Přejít na obsah

AW - Epizoda 4 je tady!


Ashadak

Recommended Posts

kterej nouma vymyslel 3. cast teto epizody? pro koho je urcena? pro tichehosmiraka a ty hermafrodity z mycomu? pro ktere je i PVE easy prilis narocne...

jako odjet 55+ misi stylem strileni kachen, to je uplne na palici - proc ne alespon hard mise?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Badysak napsal:

uplně chybý třetí fáze na misi s letištěm jak sejmem boty co jedou postranách je konec vubec se nespawnou nový po najetí do capu. i v dalších misích co jsem hrál na tieru 4 pár dní zpatky je méně botů oproti dnešku s desítkami.

a neni to tim "medium"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím sa priznať, že mám najviac odohrané PVE (väčšinou na hard) a potom GO, ale táto tretia misia je najnudnejšia a vypadá to, že aj najdlhšia..

S novým updejtom prišlo aj zníženie skúseností v PVE..

Momentálne to u mňa vychádza z 19 hier na priemer 3000 exp / medium PVE hru (hral som jednu hru s arty T6, jednu hru s T5, asi 3 s T9 a ostatne T10)

Takže to vypadá na cca 55 nezáživných hier :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste to ta jelita ani marketingove nezvladla - proc nepocitat premium a vsechny boosty  a nezvysit hranici potrebnych XP? trebas by nekdo pustil € na premium time nebo na ty boosty - vykopal bych ty jelita z mycomu vsechna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Mao_CP napsal:

hurá, hotovo.. dúfam že ten tank (Sabre AFV) aspoň bude stáť za to..

58 hier (väčšinou tier 10, sem tam 6 a 9)

 

Gratuluji k dokončení. Sabre je vozidlo dost podobné Scimitaru na druhé úrovni. Jen má navíc rakety. Má to ale jeden háček. Rakety jsou totožné ze Swingfire a to i principem střelby. Že bys za jízdy něco trefil na to rovnou zapomeň, raketa vyletí kolmo a pokračuje až na oběžnou dráhu. Pokud ti tedy nevadí kempící styl a zákeřné útoky, budeš spokojen. Na útoky přes kopec je tohle vozítko ultimátní. Poslední detail, navádění raket nejde uzamknout myšákem, takže musíš držet zaměřovač na cíli až do zásahu. Autokanón je na svojí úroveň slabý a musí se po pár ranách nabíjet(stejně jako u Foxe). 

 

I přes všechny nedostatky a specifika se s tímto strojem dá dobře zahrát, jen si nesmíš pustit protivníka k tělu. Zkrátka hybrid mezi Swingfire a Foxem vhodný na pasivní boj/spott.

 

Uvidíš sám, mě při testování celkem sedl. Těším se na něj hlavně proto, že vypadá nádherně(vlajka v zadní části).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky úspěšně absolvoval a těším se na to vozidlo. Jen bych ještě rád doklepal těch 40 bitev T2-4 pro vyšší šanci, že v Epizodě5 bude výhra na T7 úrovni. Zajímavé a pěkné je, že oproti jednomu z historických eventů, kdy se mělo vyhrát 150 bitev PvE, tak v tomto úkolu se bojuje a né že se hned na začátku vjede na cap. Prostě se bojuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem taky úspěšně absolvoval a těším se na to vozidlo. Jen bych ještě rád doklepal těch 40 bitev T2-4 pro vyšší šanci, že v Epizodě5 bude výhra na T7 úrovni. Zajímavé a pěkné je, že oproti jednomu z historických eventů, kdy se mělo vyhrát 150 bitev PvE, tak v tomto úkolu se bojuje a né že se hned na začátku vjede na cap. Prostě se bojuje.

To proto že běží event na xp, před ním jsme jen capovali odjel jsem to za poslední 3 dny GO akce. Jinak byto byl opruz ještě odjet navíc dalších 40 her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poviem Vám priatelia,keď niekto hovorí o Ru servery a o Rusov,že su debili,ich hrou a taktikou sú hlupaci,tak tieto dni prajú skutočným teľatam na Eu ser..Ak do buducna bude niekto porovnavať niečo podobne ,tak je sam chudak a prepačte za výraz ale je aj zakomlexovaný hlupak...

To sa týka samozrejme  všetkých epizot  Eu hry a jej skvelých mysliteľoch....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ver mi priateľu,nikdy,opakujem nikdy by som nešiel do Ru serveru,ale ak chceš hrávať PVP a tá to hra Ťa zaujíma,tak si dobre zahraš práve tam,hoci som tam začal od znovu ,ale nedá sa porovnať hra pre výhody na Eu servery,tu musím makať hrať a taktizovať a nie využivať obrovské vyhody eventov atd...v tom je Eu server Top,ale to je všetko,BOHUŽIAĽ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...