Přejít na obsah

Fallout 4


Miruno

Recommended Posts

Neví někdo jak odstranit vizuální efekt chameleona (nějaký mód), co mám na oblečení ?

Pokud se nehýbu, tak zneviditelním. Problem je, že pak ani nevidím mířidla na zbrani :(

Oblečení si samozřejmě měnit nechci, ta vlastnost horší detekce je fajn.

 

Předem díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Slimak napsal:

Neví někdo jak odstranit vizuální efekt chameleona (nějaký mód), co mám na oblečení ?

Pokud se nehýbu, tak zneviditelním. Problem je, že pak ani nevidím mířidla na zbrani :(

Oblečení si samozřejmě měnit nechci, ta vlastnost horší detekce je fajn.

 

Předem díky :)

nic jineho nez zmenit armor ti nepomuze :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 3 months later...

To nevím jestli zvládnou... (jsem dost skeptický...) Ty nedostatky jsou koncepční... Vlastně tomu sebrali to, co je pro RPG stěžejní - příběh... A těch pár questových linií na základě záznamů a dopisů to nenahradí...

 

IMHO pokud tomu nedají příběh (a tedy i komunikující NPC) tak to bude propadák... A pokud tomu příběh (a tím i komunikující RPG) vrátí, tak zda-li to půjde smysluplně implementovat... Add Absurdum: Půjdu zlikvidovat (v rámci příběhu) nějakého padoucha... Zlikviduju ho.... Co s hráči, kteří ho jdou zlikvidovat půl minuty po mě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě se to na Let's play také líbilo... Ale když jsem si pak tu betu pustil sám, tak jsem byl silně rozčarován... Sorrines ti potvrdí jak jsme se to v první den bety snažili nedočkavě spustit... A jaké pak bylo následující den (když se to konečně podařilo) zklamání... Škoda, že jsi si tu betu nezkusil na vlastní kůži... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Začal překlad k F76. Dělají to dva lidé, mají od týmu F4 předané nástroje a některé překlady. 
Co se týče F4, chce vedoucí překladu dát do vánoc nějaké info.

Překlad F76
https://prekladyher.eu/tema/startuje-překlad-k-fallout-76.1944/


Fallout 76 Bonus - ukázka češtiny ve velmi rané fázi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 23. 11. 2018 at 8:35, Aaron Goldstein napsal:

Add Absurdum: Půjdu zlikvidovat (v rámci příběhu) nějakého padoucha... Zlikviduju ho.... Co s hráči, kteří ho jdou zlikvidovat půl minuty po mě???

 

Taková mise tam už je, že máš někoho sejmout... řešení je takový, že se prostě musíš na daným serveru (mapě) s hráčema, co náhodou ten úkol taky chtějí plnit, poprat o re-spawn NPC/objektu, kterýho máš zabít. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...