Přejít na obsah

AW - Polsko slaví Den nezávislosti!


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Dne 11. listopadu 2017 se v Polsku slaví 99. výročí založení nezávislého státu, ukovaného v krvi a hrůz Velké války, stejně jako odražení sovětské invaze v roce 1920. Polsko mělo vždycky zajímavou vojenskou historii, národ který se nikdy nevzdal a i během okupace v druhé světové válce dál pokračoval v boji ze zahraničí. Bez ohledu na okolnosti, polští vojáci vždy sloužili se ctí, důstojností a dokonce i dnes se musí s polskou armádou počítat.

 

polishidbanner.jpg

 

K oslavám polské nezávislosti jsme připravili speciální nálepku, která zobrazuje symbol polských obrněných sil. Získáte ho velmi snadno, stačí odehrát jednu bitvu mezi 10. listopadem a 13. listopadem 2017!

 

pl_dec.png

 

Během této akce, také platí:

  • 50% bonus k příjmům peněz z každé bitvy
  • 20% sleva na polskou vlajku

Také máte příležitost získat následující předměty:

  • Vyhraj 5 bitev v jakémkoliv režimu s vozidlem minimálně čtvrté úrovně a dostaneš 3 zlaté zkušenostní insignie.
  • Vyhraj 10 bitev v jakémkoliv režimu s vozidlem minimálně čtvrté úrovně a dostaneš 3 zlaté Fame and Fortune boostery.

Odměna vám na účtě přistane po ukončení akce.

 

A to není všechno, polskou vlajku si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodu buď samostatně za 2,99 Euro nebo jako součást čestného balíčku společně s americky laděnými nálepkami za 14,99 Euro

 

Poznámka:

  • Akce začíná 10. listopadu 2017(18:00)
  • Akce končí 13. listopadu 2017(9:00)
  • Oba balíčky lze zakoupit jen jednou/ účet
  • Balíčky budou doručeny na předem určený EU nebo NA server.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že nejsme přítěží...jen nás je o poznání méně než dříve...zase na druhou stranu se ve hře objevují ČS vozidla a to je pozitivní...akce si můžeme v rámci komunity udělat sami, ale jistá drobná propagace CZSK komunity se chystá, ale sám jsem na to zvědavý jak to dopadne ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Stěžujeme si úplně stejně jako ostatní, jen od nás to vadí víc...

 

Tak stěžují si všichni a pořád(nejenom CZ/SK komunita) a kvůli tomu jsou i fóra...diskutovat o problému, záleží ale na formě...je tenká hranice mezi blábolením a konstruktivní kritikou...otázkou zůstává jak to posoudí lidé co o tom rozhodují. Ale to bychom se dostali mimo téma.

 

P.S. Zkusím jestli by pro nás na 17-tého taky něco nebylo, ale nic neslibuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Ashadak napsal:

 

Tak stěžují si všichni a pořád(nejenom CZ/SK komunita) a kvůli tomu jsou i fóra...diskutovat o problému, záleží ale na formě...je tenká hranice mezi blábolením a konstruktivní kritikou...otázkou zůstává jak to posoudí lidé co o tom rozhodují. Ale to bychom se dostali mimo téma.

 

P.S. Zkusím jestli by pro nás na 17-tého taky něco nebylo, ale nic neslibuji. 

Tak dlouho byla z naší strany snaha o konstruktivní kritiku která nepadla na úrodnou půdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Badysak napsal:

To nikdo nikumu nebere, ale číst co post to kosočtverec, kosočtverec, kosočtverec je vážně otrava. Já pokud by mě hra takhle srala už dávno bych ji nehrál natož ji komentoval.

Prave  to by hnevalo aj mňa,ale tych,, co post to kosočtverec,,bolo menej,ale boli itenzivnejší,aj mne sa stalo pod vlivom emociia hlavne alkoholu som vyštartoval po SS,strašne ma to mrzelo,že som to vypustil takýmto spôsobom,ale snažim sa poučiť s tejto situacie a zvládnuť to a to je pre mňa pozitivum,ale aj oni by mali tak rozmýľať a dať aj sebakritiku a ver alebo never boli by riadni frajeri-myslím všetkých tých ,ktorí maju čo do toho kecať.

Tiež nechápem tych ,ktorí tu chrlia neustale ,že je tu všetko zle,prečo sú ešte tu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych to s tím klanovým obsahem tak úplně nevzdával. Vydavatel toto téma úplně nezavrhl a ve výhledu se s tím stále počítá.

 

Spekulace: Viděl bych to tak, že teď má prioritu technická část hry - hra pořád není v bodě, kdy by se dalo říct, že je vše odladěné, vybalancované a připravené na nějaký masivní launch a propagaci. Mám pocit, že se vývojáři stále perou s následky B2.0, až bude tohle hotové, zaměří síly na další obsah. 

 

Je to pořád dokola to samé. PvP hráči tu byli, ale nebyl tu pořádný PvP mód, teď tu PvP hráči skoro nejsou a ti co zůstali jsou hlavně ti co holdují Globs a PvE, takže je logické, že se vývojáři orientují tímto směrem(potřeby většiny). Samotného mě to štve, ale co s tím hráč jako já může udělat? Hra mě baví a opustit jí nechci, znechucovat ostatním jí rozhodně nehodlám, tak mi nezbývá než čekat na lepší zítřky a znovuzrození kvalitního PvP na EU serveru.

 

Klanovky jsou lákadlem hlavně pro PvPčkaře a ti nebudou věnovat tolik času hře, kde něco takového chybí. Tady jde o to, aby si vývojář konečně rozmyslel kam chce hru směřovat. Nezavděčíš se všem, ale aspoň dáš najevo "hele kámo, tohle není hra pro tebe."

 

A mohl bych psát donekonečna, ale raději půjdu zase pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2017 at 11:01, Badysak napsal:

To nikdo nikumu nebere, ale číst co post to kosočtverec, kosočtverec, kosočtverec je vážně otrava. Já pokud by mě hra takhle srala už dávno bych ji nehrál natož ji komentoval.

Ty kosočtverce jsou vyjádření kvalit my.com.Jinak momentálně opravdu nehraju a nijak si nervu vlasy,ale mrzí mě že tak super hru dojebalo pár tupců v čele s panem velkomanagerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Badysak napsal:

Předpokládám, že velkomanager je SS. Nemá náhodou jen vymýšlet obsah webu na co dosane befel? Ale je možné, že on si vymýšlí a marketing a vedení se mu přispůsobují. Já se v těch pravomocích vrátních moc nevyznám.

No měl na starost eventy a akce.Kam to tlačil všichni víme.Ale co už.Buď steam aw pomůže a nebo příjde jiná firma s tankouvou hrou a nebudou to takoví ****** jak ten holandský spolek hermafroditů :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

No měl na starost eventy a akce.Kam to tlačil všichni víme.Ale co už.Buď steam aw pomůže a nebo příjde jiná firma s tankouvou hrou a nebudou to takoví ****** jak ten holandský spolek hermafroditů :laugh:

 

Jasně máš svým způsobem pravdu, ale myslím, že i Silent se poučil a s ohledem na poslední akce dává prostor i klasickému PvP. Navíc dle mého pohledu je jeden z mála kdo se klasického PvP ještě zastává. Ostatní členové My.com mi přijdou jako ryzí PvE a Globs hráči(nic proti těmto režimům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Ashadak napsal:

 

Jasně máš svým způsobem pravdu, ale myslím, že i Silent se poučil a s ohledem na poslední akce dává prostor i klasickému PvP. Navíc dle mého pohledu je jeden z mála kdo se klasického PvP ještě zastává. Ostatní členové My.com mi přijdou jako ryzí PvE a Globs hráči(nic proti těmto režimům)

Jenže se mi zdá,že už je pozdě.Většina pvp hráčů je na ru nebo vůbec nehraje 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se tedy nezdá, že by hra byla ve stavu, který by ji neumožnil hru více zviditelnit.

 

Pokud hra funguje stejně jako na RU, EU už naštěstí posoudit nemůžu, klidně bych rozjel reklamu. Zatím je úplně něco jiného.

Ano chyby má, ale je stabilní a peníze od hráčů můžou financovat vývoj.

 

Čím déle to bude trvat, tím více si bývalých PVPčkařů z EU vyjedou na RU. Vracet se už nebudou. Někdo tu nadsazuje na ruské hráče, blbců bylo dost i na EU.

Ale kdo už na RU nějakou dobu působí, ví, že tam jsou i ostřílené klany a jejich hráči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, akymcz76 napsal:

Mě se tedy nezdá, že by hra byla ve stavu, který by ji neumožnil hru více zviditelnit.

 

Pokud hra funguje stejně jako na RU, EU už naštěstí posoudit nemůžu, klidně bych rozjel reklamu. Zatím je úplně něco jiného.

Ano chyby má, ale je stabilní a peníze od hráčů můžou financovat vývoj.

 

Čím déle to bude trvat, tím více si bývalých PVPčkařů z EU vyjedou na RU. Vracet se už nebudou. Někdo tu nadsazuje na ruské hráče, blbců bylo dost i na EU.

Ale kdo už na RU nějakou dobu působí, ví, že tam jsou i ostřílené klany a jejich hráči.

Ostřílené klany tam jsou,ale průměrný Ruský hráč to prostě hraje jinak než průměrný eu hráč a mě prostě jejich styl sere a nesedí mi.Proto teď nehraju vůbec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Ostřílené klany tam jsou,ale průměrný Ruský hráč to prostě hraje jinak než průměrný eu hráč a mě prostě jejich styl sere a nesedí mi.Proto teď nehraju vůbec

Viež ,podľa mňa je ťažko posúdiť priemerneho  Rusaka a priemerného Eu hráča veľmi zložité a meni sa to aj časom hry,tým myslím ak to hraju školáci tak ten priemer je lepší na eu servery,ale v neskorších hodinách na ru servery,akoby iní hráči a prejdeš na eu,lebo začína byť v tom čase hrateľný,ako keby ti ,,maľčiky,,prešli na eu server a to prejdem rád na ru ser.,takže to je subjekt. názor -tvoj,ale aj môj.

Akurát eu ser.je oveľa štedrejší ,mám tam veľa,veľa vozidie,ale je mi to k hovnu,pretože si môžem dať tak akurát PVE,preto radšej prejde na server,kde mám s biedov 2 krat 8 tier a nižšie,najviac hrávam 4,5,6-na tých sa tam ako tak chytam a vyšší sa môžem iba dívať a ísť na vlne víťazstva ,alebo prehry...pretože Rusi sú buť tak namakany takticky,alebo ja som z inej planéty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...