Přejít na obsah

AW - Souboj My.com vs. komunitní tvůrci v přímém přenosu


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Co takhle vidět souboje "všemocného" My.comu a tvého oblíbeného komunitního tvůrce? Co takhle se pobavit a ještě za to něco dostat? Zde je parádní příležitost.

 

Tým My.com vyzval pět populárních autorů komunitního obsahu a oni výzvu přijali.

 

foggy_armata.jpg

 

Stojí proti sobě dva nebojácné týmy následujícího složení:

 

Tým My.com:

  • Tidecaller (Francouzský komunitní manažer)
  • Silentstalker (Manažer obsahu)
  • Peligro (Anglický komunitní manažer)
  • MaciekM4A4 (Polský komunitní manažer)
  • CMKaeden (Anglický komunitní manažer)

Tým tvůrců komunitního obsahu:

  • BrutalsPlayersElite (Francouzský Streamer)
  • H3dsh0t (Anglický Streamer)
  • Devient Kage (Anglický Youtuber)
  • Ruggedfun (Anglický Streamer)
  • Mister D (Francouzský Streamer)

Střetnou se v sérii bitev ve středu, 13. prosince 2017! Bitvy budou probíhat ve formátu 5 vs. 5 s vozidly šesté úrovně. Samozřejmě se jedná o nepřístupný Custom Match, bez žádných dalších omezení.

 

Přijďte na Stream podpořit své favority a neodejdete s prázdnou...

  • Pokud vyhraje My.com, všichni hráči sledující Stream obdrží 4 stříbrné Battlefield Glory 12-hour boost tokeny.
  • Pokud vyhrají Streameři, všichni hráči sledující Stream obdrží na dva dny 50% navýšení kreditů, zkušeností, zkušeností pro posádky i velitele v podobě 4 speciálních 12 hodinových tokenů

Poznámka:

  • Bitvy budou probíhat 13. prosince od 21:00.
  • Bitvy budou streamované na kanálu tvůrce Custom Matche a oficiálním kanále Armored Warfare.
  • Cenu budete moci získat ve formě unikátního kódu, který se zobrazí během vysílání na oficiálním kanále Armored Warfare.

Co vy na to? Přijdete se podívat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2017 at 23:30, Aorus_AIR napsal:

Elita PvE opic uspořádala turnaj :D

Stačilo mi vidět ty nicky a už teď vím že to bude komedie (spíše tragedie) :D 

I u komedie nebo tragédie se můžeš královsky bavit nemyslíš? Myslím, že smyslem této akce není předvádět bůhví jakej skill, ale pobavit.

 

P.S. Co se s Vámi stalo? Už hrajete jen RU? Dlouho jsem neviděl ani kluky Zooma a Jardíka. Vypadá to, že čest FOS hájí jen zahraniční kluci jako Shadowar, Walid, LuckyLuckBalkan a další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ashadak napsal:

I u komedie nebo tragédie se můžeš královsky bavit nemyslíš? Myslím, že smyslem této akce není předvádět bůhví jakej skill, ale pobavit.

 

P.S. Co se s Vámi stalo? Už hrajete jen RU? Dlouho jsem neviděl ani kluky Zooma a Jardíka. Vypadá to, že čest FOS hájí jen zahraniční kluci jako Shadowar, Walid, LuckyLuckBalkan a další.

V pondělí jsem trochu jezdil EU a nejvíc bylo kluků z bos. Fosy byly tři, ale ty neznám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

V pondělí jsem trochu jezdil EU a nejvíc bylo kluků z bos. Fosy byly tři, ale ty neznám. 

Právě jsem se docela divil, Jarda se Zoomem byli online skoro každý den a teď 14 dní skoro nic. Sem tam potkám Patricina, ale to je tak všechno. Tebe Lukaso jsem si také všiml ;-). B0S je takový poslední CZSK mohykán na EU serveru a jsem rád, že kluci aktivně jezdí...:cheerleader: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je to na prd. EU je skoro mrtvých, RU je o nervy a štve mě vše expit znovu a moje hra nestojí za nic. Už jsem tak špatný, že mě v pondělí ve hře vyndal pomury_proboszcz. 

Tak se můžeme domluvit a večer dát nějakou četu, sice nezaručuji, že to bude výhra za výhrou, ale aspoň na to nebudeš sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Ashadak napsal:

Tak se můžeme domluvit a večer dát nějakou četu, sice nezaručuji, že to bude výhra za výhrou, ale aspoň na to nebudeš sám...

No jelikož poslední dobou mám prohru za prohrou na všech serverech, tak mi to ani vadit nebude. Akorát můžu až večer podle toho jak malá usne a nemůžu moc mluvit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Lukaso_von_Teschen napsal:

No jelikož poslední dobou mám prohru za prohrou na všech serverech, tak mi to ani vadit nebude. Akorát můžu až večer podle toho jak malá usne a nemůžu moc mluvit 

V pohodě, chodím do hry taky až kolem osmé večer...nějak se to rozhodí a pořeší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Ashadak napsal:

I u komedie nebo tragédie se můžeš královsky bavit nemyslíš? Myslím, že smyslem této akce není předvádět bůhví jakej skill, ale pobavit.

 

P.S. Co se s Vámi stalo? Už hrajete jen RU? Dlouho jsem neviděl ani kluky Zooma a Jardíka. Vypadá to, že čest FOS hájí jen zahraniční kluci jako Shadowar, Walid, LuckyLuckBalkan a další.

 

Jardík hraje Assassin Creed Origins

Zoom a Lexaurin hrají BF II

já GR Wildlands

další hrají na RU nebo se vrátili na WoTko.

 

Z té hry se stala taková umírající fraška že už asi nikoho z nás moc neuvidíš hrát. Čísla ze Steamu mluví samy za sebe že lepší už to nebude. 

 

Ještě čekáme na poslední kampaň kdy se ta hra zase na 10 dní vzpamatuje a pak už asi definitvně skončíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Aorus_AIR napsal:

 

Jardík hraje Assassin Creed Origins

Zoom a Lexaurin hrají BF II

já GR Wildlands

další hrají na RU nebo se vrátili na WoTko.

 

Z té hry se stala taková umírající fraška že už asi nikoho z nás moc neuvidíš hrát. Čísla ze Steamu mluví samy za sebe že lepší už to nebude. 

 

Ještě čekáme na poslední kampaň kdy se ta hra zase na 10 dní vzpamatuje a pak už asi definitvně skončíme.

Problém není ve hře, ale ve vedení serveru...zatímco na RU hra jede perfektně a rozjíždí se akce na desítkový Obj.640 tak hlavní událostí měsíce prosinec na EU server je střílení kachen My.com vs komuniťáci...to myslím hovoří za vše. Nadruhou stranu chápu, že se někomu nechce začínat od znova.Navíc časté meziklanové, potažmo meziherní cestování už je mezi některými jedinci takový standart, prostě jdou tomu štěstíčku naproti :wave_smiley9:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Ashadak napsal:

Právě jsem se docela divil, Jarda se Zoomem byli online skoro každý den a teď 14 dní skoro nic. Sem tam potkám Patricina, ale to je tak všechno. Tebe Lukaso jsem si také všiml ;-). B0S je takový poslední CZSK mohykán na EU serveru a jsem rád, že kluci aktivně jezdí...:cheerleader: 

nj no keď mi pracovne vyťaženie dovolí tak to aj zapnem občas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Sledoval včera někdo ty epické bytvy my.com skillerů.Já jsem to propásnul

Zapnul jsem to lehce po deváté a díval se...bylo to v hodně odlehčeném duchu a celkem sranda...My.com to sice projel na celé čáře, ale vzali to celkem sportovně. Víc takových Streamu by nebylo na škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 12. 2017 at 15:06, Lukaso_von_Teschen napsal:

dneska ve 21 cet bude další vzrušující aw stream.

Vzrušující? :D 

Však to byla banda tragédů. To i cvičená opice by to zahrála lépe než některá individua co se toho účastnila. Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale tohle bylo opravdu jen smutné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Aorus_AIR napsal:

Vzrušující? :D 

Však to byla banda tragédů. To i cvičená opice by to zahrála lépe než některá individua co se toho účastnila. Kdyby to bylo alespoň vtipné, ale tohle bylo opravdu jen smutné. 

Samozřejmě, že zahraji lépe, o tom netřeba pochybovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...