Přejít na obsah

AW - Průvodce: nový velitelský systém


Ashadak

Recommended Posts

Tak zkouším experimentovat.

Sabrina jako základní perk má poškození modulů zvýšené o 46,32%. To vypadá velice dobře. Žel jen vypadá. :(

Erin nemá perk na poškozování žádný a poškození modulů ve hře má skoro větší, minimálně přibližně stejné jako Sabrina. 

Napadá mě jediná možnost proč tomu tak je. Základ ze kterého se to počítá. Pokud se to počítá ze základní šance na poškození modulu, tak se to rázem scvrkne na pár %. 

Příklad:

Pokud je základní šance řekněme 10% (střílím od boku) tak 46,32% z toho, je 4,632%, tedy celkem zvýšení na 14,632%. RNG je mocnější.

A tak to bude asi u většiny perků, které nemají fixní hodnotu jako např dohled.

 

AW - Posezení s vývojáři - 15.díl

V 9. 12. 2017 at 14:42, Ashadak napsal:

V novém velitelském systému, konkrétně na šachovnici dovedností, jsou prázdná políčka. To se mi nelíbí, abych se dostal k silným schopnostem musím jít častokrát přes prázdná pole, které mi nic nepřidají. Nechcete tato pole úplně odstranit a nahradit je něčím užitečnějším?

Ztráty dovednostního bodu dosáhnete většinou potřebou zkrátit si cestu k lepším dovednostem, pokud se vám to nelíbí, tak to nedělejte a vydejte se jinou cestou. Mimochodem přechodem na další úroveň se vám nemůže stát, že nedostanete vůbec nic, samotná úroveň velitele i bez dovedností ovlivňuje chování přiděleného vozidla.

 

Oni mají velitelé ještě skryté schopnosti?

Asi jo, protože jsou některé věci, které by se tím částečně vysvětlili. Erin mám o 2 úrovně výš než Sabrinu. A někteří velitelé jsou docela dobří i na tancích kam nepatří, nemají na to perky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Iosifek napsal:

Tak zkouším experimentovat.

Sabrina jako základní perk má poškození modulů zvýšené o 46,32%. To vypadá velice dobře. Žel jen vypadá. :(

Erin nemá perk na poškozování žádný a poškození modulů ve hře má skoro větší, minimálně přibližně stejné jako Sabrina. 

Napadá mě jediná možnost proč tomu tak je. Základ ze kterého se to počítá. Pokud se to počítá ze základní šance na poškození modulu, tak se to rázem scvrkne na pár %. 

Příklad:

Pokud je základní šance řekněme 10% (střílím od boku) tak 46,32% z toho, je 4,632%, tedy celkem zvýšení na 14,632%. RNG je mocnější.

A tak to bude asi u většiny perků, které nemají fixní hodnotu jako např dohled.

 

AW - Posezení s vývojáři - 15.díl

 

Oni mají velitelé ještě skryté schopnosti?

Asi jo, protože jsou některé věci, které by se tím částečně vysvětlili. Erin mám o 2 úrovně výš než Sabrinu. A někteří velitelé jsou docela dobří i na tancích kam nepatří, nemají na to perky.

 

občas mám pocit, že daný veliteľ ovplyvňuje vozidlo len minimálne možno vôbec.... žeby nejak TD boli (s veliteľmi na to určenými) nejak viac vďaka camo faktorom neviditeľné sa mi nezdá... stačí lepší spotter a už nie sú tak neviditeľné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...