Přejít na obsah

AW - Průvodce: nový velitelský systém


Ashadak

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
před 25 minutami, Badysak napsal:

Sannu mám na Tdčkach a ty jsou přesné dost takže jdu přes stromečky na dohled, pak dolů zesílení kol a pasů, hodí se na utěk či rychlý kamikaze flank. Vedle startovního políčka je pak dmg do modulů osádky.

Takže co to vlastně znamená: " Šance na přesnou střelbu zvýšena o  15%"?

Já to breru jako šanci na kritickou střelbu. amorack a tak. A to by bylo strašně moc. 2x 15% = 30%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Iosifek napsal:

Takže co to vlastně znamená: " Šance na přesnou střelbu zvýšena o  15%"?

Já to breru jako šanci na kritickou střelbu. amorack a tak. A to by bylo strašně moc. 2x 15% = 30%

O critu se v angličtine nepíše pouze o větší přesnosti jelikož tam není žadný jiný popisek tak to muže být - menší zaměřovací kruh nebo RNG rozptylu v rámci kruhu ti dá větší šanci na střed. Jo maj to nedokonale popsané.

 

Rashid má přece specialní perky na rakety ten se nehodí na kanonové TD nebo se pletu? Na kanonové TD vypadá zajímavě Joshua Seagrow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Badysak napsal:

O critu se v angličtine nepíše pouze o větší přesnosti jelikož tam není žadný jiný popisek tak to muže být - menší zaměřovací kruh nebo RNG rozptylu v rámci kruhu ti dá větší šanci na střed. Jo maj to nedokonale popsané.

 

Rashid má přece specialní perky na rakety ten se nehodí na kanonové TD nebo se pletu? Na kanonové TD vypadá zajímavě Joshua Seagrow

Já to beru podle toho co mám na ru. A tam mám ty základní velitele. Dal jsem Rashidovi perky na zvětšené kamo, lepší viditelnost přes křoví. Prostě jel jsem od středu dolů a pak si obou stran a to bas čuměl jak to drtim s td. Zalezu do křoví a střílím jim do ksychtu a nejsem kolikrát od nich ani 400 metrů a chudáci neví kdo co a odkud. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukaso. Když on se hodí do každé situace jiný velitel. Otázka je, zda jeho schopnosti využiješ  jednou za několik her, nebo několikrát za hru. Podle taktiky co hraješ a podle třídy vozidla.

A některé velitelé stačí stačí vytáhnout na 10 level. Výš už to nic moc nepřinese. Některé zase potřebuješ dostat až na 15 level. (Sanna, Erin)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 hours ago, Iosifek said:

Mám dotaz.

Ioannis Sanna má dvě možnosti na 15% přesnou střelbu.

Vyplatí se jít přes 4 prázdný pole a dát mu je. Nebo je lepší ho nechat tak jak ho mám? Na spot mám už Erin.

screensws.jpg

 

Já tenhle sytém velitelů nesnáším. :(

 

Podľa reakcíí na ofiko fóre je ten skill "Lucky Shot III" zabugovaný. 

 

Možno aj niektoré ďalšie, ale na tento konkrétny som nenašiel ani vysvetlenie. Niektorí píšu, že by mal zmenšovať zameriavací kruh, ale to sú nejaké dohady.

 

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?147319-Commander-Skills-not-working-in-0-22-4245

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?152861-Commander-skills-that-does-not-work-after-0-22-4299&highlight=Lucky+Shot

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?158048-Lucky-shot-still-bugged&highlight=Lucky+Shot

https://aw.my.com/en/forum/showthread.php?157543-Commander-Lucky-Shot-perk-is-still-a-mystery-to-be

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, RoboZilina napsal:

Tak to je mazec. :(

To že si myslím,že tenhle systém velitelů je pořádnej přešlap ještě umocněj tím, že po desítkách nebo stovkách hodin expení a desítkách miliónů potřebných expů zjistím, že to bylo k ničemu, protože to nefunguje a je buglé. To je fakt síla. Tenhle perk nebude sám. Ono to ledacos vysvětluje. Když si porovnám poškozování modulů u Sanny, který to má, a Erin, která nemá nic. Tak Erin je na tom často líp.

 

Robo, zdravím tě a moc děkuju za češtinu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, měl jsem tam tu přesnost, ale TD ji nepotřebují a spoteři (rakeťáci) už vůbec ne, tak jsem tam dal dohled přes rostlinstvo...funguje to fakt dobře, nejsi viděn a vidíš. Nemám aktuální obrázek, jsem v práci, tak snad bude stačit tohle :wave_smiley9: Navíc tohle rozložení evokovalo v podstatě polohákenkreuz, což by mohlo být nějakým EU cenzorem v budoucnu(možná už v současnosti) vyhodnoceno jako porušení rasové,genderové a náboženské tolerance:smileys-devil-785870:

ScreenShot0077.jpg.5f9e43f4490bdd006440a490fa5599a3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

screenclc.jpg

 

Na tohle už mám Erin. Chybí mě jen poslední perk cama v keřích +11,3%, které by mohlo zčásti nahradit penlizaci při střelbě. Erin má dohled, camo, dobíjení. Sanna má dohled a škody. Tak jsem chtěl ty škody navýšit na úkor cama v keřích a přesnosti.  Oba jsou dost univerzální. Dohled se hodí všem, dobíjení a škody taky. Co s MBT když je slepé, jezdíš sám a na to abys viděl toho co po tobě střílí musíš ujet 200m. Rozstřílí tě zatím. Něco jiného je v četě. To si pak můžeš vybrat někoho jiného, kdo má vhodnější perky na boj z blízka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, já celou dobu žiju v tom, že viditelnost skrz listí je stromek se šipkou a camo v listí je obyč.stromek, holt azbuka no :smileys-coffee-532684: Jinak Erin na RU nemám, Sana má v základu ještě každejch 30s nějakejch +40m,ale jak to funguje nedokážu přeložit, jestli když něco spotneš nebo tak něco...Mbt jedu jen Kortéze, jsem sice slepej, ale já bojuju na blízko a tam každá rána za full stím jeho perkem je obrovská výhoda, je to jakobys měl druhej nabíjak...když má někdo méně než je tvoje jistá rána, tak víš, že ho prostě dorazíš a né, že mu rng dá ještě šanci a zůstane mu 5 hp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, RoboZilina napsal:

...sa ti ten preklad nepodarilo nainštalovať? Pamätám si že sme to pred časom riešili...

 

Měl jsem v 0.22...v 0.23 jsem se k tomu nedostal, páč už jsem zapomněl jak se to instaluje, že je tam nějakej jakoby tajnej návod jen na vyžádání a nechtěl jsem nikoho otravovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, MegaVydra napsal:

 

Já mám v těch velitelích zmatek furt nevím kdo se k čemu hodí :D 

A na ru ani nemám všechny :D 

Já to mám jasne. Sabina na lt, Rashid na td a MBT improvizuju, protože málo co nevidím na popis různých dovedností tak ještě ani s MBT neumím, takže asi tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, MegaVydra napsal:

 

Já mám v těch velitelích zmatek furt nevím kdo se k čemu hodí :D 

A na ru ani nemám všechny :D 

Když ono se to nedá brát podle třídy vozidla.

Budu uvažovat nahlas:

"Tank má nějaké vlastnosti, dobré i špatné. Ty lze zlepšit: spotřebáky, retrofity, posádkou, velitelem a nátěrem. Třída vozidel některé vlastnosti také ovlivňuje. Duch-taj.com konkrétní hodnoty pro jednotlivé schopnosti neudává, píše jen že jsou, ale ne kolik. Příkladně camo převedli na %, ale % jako bezrozměrná veličina nejsou k ničemu, pokud veličina ze které se počítají není jednotná. Hodnota 35% u LT není to samé co u AFV. A uvádět stejnou hodnotu při stání, jízdě i střelbě je na přesdržku. Zrovna tak TD má snížený postih cama při střelbě. LT snížení postihu přesnosti za jízdy. AFV postih cama za jízdy a dobu spotnutí. "

 

Takže výběr velitele záleží na konkrétním tanku, třídě, způsobu hry a dalších faktorech.

Chtělo by to aspoň tabulku bonusů a postihů jednotlivých tříd k těm velitelům.

 

PS: Stává se ze mě s Erin pěkně zákeřná mrcha. :)

 

 

ScreenShot0337.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...