Přejít na obsah

AW - Zrušení resetu účtu


MegaVydra

Recommended Posts

Zrušení resetu účtu.


Velitelé!


Dříve v roce 2017 spolu s hlavními změnami ve hře, známými jako "Balance 2.0", které byly vydány s aktualizací 0.19, jsme zavedli možnost jednorázového resetu účtu s cílem obnovit postup na vašem účtu, aby byl přechod na nový systém co nejpřehlednější.

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?161925-Disabling-the-Account-Reset

 

image.png.aef5e93e82e2d74064029b68e0c3a3c4.png

 

 

Reset účtu se skládal z:

Kompletní vymazání vašeho postupu
Vrácení reputace
Vrácení kreditu


Stejně jako několik dalších prvků. Jeho úplný rozsah je popsán v samostatném článku.

https://aw.my.com/us/news/general/balance-20-compensation


Vezměte prosím na vědomí, že možnost Resetu účtu bude zrušena jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare.

 

Aktualizace je naplánována na leden 2018, přesné datum bude oznámeno jeden den dopředu jako součást jeho oznámení o údržbě. " Takže se asi chystá něco velkého"


Po spuštění výše uvedené aktualizace již nebude možné obnovit váš postup na účtu.

 

Pro nováčky. Pokud kliknete na reset účtu, znamená to že přijdete o veškerý postup hrou kterého jste dosáhli.

 Budete začínat od nuly ale bude mít na kontě již dříve vyzkoumané zkušenosti a kredity.

Tzn. že si můžete naklikat co chcete a jaký strom chcete od znova. Což je zajímavá volba zvlášť pokud chcete jet něco jiného vzhledem k tomu kam se hra posunula.

 

Touto volbou se Vám kompletně zresetuje veškerý postup hrou. Všechny tanky a vybavení se automaticky prodají. Dostanete za všechno, co jste kdy nakoupili. Své peníze zpět, zkušenosti i zlaťáky, kamufláže a nálepky...  úplně všechno bude převedeno na peníze a volné zkušenosti, kromě spotřebního materiálu a tokenů, ty vám budou přesunuty do inventáře.

 

Pořádně si ale tuto volbu rozmyslete, případně vypočítejte, potom už není cesty zpět!

 

Uvidíme se na bojišti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam odkaz na balance 0.20 reset takže to technicky bude stejné podle mně.

Teoreticky bych do toho šel abych si naklikal něco jiného s čím se teď dobře hraje jako plko t-15 ale... ale oni můžou přijít s nějakou jinou šíleností a budu v řit* :D 

Je to dost střelba do tmy vzhledem. tomu že vůbec nevíme co se chystá :/

p.s. jak to bylo s premovýma tankama dostal misto nich člověk goldy? nepamatuju si to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Iosifek napsal:

Premiáky zůstávají v garáži bez retrofitů. Může k nim i nějaký přibýt. Posledně XM1.

Resetu se neobávám, na tom se dá jen vydělat a posledně jsem vydělal. Obávám se toho, jak tuhle hru zase překopou. :(

 

To s tebou souhlasím.Před balancem 2.0 troubili půl roku do světa jak bude hra super a byla to srajda.Teď je ticho po pěšině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, MegaVydra napsal:

No takže udělat reset a pak naházet co bude zrovna dobrý no ni? :D 

Ne.

Po 0.24 se nejdřív rozkoukat, doexpit co jde. Pobrat volné expy  (nebo co tam dají, byly tam původně kredity u tanků ve stromu) a pak teprve reset. Bylo na něj asi měsíc času. Já to dělal před koncem doby. 

To co utratíš za retrofity, moduly, trvalé camo, ti vrátí, tak můžeš chvilku experimentovat. Nevrátí ti co jsi utratil za spotřebáky, konverzi a to co jsi nějak spotřeboval.

Vydělal jsem na znovuexpení klikáním tohohle (cca 2.5M volnejch expů):

 

ScreenShot0348.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezměte prosím na vědomí, že možnost Reset účtu bude umožněna jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. Aktualizace je naplánována na leden 2018, přesné datum bude oznámeno jeden den dopředu jako součást jeho oznámení o údržbě.

 

Po spuštění výše uvedené aktualizace již nebude možné obnovit váš postup na účtu.

 

Což chápu, že bude jeden den na použití resetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Badysak napsal:

Vezměte prosím na vědomí, že možnost Reset účtu bude umožněna jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare. Aktualizace je naplánována na leden 2018, přesné datum bude oznámeno jeden den dopředu jako součást jeho oznámení o údržbě.

 

Po spuštění výše uvedené aktualizace již nebude možné obnovit váš postup na účtu.

 

Což chápu, že bude jeden den na použití resetu.

Hmm. Takže obráceně? Nejdřív daj možnost resetu aby se vyhli bugům co to provázelo posledně a pak aktualizaci? Asi jo. Dík, to jsem přehlídl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, MegaVydra said:

No tak jestli to není myšleno jen jako reset pro toho kdo to před tím nedělal?

V tom aby se zase prase vyznalo...

p.s. Psal jsem SS ať mi to vysvětlí...

Ja som to nijako podrobne neskúmal, ale ten link čo je hore na pôvodný text končí slovami "Disabling the Account Reset". Takže tu vznikla moja úvaha.

 

EDIT: prečítal som si aj originálny text a poslal som ti správu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu nepřekonatelnou vlastnost my.com má, jak bezdůvodně nasí.t hráče.

Možnost resetu byla po 0.20 cca 30 dní, a ukončení tuším oznámili. A teď po několika měsících oznamují, že ta možnost skončí s příští aktualizací? Že byla odstraněna omylem? To mě hlava nebere. Tak se aspoň SS vyjádřil, jak mě to strejda Google přeložil.  (Yes. As for the option to reset, it was temporarily disabled a few months back for a while, but that was a bug. Maybe that's what you are referring to.)

Kdo resetoval nemá žádnou ikonu (jako já), kdo ne , měl by ji mít v levém horním rohu.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?161925-Disabling-the-Account-Reset/page2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 minutes ago, Iosifek said:

Jednu nepřekonatelnou vlastnost my.com má, jak bezdůvodně nasí.t hráče.

Možnost resetu byla po 0.20 cca 30 dní, a ukončení tuším oznámili. A teď po několika měsících oznamují, že ta možnost skončí s příští aktualizací? Že byla odstraněna omylem? To mě hlava nebere. Tak se aspoň SS vyjádřil, jak mě to strejda Google přeložil.  (Yes. As for the option to reset, it was temporarily disabled a few months back for a while, but that was a bug. Maybe that's what you are referring to.)

Kdo resetoval nemá žádnou ikonu (jako já), kdo ne , měl by ji mít v levém horním rohu.

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?161925-Disabling-the-Account-Reset/page2

On Silent okrem iného v tej diskusii píšej aj: "The reset is fixed and works correctly now (for players who use it now, that is)."

 

Čiže reset je funkčný a použiteľný aj teraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže aktualizace já to špatně pochopil omlouvám se všem za špatnou informaci.

 

Vezměte prosím na vědomí, že možnost Resetu účtu bude zrušena jako součást spuštění další větší aktualizace Armored Warfare.

 

čili ta možnost tam podle všeho byla do teď i když měla být dávno ukončena a teď tedy bude poslední možnost pro ty co to do teď neudělali ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...