Přejít na obsah

AW - Ve vývoji: Sabra Mk.2


Ashadak

Recommended Posts

V 24. 11. 2017 at 19:09, Lukaso_von_Teschen napsal:

No s tím zabíráním bych byl opatrný.Např Krym připojila k Rusku v osmnáctém století Kateřina veliká a až v padesátých letech dvacátého století ho Ukrajinec Chruščov daroval Ukrajině.Co se týká té rádoby války na Ukrajině v současnosti je pochopitelný krok od Putina.Nechce aby bylo Rusko obklíčené členy NATO kteří jsou stejně jen loutky USA.Rusko ještě v době SSSR nadělalo hodně bordelu po světě,ale upřímně Američané toho rozesrali 3x tolik.A všimněte si,že největší hovada v dějinách Sovětského svazu nebyli Rusové.Stalin byl Gruzínec.Berija Gruzínec.Chruščov Ukrajinec.A Brežněv se narodil na Ukrajině i když rodiče byli Rusové.

ja mluvil s ukrajincem, ktery z Krymu utekl a rikal mi, ze je jen dobre, ze tam rusaci vpadli, bylo to prej sileny, policie a vojaci verejne chodili s vylozkama SS a hajlovali ... docela mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa zase rozprával s Ukrajinkov z Krymu študujúcou u nás a popísala mi to tam úplne ináč ... kto vie kde je pravda .... najlepšie by bolo keby pohlavári z RU a USA a EU pokapali a hneď by bol mier... osobne ale radšej budem žiť pod nadvládou Donalda ako Vladimíra... píííís vo vašich srdciach  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, slunce v duších :-D A jen mezi námi rozdíl mezi nacismem a komunismem není v důsledku žádný. Oba dva chtějí jen prosperitu pro své ovečky... Popř. právo na práci a pracovní povinnost atd. Židy, křesťany apod. nemají oba dva rádi a zbytek ukázek symbiózy v našem parlamentu a asi i ve vládě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já pracuji s celkem hodně Ukrajinci a většině z nich je válka v Donbasu ukradená, ale ani jeden z nich nenechá nit suchou a svých politicích. Tam je taková korupce, že proti tomu jsou naši zlodějíčci v parlamentu čistí jako lilie. A jedním z důvodů toho konfliktu je i snaha  vlády odvést pozornost od toho bordelu který mají na Ukrajině 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jsou to fašisti a kurvy zlodějské to za Janukoviče co zobal Putinovy z ruky to vůbec nebylo jenom tihle prozápadní jsou kurvy a proto musí Putin obsadit Ukrainu aby ochránil svoje lidi. Pche mě mějaké sudety nezajímají to není moje země ať si to němci vemou.;-) Co jsem se dočetl tak ta korupce kvete odspodu dokud budou lidé mlčet a platit tak se nic nezmění tohle je dlouhá cesta u nás to po revoluci bylo jiné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Badysak napsal:

Jo je to ironie. A ti rusové tam jsou protože hladomor ve 30 letech hádej proč.

Tak za dob sovětského svazu do všech zemí které Rusko obsadilo stěhovali Rusy. Bylo to i v Litvě,Estonsku atd. A korupce na Ukrajině byla i za proruské vlády. Ti bohatí si z těch chudáků dělají dojné krávy. On všechny ty státy bývalého carského Ruska a sssr  jsou hodně specifické. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...