Přejít na obsah

AW - Epizoda 4 je tady!


Ashadak

Recommended Posts

  • Jacksonville, Florida, 20. listopadu 2039

Očekávali, že cesta bude trvat tři týdny, ale místo toho trvala měsíc.

 

Kromě jedné bouře ve Středomoří byla plavba pozoruhodně bezproblémová. Schátralý trup nalezené lodi Altalena – jméno jí nakonec zůstalo – nepřišel nikomu podezřelý ani při plavbě přísně střeženým Gibraltarským průlivem. Posledním zábleskem starého světa byl španělský útes, který pomalu zmizel v dálce. Většina posádky už Evropu znovu neuvidí, i když tenkrát si to ještě nikdo nepřipouštěl.

 

Deset dní potom proplouvali kolem Azorských ostrovů, opuštěných a nezajímavým, kromě hromady skal a útesů, a tak pokračovali dál, vstříc svému osudu.

 

Jak Blackwood správně předpokládal, vůbec se nesetkali s americkým námořnictvem a jejich cesta na východní pobřeží byla úplně volná. To co však nikdo nepředpokládal, byl stav základny na kterou zamířili. Vůbec nebyla tak opuštěná jak se zprvu zdálo.

 

Kontrola děje: stav východu USA

  • Potvrzeno: vítěz eventu Super Brawl

Výsledek:

  • vyhrála separatistická skupina Fighting Falcons
  • region není pod vládní kontrolou

Svobodné město Jacksonville, jak ho jeho obyvatelé nazývali, bylo formálně stále součástí státu Florida a Spojených států amerických, ale už ne součástí federální vlády. Zavládl tu neklidný mír - nebo přesněji příměří - mezi separatisty, kteří ovládali většinu amerického jihozápadu a legitimní vládou Spojených států amerických, což byl důsledek neúspěšného pokusu Washingtonu sjednotit Jih pod jeho vládu za použití soukromých vojenských společností.

 

Jacksonville měl štěstí, že unikl nejhorším bojům, ale nějaké známky konfliktu tu stále byly - když se loď přiblížila k molu v ranní mlze, mnozí z posádky se shromáždili na vrchní palubě, aby mohli vidět spousty rezavých, zničených vozidel, kolem přístavu. Přístav byl rušný s vysokou aktivitou rybářů a dokařů, kteří zvedaly hlavy překvapivým příjezdem tak velké nákladní lodi. Jak Altalena zakotvila, několik pracovníků běželo k tomu, co vypadalo jako administrativní budova. Všechny zraky směřovali k jedinému unavenému muži středního věku, k vedoucímu doku. Krátce na ně přikývl, ale bylo vidět že je zvýšenou aktivitou ve svém přístavu velmi překvapený.

 

„Pánové. Vítejte v Jacksonville.“

 

Rozhlédl se a změřil si loď, její náklad a posádku jediným pohledem zkušeného profesionála.

 

"Potřebujete pomoc při vykládce."

 

Zhodnocení, ne otázka.

 

"Pošlu pro některé z mých kluků. Pojďme do mé kanceláře, "ukázal na budovu za ním,"vyřídíme poplatky."

 

Kývl si pro sebe, jako by si už v hlavě procházel seznam co musí udělat.

"Ale nejdřív, prosím, drazí pánové je tu věc ohledně bezpečnosti přístavu..."

 

Znovu se odmlčel a podíval se na zbraně, které drželi stráže jednotky za Blackwoodem.

 

„...a ehm vašeho vybavení.“

 

Omluvně se usmál.

 

"Nechceme tu žádné problémy, že?"

 

Blackwood rychle přikývl a všiml si, že se po molu blížili strážní, vypadali rozrušeně a nesli palné zbraně vojenské kvality, včetně jednoho nebo dvou s ručními PTŘS. Obrátil se k mužům, za svými zády.

 

"Seagrove, pojď se mnou. Kate, Fyodorove, dávejte pozor na loď a vykládku. Kde přesně můžeme uskladnit své věci?"podíval se zpět na vedoucího přístavu.

 

Dozorce jen ukázal na to, co vypadalo jako sklad na konci mola.

 

"Právě tam. Pojďme, ty pánové se zbraněmi vypadají docela nervózně."

  • O dvě hodiny později.

Kontrola děje: metody v epizodě 2 a 3 nebyly zrovna přijatelné

 

"Rozhodně ne! Měli bychom je poslat pryč - víte, co dělali tihle kreténi? Samozřejmě, sledovali jsme je ve zprávách!"

 

Obří americký inženýr ve staré americké uniformě zuřil. Svaly na něm hrály a vypadal, jako by chtěl každou chvíli skočit na Seagrova s Blackwoodem. Jediný kdo ho byl schopný uklidnit byl jiný muž v místnosti, velitel přístavu.

 

Velitel působil profesionálním dojmem na svých padesát let, avšak vypadal velmi unaveně, přesně tak se cítil i Blackwood. Jeho čistý a oholený obličej, prošedivělé vlasy a klidné, odměřené pohyby Blackwooda napověděly, že se tady jedná s uznávaným veteránem.

 

Velitel potřásl hlavou a promnul si oči, než konečně odpověděl.

 

Kontrola děje: u epizody 3 byla zvolena aktivní obrana

 

"Teda vy máte ale koule, Blackwood, to se vám musí nechat. Sračky, které jste způsobili v Africe, vysílaly snad všechny korporátní kanály světa. Sakra, dokonce se to dostalo až sem. Gratuluji vám, veliteli, jste hvězda z plakátů, protože "všichni žoldáci jsou nyní hnusní zabijáci", ironicky se zasmál a zároveň zamračil na Blackwooda.

 

Kontrola děje: epizoda 3 - nebereme zajatce

 

"Ale," pokračoval, "naštěstí pro vás, my, milí lidé, nevěříme tomu, co je v televizi. Sakra, nepřekvapilo by mě, kdyby si korporace udělali polovinu toho hovna samy. A my nejsme přátelé ani korporací ani jejich federálních spojenců."

 

Kontrola děje: epizoda 4 – zvolen nábor

"Říkáte, že chcete získat nové stoupence. Dobře. Ale nedělejte si iluze, "velitel potřásl hlavou," my nejsme jediní, kdo sledoval to žrádlo. Podívejte..."

 

Povzdechl si a opět si protřel oči.

 

"Nebudeme vám dělat potíže, pokud vy nám také ne, ale zároveň si nepůjdeme na ruku, nemůžeme si dovolit ztratit podporu tohoto krásného města. Můžete si obchodovat s kýmkoliv chcete, pokud to však bude z obou stran dobrovolné. Vyjádřil jsem se jasně?"

 

Blackwood a Seagrove přikývli, spokojeni s odpovědí, na rozdíl od místního poručíka.

 

"Ale generále, nemůžeme jen ...To stačí, a neříkejte mi tak, Wolfe, už nejsme v armádě," obrátil se zpátky k Blackwoodovi a Seagrovemu, "Máte týden, pak chceme, abys byli pryč."

 

„Souhlas,“ přikývl Blackwood.

 

"Jih se hemží federály. Využijte čas tady, moudře - a hodně štěstí, až s nimi budete bojovat."

 

„Federálové?“

 

"Federales, pendejo," odpověděl pátý muž v místnosti stojící za velitelem.

 

"Vládní vojska. Jsou dobře vyzbrojená a nemají rádi žoldáky. Máme tu křehké příměří, ale to jenom my – neplatí to pro vás, cabron."

 

"Pochopil jsem," řekl Blackwood, právě si uvědomil, že se věci zkomplikovaly.

 

 

 

Velitelé!

 

Vítejte v Epizodě 4. V ní se musí Seahawkové probojovat do Texasu, kde má Clayburn umístěné tajné zařízení. Nejprve se ale podíváme na důsledky vašich rozhodnutí.

 

Epizoda 4 – rozhodnutí

 

Při hlasování, hráči zvolili možnost Nábor. V důsledku toho Blackwood nařídil svým mužům a ženám, aby se drželi kolem a snažili se nabrat co nejvíce nových členů.

 

Zapadnout v relativně klidném prostředí mělo pozitivní vliv na morálku, která zůstala vysoká i po vyčerpávající plavbě.

  • Morálka: vysoká

Mělo to však i negativní dopady. Několik členů jednotky se rozhodlo usadit místo toho, aby cestovali dál. Tito muži a ženy neztratili nikoho během Clayburnových čistkách a byli jen unavení z bojů v poušti. Naštěstí byli vojáci tak zaneprázdněni Blackwoodovými rozkazy k náboru a shromažďování zásob namísto toho, aby mysleli na své utrpění. V důsledku toho byl počet lidí, kteří opouštěli mořský přístav, poměrně nízký.

  • Mužstvo: -15

Boj v tomto regionu stvořil řadu veteránů, kteří nenáviděli korporační síly a chtěli za správnou cenu poskytnout jednotce své služby. Náborový tým byl sice úspěšný, ale kvůli špatné reputaci ne tak, jak Blackwood očekával.

  • Mužstvo: +20

Naopak, nenásilný postup, který zvolil Blackwood potěšil jak Joshuu, tak i Kathryn – Florida byla pro ní domovem.

  • Joshua Seagrove: neutrální
  • Kathryn Grey: velmi šťastná
  • Kathryn se stává velitelem za odměnu v epizodě 4.

Stav kampaně na začátku epizody 4

  • Aktuální stav: epizoda 4
  • Současná poloha: Jacsonville, USA
  • Stav personálu: 242
  • Morálka: vysoká
  • Joshua Seagrove: přežil, neutrální
  • Kathryn Greyová: přežila, velmi šťastná
  • Adrian Blackwood: přežil, je neutrální

Vojenská síla jednotky: 5801,25

 

Výsledek: Epizoda 4 je o 30% snažší

 

Epizoda 4 – Úkoly

 

Od 13. listopadu do 4. prosince 2017 mají hráči možnost dokončit epizodu 4 tím, že splní dva ze tří následujících úkolů. Na rozdíl od předchozích epizod bude každý týden aktivní pouze jeden úkol.

 

Úkol 1

 

Úkol 1 – od 13. listopadu (16:00) do 20. listopadu 2017

  • Vyhraj 30 PvP bitev s jakýmkoliv vozidlem

Odměna za splnění úkolu: 2 platinové bedny a 3 zlaté bedny

 

Úkol 2

 

Úkol 2 – od 20. listopadu (16:00) do 27. listopadu 2017

  • Způsob 450 000 bodů poškození v režimu GLOBS s jakýmkoliv vozidlem na kterékoliv úrovni

Odměna za splnění úkolu: 2 platinové bedny a 3 zlaté bedny

 

Úkol 3

 

Úkol 3 – od 27. listopadu (16:00) do 4. prosince 2017

  • Získej 170 000 zkušenostních bodů v režimu PvE(pouze lehká a střední obtížnost) s jakýmkoliv vozidlem na kterékoliv úrovni

Odměna za splnění úkolu: 2 platinové bedny a 3 zlaté bedny

 

Hlavní odměna epizody 4

 

Po splnění dvou ze tří úkolů obdržíte následující odměnu:

  • status Epizoda 4 splněna
  • velitelku Kathryn Grey

Pokud splníte všechny tři části obdržíte následující odměnu:

  • Prémiové obrněné vozidlo šesté úrovně Sabre

sab1.jpg

sab2.jpg

sab3.jpg

 

Vaše úspěchy budou mít zásadní vliv na průběh následující páté epizody.

 

button_ep3.png

 

Pravidla

  • Akce začíná 13. listopadu 2017 v 16:00
  • Akce končí 4. prosince 2017 v 16:00
  • Svůj postup můžete sledovat na vaší profilové stránce.
  • My.com může z akce vyřadit hráče, který poruší jakákoliv pravidla pro tuto akci
  • Odměny jsou přiřazovány automaticky kromě velitelky a vozidla, která vám pošleme po ukončení akce.

Hodně štěstí na bojišti!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, akymcz76 napsal:

Je to tzv. taktika aby měli co nejdříve splněné mise.Co k tomu dodat.

Už jsem to zažil.

To bych čekal od slabších hráču nebo PVEčkařů, které nebaví PVP a chcou to nějak zfouknout né od top klanů nad tím se pozastavuji. Já jsem lama a mám za včerejšek 16 výher. Máš pravdu Terminále byla to sakra zábava  i ty trojky jsem si mohl zajet po dlouhé době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je jednoduché se postavit na své místečko a tam celou bitvu kempit, proto jezdíme na cap a buďto se ti hráči vzpamatují a dáme si battlík hezky na capu bez toho abych tam musel někoho hledat nebo prostě mají dlouhé vedení a budou trčet na svém camppostu dál  a a my máme easy win. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nebyl příznivec capování v PvP, většinou mě k tomu musí kluci přemlouvat, ale když je nepřítel hloupý a nejde capery vystřílet, tak je to jeho blbost. Většina základen se blbě brání a pokud je protivník chytrý, tak ty borce na základně smázne úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal 30 viktorek a 2x jsem byl za tu dobu nejlepší vítězného týmu a v jednom skirmiši 3:3 jsem dokonce vystřílel všechny enemy :-D Silente zatím dobrá akca :-D Bedničky připsali do 5 minut!

 

Teď nevím, nevíte prosím Vás jaká velitelka má být ta Kathryn Grey? Nebo je to až součástí toho dalšího guláše 0.22?

 

Napadlo mě ještě, že můžou přidat další variantu M60 s tou merkáva věží to Sabre :-D Jak idioti v Praze o něm přemýšlajů pořád po tom tureckém fiasku v Sýrii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, arnost905 napsal:

Tak jsem udělal 30 viktorek a 2x jsem byl za tu dobu nejlepší vítězného týmu a v jednom skirmiši 3:3 jsem dokonce vystřílel všechny enemy :-D Silente zatím dobrá akca :-D Bedničky připsali do 5 minut!

 

Včera jsem se bohužel k počítači nedostal. Byl jsem vytažen do reálného světa, skutečných lidí na koncert kapely Chinaski. A nelituji, bylo to prostě boží a i když tomuhle stylu muziky neholduji, tak jsem si to užil. Dneska už ale hurá do hry a pokračovat na této podařené akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Ashadak napsal:

Nikdy jsem nebyl příznivec capování v PvP, většinou mě k tomu musí kluci přemlouvat, ale když je nepřítel hloupý a nejde capery vystřílet, tak je to jeho blbost. Většina základen se blbě brání a pokud je protivník chytrý, tak ty borce na základně smázne úplně v pohodě.

Jo pokud nejsi v Merkavě nebo Challim to ti pak zbývá strašně moc času přejet mapu na decap když zjistíš, že všichni stojí na capu. No snad si to zapamutuji jezdi jenom ke capu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Badysak napsal:

Jo pokud nejsi v Merkavě nebo Challim to ti pak zbývá strašně moc času přejet mapu na decap když zjistíš, že všichni stojí na capu. No snad si to zapamutuji jezdi jenom ke capu.

Jasně, na publiku je to opruz, ještě když jezdíš sám a tvůj tým stojí za starou bačkoru. V četách je to jiné a dá se s tím lépe pracovat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ashadak napsal:

Jasně, na publiku je to opruz, ještě když jezdíš sám a tvůj tým stojí za starou bačkoru. V četách je to jiné a dá se s tím lépe pracovat... 

To jako ve skirmiši rozdělit četu, abys pokryl mapu kde je enemi? To vyjde nastejno sejmou vás po jednom a v grupě se zase nestihnete vrátit na cap. Já nemluvím o normálním fightu kdy si vybereš stranu a bohužel se nesetkáte tak jedeš na druhou stranu a pobijete se, ale o tom, že prostě vjedou na cap a za 30 sekund je konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úloha 1:

30 PVP výhier

Asi najjednoduchšie je zobrať tier 1 - 2, hry trvajú krátko a dá sa to tam aspoň dosť ovplyvniť, pretože sú to väčšinou hry 3vs3..

Ja som to dal za 2 večery.. cca 65 hier, hry boli cca 3-5 minútové

 

Úloha2:

450k dmg v GO

Hry v GO trvajú +- 10 minút

Priemerný dmg za tier 10 hru je 7500 dmg (spočítal som celkový dmg a vydelil počtom hráčov)

Teda: 450 000 : 7 500 = 60 hier

Už vidím hráčov ako budú snajpiť, nikto nepôjde klasicky capovať.. nepriateľský tank so 100 hp bude nezaujímavý.. :angel_girl:

 

 

A úloha 3: 170k skúseností PVE.. (ale iba v medium a easy) Skúšal som jednu hru na medium, tier X (t15 hifv), podarená hra, základné skúsenosti 4500, ostatní hráči mali cca po 3300 skúseností..

Takže priemerne 170 000 : 3 300 = cca 52 hier (ale treba vyhrať ;-))

 

Takže priemernému hráčovi by mohla trvať každá misia cca 60 hier..

Samozrejme treba mať na misiu 2 a 3 vyšší tier..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, arnost905 napsal:

V glopsu se prosím Vás počítá veškeré dmg nebo jen enemy tank?

A do těch zkušeností v PvE se prosím Vás nepočítají bonusy prémiových tanků Premium vehicle multiplier nebo minor bonus plnosti garáže? Je tedy "jedno" s jakým tankem jedu?

 

Do poškození se počítá to, co ti ukáže tabulka na konci zápasu. Nedokážu ti úplně přesně říct jak je to nyní, protože to nějak ladili a myslím, že to nepočítá poškození bunkrů, ale boty ano...spíš by ti mohl odpovědět nějaký zkušený GLOBSer.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do výsledného poškodenia sa v GO nepočíta poškodenie/zničenie raketových bunkrov a dronov..

DMG sa počíta, keď umiestniš raketové bunkre a tie dajú nepriateľom dmg.. A zrejm aj ten strieľajúci dron v zimnej mape..

..ak sa to teda bude počítať z výslednej tabuľky.. realitu zistíme po prvej hre 20. 11. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...