Přejít na obsah

AW - PTS: aktualizace 0.22


Ashadak

Recommended Posts

Velitelé!

 

Na našem testovacím serveru máte nyní možnost vyzkoušet novou aktualizaci 0.22 "Umění války".

 

Předběžný patchnotes najdete na oficiálních stránkách zde. (pouze v anglickém jazyce).

 

pts_v2.png

 

Pro vstup na PTS musíte nainstalovat PTS klient hry(kopie hry) a to následovně:

  • Otevřete si Armored Warfare My.com launcher - tabulka s novinkami, když zapínáte hru
  • Na horní liště zmáčkněte tlačítko Game Directory
  • Z nabídky titulů zvolte Public Test Server
  • Postupujte dle instalačních pokynů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Tak jsem zapnul pts a můžu jenom do pve.Co to jako má být ***** už.Navíc po akualizaci windows se mi všechno seká,protože gpu nestíhá.Nechápu

Ty windowsacké mega updaty smrdí proto ještě čekám a mám natrvdo zakázané aktualizace. Někomu pracují někomu rozeserou PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Badysak napsal:

Ty windowsacké mega updaty smrdí proto ještě čekám a mám natrvdo zakázané aktualizace. Někomu pracují někomu rozeserou PC.

Mě totálně.Aplikace windows nefungujou.Všechno rozštelované.Nastavím si vypnutí monitoru na 20 minut a mě se to po pěti hodí do režimu spánku.Grafika nestíhá utáhnout ani drakensag o aw ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omylem jsem to napsal o téma výše.Pro pořádek to dám i sem.(ten příspěvek jsem ti skryl, pokud ho budeš chtít obnovit, stačí říct. pozn. Ashadak)

 

 

Nainstaloval jsem si PTS.Graficky to vypadá velmi dobře.Mrzi mě ale to,že nejdou ukázat a ani vyzkoušet nové tanky 9 a 10 úrovně čínského stromu.Vyzkoumal jsem si je,ale ani se mi nezobrazují v garáži.A v bitvě vidím jen prach za pásy.Hral jsem jen PVE a na easy jsem nestíhal do PVP jsem se ani nedostal a tak test  server nešel otestovat.??.Byl jsem sám proti všem.

Taky se mi zdá,že nový systém výzkumu velitelů by si zasloužil nějaký manuál.Budou s tím potíže.Hlavne pro nás,co perfektně angličtinu neovládáme.?.

Dnes až přijdu od lékaře,tak bych mohl hodit streamer z PTS.Ukazat nové stroje a velitelské postupy.

Kia chtělo by to CZ lokaci.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se rozhodl,že bych udělal nějaké video,streamek z Testserveru hry Armored Warfare.

 

Po té,co jsem přes hodinu klikal jak idiot v garáži abych si vše kvůli retrofitům vyzkoumal jsem to zapnul.Ejhle tanky 9 a 10 úrovně nejsou k nahlédnutí.Ve frontě na PVP 0 hráčů a GO není.

Po zapnutí PVE modu mě to napsalo misi na nové mapě.Říkám si super.Nová mapa.Jaké bylo překvapení,že mě top do hry nepustilo a jen jsem čučel na černý monitor.Takhle jsem tam poslal ještě 4 tanky.

Pokud se chci podívat na nový strom u artin a ještě níže,tak mám smůlu,protože musím odehrát 50 bitev...KDE???

Prý 5 GB,,prdlajs,,na SD klienta 15,20 Gb jak normální hru,která ale nefunguje.

Jestli i takhle pošlape po 10.11,2017 končim 

 

Trocha zamyšlení....na co PTS dělají,když :

1) není s kým testovat

2) není kde testovat

3)není co testovat

 

Hoši v MyCom,,,zamyslete se...jsem s testserverem velmy nespokojený.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...