Přejít na obsah

Rada FPS novy pocitac


Hollohlaway

Recommended Posts

před 14 minutami, Hollohlaway napsal:

Rada FPS novy pocitac

Ahoj. Rad bych se optal na radu. Poridil jsem si novej pocitac, Ryzen 5 1600, 16 Gb DDR4 3000 Mhz a Nvidia GTX 1060  3Gb RAM. Cekal jsem oproti stare konfiguraci jak to Wotko pofrci, a na stredni detaily mam FPS cca 40? to jsem mel predtim vic...nevite nekdo cim by to mohlo byt? Diky.

 

Jaka byla sestava pred upgradem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 hours ago, Hollohlaway said:

Rada FPS novy pocitac

Ahoj. Rad bych se optal na radu. Poridil jsem si novej pocitac, Ryzen 5 1600, 16 Gb DDR4 3000 Mhz a Nvidia GTX 1060  3Gb RAM. Cekal jsem oproti stare konfiguraci jak to Wotko pofrci, a na stredni detaily mam FPS cca 40? to jsem mel predtim vic...nevite nekdo cim by to mohlo byt? Diky.

WoTko je známe tým, že nepodporuje viac jadier, resp. nedokáže z nich vyťažiť. Tak ten upgrade nemusí preto znamenať až taký skok. 

 

Každopádne ja som v tomto vlákne staval slabší počítač ako máš ty a wotko ide na max nastaveniach 70-80 fps.

 

 

A akurát 1060 3GB mám v inom počítači a tá karta je proste super. 

 

Dokážeš si nainštalovať afterburner + riva server?

 

Mohol by si vidieť v reálnom čase vyťaženie komponentov, tak ako na tom mojom videu a prípadne ešte podrobnejšie a uvidíš čo ťa brzdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, Hollohlaway said:

Mam SSD disk 512 Gb...a zahadne vcera jsem mel vecer pres 100 FPS, presne jak bych si predstavoval..a dnes mam zase 40-50...

Človek môže ťažko tušiť čo všetko ti  vyťažovať CPU. Aha napríklad: http://dsl.sk/article.php?article=20354&title=

 

BTW. teraz najnovšie pribudlo v správcovi aj vyťaženie grafiky. Konečne.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Hollohlaway said:

Mám ho od soboty a kromě ovladaču, Wot , přehrávače ,atd . Tam nic nemám ještě.zkusím přeinstalovat Windows.

Myslím, ale že sa zhodneme, že najskôr potrebuješ zistiť čo ťa brzdí. Pozrieť pri hre ktoré komponenty idú na 100%. Potom ak je to CPU, tak pozrieť procesy, ktoré ti ten procesor vyťažujú. Proste to diagnostikovať. Až ďalší krok bude liečba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, RoboZilina napsal:

Myslím, ale že sa zhodneme, že najskôr potrebuješ zistiť čo ťa brzdí. Pozrieť pri hre ktoré komponenty idú na 100%. Potom ak je to CPU, tak pozrieť procesy, ktoré ti ten procesor vyťažujú. Proste to diagnostikovať. Až ďalší krok bude liečba...

Stahl jsem Afterburner a Riva statistic...behem hrani mi to ukazuje jen teplotu grafiky, cca 55 % stupnu.Kouknu a poslu screen az tam nastavim vsechno...GRafiku, Procesor, FPS, pamet.

Upraveno uživatelem Hollohlaway
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Hollohlaway napsal:

nezjistil , ale preinstaloval jsem Windows,  a mam vsechno na maximum a fps sice dost kolisa, ale mezi 90-60..to je mnohem lepsi nez predtim.

 

I tak si myslim, že by to mělo na tu karu je stabilně a ne takové skoky. Když ja to hraji na 4K  mezi 40-50 FPS na maximalni detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...