Přejít na obsah

AW - Armored Warfare je na Steamu!!!


Ashadak

Recommended Posts

Právě teď, Jarda_Scrounger napsal:

To pochybujem ostal tam už iba odpad 

Nezlob se na mě, ale takové to hlášky mě vždycky rozbrečí smíchy...a co podle tebe není odpad?:cheerleader:

 

Ty jo, to by byl skvělý název pro nějaký OP klan...WASTE. 

 

Je to sice OT, ale nedávno jsem viděl nějaká videa u WoT kde hrál FAME a mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Jarda_Scrounger napsal:

tak  odpad v zmysle že ti hráči nevedia v bitve nasázet víc jak 1k dmg :D :D Tak Wotko jim rozhodne možno sedlo ale AW no nevím 

 

Kdyby jsi viděl mě jak mi to poslední týden nešlo, tak bys mě také zařadil minimálně do kompostu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy asi dobře chápu ten graf úplně dole, tak AW celkem včera hrálo  skoro 7 000 lidí. To by odpovídalo mým odhadům , 90 lidí PVP, 70  PVE, 35 Global operace.  Totiž SS pochlubil v roce 2015 ,že o vánocíc AW hrálo 15 000 lidí- pamatuji v PVP kolem 300 lidí     https://steamdb.info/app/443110/graphs/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, nekro napsal:

Tak tedy asi dobře chápu ten graf úplně dole, tak AW celkem včera hrálo  skoro 7 000 lidí. To by odpovídalo mým odhadům , 90 lidí PVP, 70  PVE, 35 Global operace.  Totiž SS pochlubil v roce 2015 ,že o vánocíc AW hrálo 15 000 lidí- pamatuji v PVP kolem 300 lidí     https://steamdb.info/app/443110/graphs/

 

On také Silent někde psal, že tyhle nástroje budou zobrazovat jen uživatele na Steamu, ne celkovou populaci ve hře. Pokud to tak skutečně je, tak super ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, nekro napsal:

Tak tedy asi dobře chápu ten graf úplně dole, tak AW celkem včera hrálo  skoro 7 000 lidí. To by odpovídalo mým odhadům , 90 lidí PVP, 70  PVE, 35 Global operace.  Totiž SS pochlubil v roce 2015 ,že o vánocíc AW hrálo 15 000 lidí- pamatuji v PVP kolem 300 lidí     https://steamdb.info/app/443110/graphs/

7000 owners (ti co to maji dane v knihovne), hrace to ukazuje jen prubezne, to je tech neco pres 300 v prime timu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si stáhl ten steam AW, ale nasralo mně to trochu, protože ta steam verze "převzala" ikonu hry AW s tankem na ploše, přes kterou jsem spouštěl hru doposud. Musím nyní přes ikonu toho červeného čtverečku Game center. A abych nezapomněl, steam spouštění pro AW není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, arnost905 said:

Tak jsem si stáhl ten steam AW, ale nasralo mně to trochu, protože ta steam verze "převzala" ikonu hry AW s tankem na ploše, přes kterou jsem spouštěl hru doposud. Musím nyní přes ikonu toho červeného čtverečku Game center. A abych nezapomněl, steam spouštění pro AW není...

Plus, hra sa samozrejme nainštalovala do iného adresára, takže aj preklad je potrebné inštalovať inde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...