.

 

Udělali nový systém velitelů, spousta lidí se vrhla do expení vlastností, o kterých ani nevěděli jak a jestli vůbec fungují. No a pak přšla další změna a možnost tyto vlastnosti "zadarmo " resetovat.

 

Připomíná mi to příběh premiových strojů. Utratíte za ně peníze a po nějaké době už nejsou tak vyjímečné jako dříve.

 

Proto neřeším co nastane dalším updatem, něco bude horší, něco lepší. Stejně se tomu přizpůsobíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slevy na určité nákupy...

ještě se dá koupit premiový účet na 14 dní za 1399 zlatých, ale to už se mi tam nevešlo :)

Nabídka platí od 12:00 moskevského času dne  10.8.2018 do 12:00 moskevského času dne 17.8.2018

 

POZOR !! - V PŘÍPADĚ ŽE KOUPÍTE TANK, KTERÝ UŽ V GARÁŽI MÁTE, ŽÁDNÁ KOMPENZACE NEPROBĚHNE - POZOR !!

 

xxxxxxxxxxxxxx.PNG

kurz dnes.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 8. 2018 at 15:47, Atonius napsal:

slevy na určité nákupy...

ještě se dá koupit premiový účet na 14 dní za 1399 zlatých, ale to už se mi tam nevešlo :)

Nabídka platí od 12:00 moskevského času dne  10.8.2018 do 12:00 moskevského času dne 17.8.2018

 

POZOR !! - V PŘÍPADĚ ŽE KOUPÍTE TANK, KTERÝ UŽ V GARÁŽI MÁTE, ŽÁDNÁ KOMPENZACE NEPROBĚHNE - POZOR !!

 

xxxxxxxxxxxxxx.PNG

kurz dnes.PNG

Ahoj. Jenom pro doplnění . Prémiovou techniku Joker i Wolf jde koupit samostatně.

 

aha.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, akymcz76 napsal:

Wiesela asi koupím. Za ty prachy :-)

Nebylo by rozumnější peníze pošetřit a třeba investovat do jiné hry? Do AW (EU i RU) jsem nasypal dost peněz, ale letos ani rubl a za ušetřené peníze jsem koupil několik her. Mám dojem, že to bylo dobré rozhodnutí a nelituji toho. AW budu na RU serveru hrát dál, ale prozatím bez investic. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Romario napsal:

Nebylo by rozumnější peníze pošetřit a třeba investovat do jiné hry? Do AW (EU i RU) jsem nasypal dost peněz, ale letos ani rubl a za ušetřené peníze jsem koupil několik her. Mám dojem, že to bylo dobré rozhodnutí a nelituji toho. AW budu na RU serveru hrát dál, ale prozatím bez investic. ;-)

Řekl bych, že tohle je dost individuální rozhodnutí a každý se rozmýšlí podle svých potřeb a svých rozhodovacích procesů, si představ, že sem někdo napíše, že si koupil kolo a že bychom měli všichni mimo hraní investovat taky do sportu, protože je to zdravé :-) Půjdeš a koupíš si kolo, nebo aspoň kolečkové brusle ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Atonius napsal:

Řekl bych, že tohle je dost individuální rozhodnutí a každý se rozmýšlí podle svých potřeb a svých rozhodovacích procesů, si představ, že sem někdo napíše, že si koupil kolo a že bychom měli všichni mimo hraní investovat taky do sportu, protože je to zdravé :-) Půjdeš a koupíš si kolo, nebo aspoň kolečkové brusle ? :-D

 Sportem k trvalé invaliditě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Atonius napsal:

Řekl bych, že tohle je dost individuální rozhodnutí a každý se rozmýšlí podle svých potřeb a svých rozhodovacích procesů, si představ, že sem někdo napíše, že si koupil kolo a že bychom měli všichni mimo hraní investovat taky do sportu, protože je to zdravé :-) Půjdeš a koupíš si kolo, nebo aspoň kolečkové brusle ? :-D

Čeče kolo jsem si koupil, ale na ty brusle si netroufám. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Atonius napsal:

Pro zobrazení v plné velikosti klikněte na obrázek

novinka viktor AWRU.PNG

 

PS: Zítra v 11:30 mám doučování z ruštiny :D jelikož se připravuji na státní zkoušky z ruštiny, takže to nebude hned, ale pokusím se to sem hodit během dne. 

Dík za info. Na tu zkoušku držím palce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozklikněte si spoiler pro přečtení o druhém letním táboře plukovníka Voropaeva .)

 

image.png.30322b168d36d9fff6804b2f0236110f.png

 

 

Spoiler

Tak tady je ten nový tábor plukovníka Voropaeva...

Pro plné zobrazení si postupně na každé žluté okno klikněte...

 

V1.PNG

 

V2.PNG

 

V3.PNG

Spoiler

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...